DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

(autor:LALA) – Pękła pierwsza „turystyczna bańka” w UE. Łotwa wprowadza ograniczenia w podróżowaniu z Litwą

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Wraz ze wzrostem liczby przypadków koronawirusa na Litwie Łotwa od piątku wprowadza ograniczenia w przekraczaniu granicy – poinformował premier Krisjanis Karins. Od piątku po przyjeździe na Łotwę Litwinów będzie obowiązywała dwutygodniowa samoizolacja – podaje BNS.

Decyzja Łotwy oznacza, że pękła pierwsza „turystyczna bańka” w Unii Europejskiej. Od 15 maja, mimo obowiązującą jeszcze wówczas kwarantannę z powodu Covid-19, granice między Litwą, Łotwą i Estonią zostały otwarte.

Karins wyraził ubolewanie, że pomimo poprzedniego porozumienia kraje bałtyckie inaczej stosowały wymogi bezpieczeństwa epidemiologicznego, co doprowadziło do wyższego wskaźnika zachorowalności na Litwie i w Estonii.

Jak poinformowano podczas posiedzenia łotewskiego rządu, na Litwie w ciągu ostatnich 14 dni odnotowano 16,28 przypadku koronawirusa na 100 tys. mieszkańców, a w Estonii – 14,72.

Premier Łotwy zapowiedział, że sytuacja na granicy będzie omawiana szczegółowo jeszcze w tym tygodniu na nadzwyczajnym posiedzeniu rządu.

zrodlo:rmf24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: