DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Australijska policja „ ZADOWOLONA ” z aresztowania kobiety w ciąży z powodu.. {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Australijska policja „ ZADOWOLONA ” z aresztowania kobiety w ciąży z powodu komunikatu przeciw zamknięciu. Opisała to jako przerażające porwanie

Australijska policja `` ZADOWOLONA '' z aresztowania kobiety w ciąży z powodu komunikatu przeciw zamknięciu.  Opisała to jako przerażające porwanie
W wiadomości, która może jeszcze bardziej wzbudzić oburzenie społeczne, policja Wiktorii nalegała, by funkcjonariusze, którzy unieruchamiali przyszłą matkę na stanowisku przeciwdziałającym zamknięciu, działali „rozsądnie” – chociaż opisała to mrożąco.

Film przedstawiający policję, która wkłada Zoe-Lee Buhlera w kajdanki, stał się wirusowy w środę, a wielu Australijczyków walczyło z zachowaniem policji i przyczyną aresztowania. Władze stanu Victoria w Australii oskarżyły 28-letnią ciężarną kobietę o „podżeganie” do protestu przeciwko ścisłemu zamknięciu koronawirusa w okolicy.

Osoby korzystające z Internetu były szczególnie wściekłe faktem, że aresztowanie miało miejsce na oczach dzieci Buhlera oraz w jej własnym domu. Wyglądało na to, że funkcjonariusze zignorowali prośby kobiety, by pozwoliła jej pójść na zaplanowane badanie ultrasonograficzne i sam fakt ciąży.

„ Pełnowymiarowy faszyzm ”: W CIĄŻY Australijka zakuta w kajdanki i oskarżona o podżeganie do wydarzenia przeciw zamknięciu na Facebooku

Policja stanowa Wiktorii odpowiedziała w czwartek na narastające oburzenie, a zastępca komisarza Luke Cornelius potwierdził, że widział wirusowe nagranie. Według niego zespół policji „zachowywał się całkowicie rozsądnie, był uprzejmy, profesjonalny”.

„Jesteśmy całkowicie zadowoleni, że członkowie zachowali się odpowiednio i zgodnie z naszymi zasadami” – stwierdził Cornelius, odnosząc się do „dostarczonych mi informacji”.

Przyznał jednak, że optyka nie była taka świetna. „Byłbym pierwszym, który uznałbym optykę, z braku lepszego opisu, aresztując ciężarną kobietę, nigdy nie będzie dobrze wyglądać” – powiedział .

Tymczasem sama Buhler – która oficjalnie stanęła w obliczu zarzutów „podżegania” później w środę – wspominała to doświadczenie. „Szczerze mówiąc, bałem się, że porywają mnie ludzie, ponieważ nie mieli na sobie mundurów” – powiedziała dziennikarzom.

Rozwijając swoją wiadomość na Facebooku, Buhler powiedziała, że ​​nie zdawała sobie sprawy, że wezwanie do zebrania antykwarantannowego było przestępstwem, dodając, że jest gotowa do współpracy z policją. „Gdyby policja właśnie zadzwoniła do mnie i kazała usunąć pocztę, bym to zrobiła” – powiedziała.

Victoria jest zablokowana od lipca, aby powstrzymać wybuch Covid-19. Władze stanowe wprowadziły zasady kwarantanny pozostającej w domu i nocną godzinę policyjną w stolicy stanu, Melbourne. Kwarantanna spowodowała zamknięcie firm i zakaz wydarzeń publicznych w całym stanie, a policja zastosowała twarde podejście do egzekwowania tego.

RÓWNIEŻ NA RT.COMAustralia powinna być zawstydzona i zbulwersowana tym filmem, na którym policja zakuwa ciężarną kobietę w kajdanki za wysłanie wiadomości o zakazie blokowaniart.com/news

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Australijska policja „ ZADOWOLONA ” z aresztowania kobiety w ciąży z powodu.. {Autor Gabi}

  1. Victoria jest zablokowana od lipca, aby powstrzymać wybuch Covid-19. Władze stanowe wprowadziły zasady kwarantanny pozostającej w domu i nocną godzinę policyjną w stolicy stanu, Melbourne. Kwarantanna spowodowała zamknięcie firm i zakaz wydarzeń publicznych w całym stanie, a policja zastosowała twarde podejście do egzekwowania tego.

    Jesteście debilami udającymi wykształconych. nawet nie potraficie w 100% stworzyć wiarygodnego „testu na koronawirusa”. „Człowiek zdrowy, nie zakażony, nie zarażony, ma wynik pozytywny?” tym jest wasze wykształcenie?.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: