DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Tajemnicze maile do liceów w sprawie koronawirusa. „Proszę odesłać uczniów do domu”. Rzekomo od Ministerstwa Zdrowia {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
mat. pras. / zdjęcie ilustracyjne
Licea na Pradze-Południe dostały rankiem tajemnicze maile. Rzekomo od Ministra Zdrowia. W treści była informacja o potrzebie ewakuacji oraz konieczności przesunięcia początku roku szkolnego. – Odbyła się akcja próbująca zdezorganizować działalność szkół – mówi rzecznik dzielnicy.

Pięć liceów na Pradze-Południe dostało dziś rano alarmujące maile.

„Droga dyrekcjo
Wasza miejscowość została ujawniona jako nowe ognisko COVID-19. Z tego powodu podjęliśmy decyzję o przełożeniu rozpoczęcia roku szkolnego w tej placówce. Proszę odesłać uczniów do domu. Wstępnie nowy termin rozpoczęcia nauki w waszej szkole jest ustalony na 14.09.2020, ale będzie to zależne od rozwoju sytuacji. Prosimy uzbroić się w cierpliwość, cały czas nadzorujemy sytuację”

Pod wiadomością podpisany jest Adam Niedzielski, nowy minister zdrowia. Rzecznik dzielnicy Praga-Południe, tłumaczy, że to fałszywy mail, który miał wywołać chaos w placówkach edukacyjnych. W sprawie ewakuacji oraz przesunięcia początku roku szkolnego nikt nie kontaktował się z dyrektorami szkół.

– Odbyła się akcja próbująca zdezorganizować działalność szkół – mówi nam Andrzej Opala, rzecznik dzielnicy. – Sama konstrukcja tego maila wskazuje, że został on skopiowany i jest rozsyłany z serwerów zewnętrznych – dodaje. Jak słyszymy, uroczystości w szkołach nie zostały przerwane. Dyrekcja – po sugestii władz dzielnicy – zawiadomiła Kuratorium Oświaty, policję i Sanepid, które badają sprawę.

Prawdopodobnie treść wiadomości została skopiowana z zaleceń ministerstwa dla powiatów znajdujących się w strefach „żółtej” i „czerwonej”. Maile zostały wysłane do liceów: im. Prusa, im. Herberta, im. Jasińskiego oraz do Zespołu Szkół nr 5.

warszawa.naszemiasto

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: