DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Trump postawił „rewolucjonistom” trudne ultimatum. {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Rząd  federalny wysłał pisemne zawiadomienie do miasta Portland i Oregonu, w którym stawia regionalnym przywódcom ultimatum: albo natychmiast wyegzekwujesz prawo w Portland, albo zrobi to za Ciebie rząd federalny.

Pełniący obowiązki sekretarza bezpieczeństwa wewnętrznego Chad Wolf wysłał list do burmistrza Portland, Teda Wheelera, wzywając Demokratę do zażądania federalnej pomocy dla jego miasta po miesiącach niepokojów.

„Wzywam was do uczynienia bezpieczeństwa publicznego priorytetem i zwrócenia się o pomoc federalną w przywróceniu prawa i porządku w Portland” – napisał Wolf w liście z 31 sierpnia. „Jesteśmy gotowi wesprzeć Portland. Jednocześnie prezydent Trump bardzo wyraźnie dał do zrozumienia, że ​​jeśli dojdzie do momentu, w którym samorządy nie będą w stanie chronić swoich obywateli przed przemocą, rząd federalny nie będzie miał innego wyjścia, jak tylko chronić naszych obywateli amerykańskich samodzielnie.

Od ponad trzech miesięcy w Portland trwają nocne zamieszki, podpalenia, pogromy i inne „protesty”, w tym morderstwa. Według DHS do 31 lipca lokalni funkcjonariusze organów ścigania dokonali 255 aresztowań i ogłosili 23 zamieszki i nielegalne zgromadzenia.

„Mimo to”, pisze Wolfe w swoim przemówieniu do burmistrza miasta, „stałeś biernie na uboczu, argumentując, że nocna przemoc ostatecznie skończy się sama. Fakty wskazują inaczej ”.

Ustawa federalna 10 § 253 USC, która stanowi, że Prezydent Stanów Zjednoczonych może użyć siły w stanie, stanowi:

Prezydent, korzystając z milicji lub wojska, lub obu, lub w jakikolwiek inny sposób, podejmie takie środki, jakie uzna za konieczne w celu stłumienia buntu, przemocy, nielegalnego zrzeszania się lub spisku w państwie, jeżeli:

1. ingeruje w realizację praw tego stanu i Stanów Zjednoczonych w obrębie tego państwa, w wyniku czego jedna lub druga część obywateli państwa zostaje pozbawiona praw określonych w Konstytucji i gwarantowanych ustawą, ale jednocześnie władze tego państwa nie mogą lub nie chcą zapewnić obywatelom ochrony gwarantowanej prawem …

2. Jeżeli rząd miasta lub stanu sprzeciwia się lub utrudnia wykonanie prawa Stanów Zjednoczonych lub utrudnia wymierzanie sprawiedliwości zgodnie z tym prawem.

Na poniższych zdjęciach widać, jak poważnie podchodzi do tego rząd federalny. To federalne pojazdy  dowodzenia i kontroli – wszystkie z tablicami rejestracyjnymi rządu USA – teraz jadące w stronę miasta, w którym panują zamieszki:

Niewiele wiadomo o tych mobilnych stanowiskach dowodzenia, jednak wiemy, że zainstalowane tam systemy sterowania będą w stanie wezwać i kontrolować WSZYSTKIE inne zasoby, które mogą być potrzebne do rozwiązania pojawiających się problemów.

Wielu Amerykanów ma dość ciągłego zamieszania, zniszczeń mienia i zabójstw ze strony ANTIFA i Black Lives Matter. Ale teraz, po tym liście, najwyraźniej dni wolne uczestników zamieszek zbliżają się do logicznego końca.

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: