UBG - List do Kolosan
Posted by grzegorz
785 views
UBG - List do Efezjan
Posted by grzegorz
421 views
UBG - List do Galacjan
Posted by grzegorz
556 views
Witam Cię w Polsce
Posted by Viss
315 views
UBG - Ewangelia Jana
Posted by grzegorz
660 views
UBG - Ewangelia Marka
Posted by grzegorz
556 views

Tysiące w marszu w Berlinie, aby zaprotestować przeciwko restrykcjom nałożonym na koronawirusa. Sto osób zatrzymanych {Autor Gabi}

Tysiące demonstrantów zebrało się w sobotę w Berlinie, aby zaprotestować przeciwko środkom nałożonym w Niemczech w celu powstrzymania pandemii koronawirusów, oskarżając rząd o łamanie praw i wolności obywateli.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Policja szacuje, że w wydarzeniu wzięło udział około 15 000 osób, ale jak to często bywa w tych przypadkach, liczby te są często zaokrąglane w dół.

Protestujący maszerowali do śpiewu „Jesteśmy wolnymi ludźmi!” do melodii zespołu rockowego Queen, We Will Rock You.

Dziesiątki osób, ponad 100 dla policji, zostało aresztowanych w Berlinie za protest przeciwko blokadzie nałożonej w celu powstrzymania rozprzestrzeniania się koronawirusa. Protestujący krzyczeli „Chcę moje życie z powrotem” i trzymał tabliczki z napisem „bronić praw konstytucyjnych” i „wolność to nie wszystko, ale bez wolności wszystko jest niczym”.
Trybunał Konstytucyjny orzekł na początku tego miesiąca, że nawet podczas blokady demonstracje są dozwolone tak długo, jak uczestnicy zachowują bezpieczną odległość. Niektórzy z tych, którzy protestowali dzisiaj, próbowali to zrobić, siedząc na ziemi i nosząc maski, ale inni zamiast tego się spiętrzali. Rzecznik policji Thilo Cablitz wyjaśnił, że „zgodnie z przepisami o blokadzie funkcjonariusze są zobowiązani do zapobiegania tego typu montażom”.

Protesty po wezwaniu do podjęcia na ulice Michael Ballweg, biznesmen, który jest politycznym outsiderem, który wystawił podobne demonstracje w Stuttgarcie i kandyduje, aby zostać burmistrzem południowo-zachodniego miasta.

„Naszą prośbą jest powrót do demokracji”, powiedział jeden z protestujących. „Maska, która nas zniewala, musi zniknąć.

Teraz oczekujemy tej samej techniki, jak zawsze, aby zdławić sprzeciw, po tej demonstracji zacznie rosnąć wykładniczo zakażeń, zobaczymy.

„Tylko kilku naukowców na całym świecie, którzy podążają za kierownictwem rządu są słuchane”, powiedział protestujący Peter Konz. Ci, którzy mają różne opinie „są wyciszeni, ocenzurowani lub dyskredytowani jako obrońcy teorii spiskowych”.

databaseitalia.it
Rate this post
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: