DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Pentagon ma Iron Mana? {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Jak donosi dzisiaj FOX 11 News , w niedzielę 30 sierpnia piloci American Airlines lecący nad Los Angeles nagle zobaczyli „człowieka w plecaku odrzutowym” poruszającym się w kierunku miasta, a następnie, zauważając samolot, polecieli do niego 250 metrów i pomachali do niego. uchwyt. Piloci zgłosili się do sterowni i podnieśli alarm.

Na pierwszy rzut oka jest to rodzaj banalnego powietrznego chuligaństwa, jednak kiedy FOX i ich widzowie zaczęli kopać temat, zaistniało kilka bardzo dziwnych okoliczności.

Plecaki odrzutowe nie są nowym wynalazkiem, a bogaci geekowie używają takich rzeczy od czasu do czasu do zabawy, a czasem nawet jeżdżenia na turystach.

Niemniej jednak, ze względu na bardzo poważne ograniczenia wagi i prędkości, osoby z plecakami nie latają wysoko i niezbyt szybko. Aby osiągnąć prędkość i wysokość samolotu, nawet samolotu zbliżającego się do lądowania, potrzebne są specjalne urządzenia, takie jak skrzydła:

Jak widać na filmie, nie jest to już plecak odrzutowy, ale coś w rodzaju lotni odrzutowej. Dlatego oczywiście, gdyby pilot zobaczył „lotnię odrzutową” – powiedziałby tak, ponieważ mężczyzna leciał dość blisko.

Oczywiście w FOX nie ma idiotów, dlatego po konsultacji z osobami latającymi w plecakach i zapewniającymi, że taka eskorta samolotów jest niemożliwa, dziennikarze zwrócili się do linii lotniczych, aby porozmawiać z pilotami i opowiedzieć im o małej sensacji. Jednak ku zaskoczeniu FOX, linia lotnicza po prostu odmówiła odpowiedzi na pytania i zamknęła temat. Dlaczego miałbyś?

A wszystko to już zaczyna wyglądać dziwnie, powodując pytania opinii publicznej. W tej partyturze jest wiele różnych pomysłów: Iron Man, Mandalorian, God-Emperor wysłał spadochroniarzy, aby sprowadzili ten świat do Concord, Elon Musk na nowym urządzeniu i tak dalej.

Istnieje również opinia, że ​​Mesjasz przybył z Bliskiego Wschodu i idąc po wodzie przed Białym Domem rozpoczął drugą serię pokazu chodzeniem po chmurach:

Ale jeśli wykluczymy takie teoretycznie prawdopodobne, ale mimo to dość fantastyczne wyjaśnienia, to możemy mówić albo o tajnym plecaku amerykańskiej armii, albo o przygotowaniu do jakiegoś fałszywego ataku terrorystycznego z wykorzystaniem niektórych latających dżihadystów. To wyjaśnia zamknięty charakter tematu.

Może to również wyjaśniać brak nagrania incydentu, ponieważ piloci prawdopodobnie mieli przy sobie telefony, a także pasażerów samolotu, więc ktoś by coś sfilmował. Sugeruje to, że po tym, jak piloci podnieśli alarm (a konkretnie wiadomość o alarmie i trafiła do prasy), przyjechali „mężczyźni w czerni” i telefony zostały odebrane wszystkim.

Generalnie sytuacja jest trochę dziwna i niezrozumiała, sprawia, że ​​wydaje się, że nagle spadła jakaś ważna tablica, więc śledzimy rozwój wydarzeń.

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: