DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Mamy was dość! Skorumpowani politycy i żydowska finansjero {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Telewizja kłamie na temat koronaświrusa!

Jest kapitałowo powiązana z niewielką grupą odpowiedzialną za wszelkie konflikty zbrojne na świecie, za głód w XXI wieku i zanieczyszczenie ziemi i moralną degradację narodów.

Ta grupa pasożytów (wielka nierządnica) w sposób zorganizowany i odgórny przejęła medycynę, zamieniając uzdrowicieli w lekarzy (dilerów korporacji) do podawania społeczeństwu trucizn, a jednocześnie zdjęła z nich jakąkolwiek odpowiedzialność karną jak i moralną, przez układy ze sprzedajnymi rządami.

Za pomocą kija (medialna nagonka) i marchewki (łapówki) wielka nierządnica przejęła władzę nad demo(n)kracją i z polityków uczyniła lokalnych kapo, posłusznie wykonujących rozkazy tych, którzy uważają się za nadludzi. Korporacjonizm w ich wydaniu to wyższa forma faszyzmu, prawdziwy rak XXI wieku i przyczyna nadciągających nieszczęść.

Z tym internacjonalistycznym pasożytem współpracują ludzie małego ducha o niskiej kulturze i spaczonych umysłach. Są to często ludzie uwikłani w afery korupcyjne, miłujący ponad wszystko pieniądze i cielesne doznania. Wielu z nich pławi się w zboczeniach seksualnych w stopniu przekraczającym nie tylko normy społeczne, ale nawet prawo kryminalne. Bywają nieopanowani w żądzach cielesnych, pozbawieni hamulców moralnych. Kłamią bez skrupułów, wyznają zasadę „tu i teraz, a po nas choćby potop”.

Nie chcemy was, waszych mediów, waszych szczepionek i czipów, waszych polityków, waszych kredytów, waszej edukacji. Nie chcemy waszej zdegenerowanej, skorumpowanej, niebezpiecznej dla zdrowia i życia farmacji. Uczyniliście z medycyny system eliminacji emerytów i upośledzania noworodków.

Mamy was dość!

Wiemy, że się od nas dobrowolnie nie odczepicie, ale zbliża się dzień waszego upadku. W dniu tym zabrzmi gromkie „allelu Ja”. Niebo i ziemia ucieszy się z waszego upadku. To będzie wasz koniec!

Krzysztof Król

Foto: Twenty20

Robert Brzoza

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: