DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Krwawy weekend w Chicago. 10 zabitych i 55 rannych {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Krwawy weekend w Chicago. 10 zabitych i 55 rannych
Facebook/Chicago Police Department
W poniedziałek zabita została jedna osoba, a rany odniosło 10.

Dziesięć osób zginęło, a 55 doznało obrażeń w wyniku strzelanin, jakie miały miejsce w Chicago od piątku wieczorem do niedzieli po północy. W poniedziałek zabita została jedna osoba, a rany odniosło 10.

Do zabójstw doszło głównie w południowej części miasta m.in. Morgan Park, Burnside i na South Emerald Avenue. Odnotowano także przypadek śmiertelny w Mayfair w północno-zachodniej części i Homan Square na Zachodzie Chicago. Pośród zranionych były kobiety, dziecko i policjanci.

Spadek przestępczości

Według szefa tamtejszej policji Davida Browna liczba ofiar śmiertelnych spadła o połowę w stosunku do poprzednich sześciu tygodni. Przypisywał to reorganizacji wydziału policji i utworzeniu nowego Critical Incident Response Team. Jest to zespół mający za zadanie reagować na najpoważniejsze incydenty w mieście.

Zdaniem Browna w tym roku odnotowano także ogólny spadek przestępczości w Chicago – o 19 proc.

– Nasz wskaźnik wykrywania zabójstw wynosi 40 proc. Mamy wciąż trochę do zrobienia, ale to znaczna poprawa – zauważył Brown w rozmowie z lokalnym oddziałem telewizji ABC.

Prawie 7 tys. sztuk broni palnej

Szef policji podał, że w ostatni weekend zarekwirowano 127 sztuk broni palnej. W sumie w tym roku departament chicagowskiej policji przejął 6967 karabinów, rewolwerów itp., a także amunicję.

– Każda z tych 6967 odzyskanych sztuk broni palnej stanowiła potencjalne śmiertelne zagrożenie – ocenił Brown.

Dodał, że jednym z powodów, dla których wzrósł wskaźnik wykrywalności, było nasilenie współpracy policji ze społecznością chicagowską. Mieszkańcy miasta kontaktują się z śledczymi i przekazują im informacje na temat toczących się spraw. Brown wyraził nadzieję, że ten trend się w dalszym ciągu utrzyma.

Nowy zespół reagowania na najpoważniejsze incydenty liczy około 200 funkcjonariuszy. Skierowany został w sobotę do centrum miasta i interweniował m.in. podczas protestu Black Lives Matter (życie czarnoskórych ma znaczenie) na Uniwersytecie Loyola. Aresztowano wówczas siedem osób. Marsz demonstrantów w centrum Chicago zakończył się tamtego dnia bez aresztowań.

dk/ PAP
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: