DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

OSTRZEŻENIE dla rolników – nie wydzierżawiajcie ziemi! {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Gminy pośrednio „przekażą” Niemcom i Chińczykom nasze ziemie?

Kilka dni temu otrzymałam informację o tym że podobno jakaś firma z Gliwic oferuje rolnikom dzierżawę ich ziem na 20-30 lat na użytek wybudowania tam instalacji fotowoltaicznych. Ja zastanawiam się KTO za tym stoi? Myślę że mogą stać Niemcy i Chiny. Bo Niemcy zawsze były i są zainteresowane przejęciem polskich ziem a z kolei Chińczycy są producentami paneli fotowoltaicznych które zapewne zechcą sprzedać.

Ponoć orientacyjna zaproponowana cena za wydzierżawienie (dzierżawa na 20-30lat) wynosi od 8 do10tys.zł na rok za 1ha. Z tej dzierżawy rolnicy będą musieli (rzekomo jest takie prawo) zapłacić bardzo wysoki podatek do gmin. W przypadku otrzymania za dzierżawę np. 10tys,zł za 1 ha za rok to podatek będzie w wysokości około 9,5tys. zł za 1ha za rok. Więc w mojej opini jest to wał! Bo w praktyce rolnicy pozbędą się ziemi.

Oczywiście gminy na to przystaną bo zawsze potrzebują pieniędzy, ale wydaje się że tym sposobem przekażą w obce ręce polską ziemię!

Być może rozwiązaniem byłoby aby rolnicy z całej Polski sami stali się przedsiębiorcami i sami zaczęli produkować energie elektryczną ze słońca poprzez ustawienia na swoich ziemiach (złej klasy nie nadających się do upraw) paneli fotowoltaicznych zamiast oddać nasze ziemie obcym za darmo, bo po opłaceniu podatku gminnego nie zostanie im z tej dzierżawy praktycznie NIC!

Proszę o kontakt zainteresowanych rolników w celu zebrania grupy do utworzenia spółdzielni rolniczej która będzie produkowala prąd. Nie potrzebujemy pośredników! A szczegolnie obcych!  Mój nr tel. 697357009 Teresa Garland

z pozdrowieniami

Teresa Garland,

Tel. 697357009

Prezydent Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego Społecznego Komitetu Konstytucyjnego

https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/

Akty Woli Narodu do pobrania tu:

https://aktywolinarodu.wordpress.com/

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: