DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Kobiety z organizacji charytatywnej Matki Teresy sprzedawały dzieci? Rusza śledztwo {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Jedna z pracownic organizacji charytatywnej założonej przez Matkę Teresę została aresztowana pod zarzutem sprzedania 14-dniowego dziecka. Dwie kolejne został zatrzymane przez policję i są przepytywane na okoliczność podobnych praktyk. O sprawie donosi BBC.

O nieprawidłowościach zaobserwowanych oddziale Misjonarek Miłości w stanie Jharkhand we wschodnich Indiach donosił rządowy komitet zajmujący się sprawami dzieci. Child Welfare Committee (CWC) zgłosił na policję fakt sprzedaży dzieci przez pracujące w ośrodku kobiety. – Odkryliśmy, że także inne dzieci z tego centrum zostały nielegalnie sprzedane – przekazał BBC oficer policji. – Ustaliliśmy nazwiska matek i dzieci i prowadzimy dalsze śledztwo – zapewniał.

W areszcie znalazła się już jedna z pracujących w ośrodku kobiet. Dwie kolejne czekają na przesłuchanie. Policja zabezpieczyła także 140 tys. rupii (nieco ponad 2 tys. dolarów), które mogą pochodzić z przestępstw. Zgromadzenie Misjonarek Miłości zostało założone przez nagrodzoną Nagrodą Nobla Matkę Teresę z Kalkuty w 1950 roku. Na całym świecie działa obecnie ponad trzy tys. misjonarek z tej organizacji, które zakładają hospicja, kuchnie dla biednych, szkoły i ochronki dla porzuconych dzieci. Misjonarki Miłosierdzia prowadzą także placówki dla niezamężnych ciężarnych kobiet, ale z czasem zaprzestały aranżowania adopcji.

Źródło: BBC
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: