DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Jak siódmy król USA zarządza światem {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

„Izba Reprezentantów amerykańskiego kongresu poparła sankcje wobec firm pracujących przy budowie Nord Stream 2.

W poniedziałek wieczorem Izba przyjęła poprawkę do NDAA, czyli projektu ustawy o wydatkach obronnych. Poprawka zakłada nałożenie sankcji gospodarczych na przedsiębiorstwa, które pomagają w budowie gazociągu.

„Rosja próbuje zbudować gazociąg Nord Stream 2, by nadmiernie kontrolować europejskich sojuszników (USA) oraz ich dostawy energii. Jestem zadowolony, że przegłosowano poprawkę do NDAA przewidującą sankcje wobec firm zaangażowanych w budowę (tego rurociągu)” – napisał na Twitterze Steve Womack.

Aby ustawa o wydatkach obronnych na rok 2021 weszła w życie, musi ją przyjąć także druga izba Kongresu, czyli Senat. Musi ją także podpisać prezydent” – pisze money.pl

Zwróć uwagę czytelniku, jak ten świat prorogeopolityczny jest ustawiony.

Pierwszą władzę posiada żydowski bankier/żydowski judaizm. Drugą władzę posiada obecnie panujące mocarstwo światowe: USA. Według Jana z Objawienia jest ono siódmym mocarstwem panującym na ziemi.

Jaką władzę ma to mocarstwo?

Sporą. Może ukarać i zmusić do danych działań: rządy państw i korporacje.

Mamy przykład z Nord Stream 2.

Korporacje rosyjskie, niemieckie i holenderskie postanowiły zbudować nitkę przesyłową dla rosyjskiego gazu. Jest to projekt i biznesowy i polityczny. Wspierają go rządy rosyjskie i niemieckie.

Nie zgadza się na ten projekt: mocarstwo amerykańskie. Dokonuje próby przegłosowania ustawy obronnej. Jeżeli ustawa przejdzie, to korporacje zapłacą kary finansowe. Ma to na celu brak opłacalności projektu.

Zwróć uwagę na fakty.

Aby ustawa weszła w życie, muszą ją poprzeć: Izba Reprezentantów, Senat i prezydent. Następnie wchodzi w życie.

Co w tym dziwnego?

To, że amerykańska ustawa nakazuje państwom i korporacjom, dane działania. Legislacja USA wpływa na cały świat.

Ma to związek ściśle związany z Polską. Jeżeli prezydent Trump podpisał ustawę 447 JUST, to znaczy, że ma ona tryb wykonalności. A osoby, które mówią, że ustawy amerykańskie nas nie obowiązuje, nie znają prorogeopolityki.

Niech jeszcze raz przerobią powyższą lekcję…

Robert Brzoza

Foto: Envato

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: