DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Aby walczyć z pandemią, na ulice wypuszczono wersję 1.0 Robocopsa. {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Minęly 33 lata od premiery Robo  Copasłynnego reżysera Paula Verhoevena i kto by pomyślał, ten Robocop jest praktycznie tutaj. Tłumy ich włóczą się po ulicach wśród nas, ale naiwni obywatele USA jeszcze o tym nie wiedzą.

Powstanie i rozwój państwa policyjnego napędzanego przez koronę, napędzanego postępem technologicznym, zaowocował hełmem wyposażonym w wyświetlacz, który z pewnością zachwyci najbardziej zaniepokojonych funkcjonariuszy bezpieczeństwa na świecie. Nazywa się „inteligentnym hełmem” i może sprawdzać pasażerów lotniska, na przykład pod kątem wirusa COVID-19, a także dostarczać pracownikowi inne ważne zapisy ze skanerem.

Powstaje więc ciekawa sytuacja: Urząd Miasta Flint w stanie Michigan nie może zapewnić mieszkańcom miasta czystej wody pitnej, ale szybko udało się znaleźć pieniądze dla futurystycznych policjantów-robotów i teraz, na przykład, podróżujący na międzynarodowym lotnisku Bishop mogą zobaczyć na żywo tłum Robocopów.

Pod pozorem sprawdzania pasażerów pod kątem COVID-19, inteligentny kask wyprodukowany przez KeyBiz we Włoszech może skanować temperaturę ciała ludzi powyżej 20 stóp. Jednak inteligentny hełm nie ogranicza się do skanów temperatury ciała, które może wykonać każdy termometr laserowy.

Kask posiada wbudowaną stację roboczą serwera rozpoznawania twarzy, która może dostarczyć policjantowi wszelkich informacji o kliencie – od tablicy rejestracyjnej jego samochodu po imię ulubionego psa. I nie ma znaczenia, czy jesteś terrorystą, czy obywatelem całkowicie lojalnym wobec władz – nadal zostaniesz przeskanowany.

Kaski są już używane zarówno we Włoszech, jak i na całym świecie. Witryna internetowa ABC12 stanu Michigan donosi, że jeśli ktoś ma temperaturę powyżej 100,4 stopni Fahrenheita, osoba ta jest usuwana z tłumu, a policja przeprowadza pilne dochodzenie w sprawie jej zdrowia, oczywiście w obawie, czy osoba jest zbyt chora, aby wyjść do miasta lub podróżować dalej. ABC12 pisze:

Wszyscy pasażerowie lotniska, którzy zarejestrowali temperatury powyżej 100,4 stopni, zostaną poproszeni o opuszczenie budynku terminala po przeprowadzeniu przez policję ograniczonego śledzenia kontaktu z koronawirusem, aby dowiedzieć się, które obszary budynku mogły zostać dotknięte.

Od dawna ostrzegamy naszych czytelników, że pandemia COVID-19 zostanie wykorzystana jako „dobry powód” do naruszenia naszej prywatności. Rozmawialiśmy o tym 20 lat temu, ale teraz wygląda na to, że nadeszły wspaniałe czasy.

A teraz z każdym dniem coraz bardziej naruszać będzie Twoją prywatność. I wszystko znajdzie się pod egidą obaw o twoje zdrowie, wszystko będzie zrobione tylko po to, by uchronić cię przed przeklętą pandemią. Cóż, oczywiście – Ameryka będzie chroniona przed terroryzmem. A teraz to wszystko sprawia, że ​​tęsknimy za dawnymi, dobrymi czasami, kiedy jedynym niebezpieczeństwem w locie był zapach dymu papierosowego od wszystkich pilotów na pokładzie.

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: