DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Awantura w autobusie. Policja publikuje nagranie, jest oświadczenie MZK [WIDEO] {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Sieć i media podbija nagranie zarejestrowane w autobusie miejskim w Jeleniej Górze. Widać na nim fragment interwencji policji, która zareagowała na zgłoszenie o awanturującym się mężczyźnie. Miejski Zakład Komunikacyjny wydał oświadczenie, w którym wyjaśnia okoliczności incydentu. Policja już wcześniej informowała, że mężczyzna był pijany i znieważył funkcjonariuszy. Co w więcej, będąc w tym stanie opiekował się nieletnimi dziećmi.

„Pan nie rozumie, pan dzieci nie ma” – rozpaczają na fragmencie wideo dwie dziewczynki, które wraz z koleżankami i ojcem w niedzielę około godz. 21 podróżowały autobusem. Film trafił do internetu, a część internautów i komentatorów zarzuca policji niewłaściwe postępowanie podczas interwencji.

By pokazać szerszy kontekst sprawy, dolnośląska komenda wojewódzka policji opublikowała nagranie z monitoringu komunikacji.

Powodem zajścia była hulajnoga elektryczna, z którą podróżował mężczyzna. W oświadczeniu Miejski Zakład Komunikacyjny w Jeleniej Górze podkreśla, że przewóz hulajnogi elektrycznej jest niezgodny z regulaminem przewozów.

„Zgodnie z definicją, bagażem podręcznym nie jest hulajnoga, a stanowią go rzeczy osobiste spakowane do walizek, kufrów, plecaków itp., przeznaczone do przewożenia środkami transportu. Dopuszczone do przewozu są jedynie wózki dziecięce i wózki inwalidzkie. Natomiast przewóz rowerów obwarowany jest dodatkowymi warunkami i przepisami. Regulamin zabrania także przewożenia przedmiotów stanowiących zagrożenie dla innych pasażerów. Zgodnie z wytycznymi Organizatora transportu z przewozu został wykluczony również elektryczny skuter” – wskazano w oświadczeniu.

„Nasz kierowca postąpił wzorowo. Był kulturalny i nie wdawał się w kłótnie z mężczyzną, który zachowywał się nerwowo i sprawiał wrażenie osoby bardzo pobudzonej, od której czuć było alkohol” – czytamy dalej.

Jeleniogórska spółka podkreśla, że opublikowany w internecie materiał wideo obejmuje zaledwie drobny fragment całego incydentu, który trwał około godzinę.

MZA przypomina, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu i spożywał alkohol w autobusie, opiekując się w przy tym nieletnimi dziećmi. „Był też osobą poszukiwaną przez prokuraturę. Nasz kierowca, od momentu zabrania ojca przez policję, cały czas opiekował się dziećmi” – dodano.

Kilka tysięcy osób musi zrezygnować z hulajnóg. Nowe przepisy

Policja potwierdziła w środę, że mężczyzna przebywał w autobusie z trójką nieletnich w wieku 8-14 lat (starszej córce towarzyszyła koleżanka, jej rówieśniczka). Było od niego czuć zapach alkoholu.

Podkreślono przy tym, że w trakcie przewozu do komisariatu mężczyzna był wulgarny, agresywny, wyzywał funkcjonariuszy. „Został zatrzymany w policyjnym areszcie. Następnego dnia przedstawiono mu zarzuty w tej sprawie” – poinformowała jeleniogórska policja.

Za popełnione czyny mężczyźnie może grozić nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.

tvp.info

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: