Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

POLSCY „PATRIOTYCZNI KATOLICY I CHRZEŚCIJANIE ” NIE MAJĄ ZA GROSZ HONORU I ODWAGI GDY CHODZI O OBRONĘ ICH WIARY !!! WOJCIECH OLSZAŃSKI SONDAŻ

Rate this post

WITAM – oto informacja agencyjna zapoznajcie sie z nią …

SPALENIE KORANU

Ponad 300 osób brało udział w zamieszkach w szwedzkim Malmö w nocy z piątku na sobotę. Kilkunastu policjantów zostało rannych gdy chuligani rzucali w nich kamieniami, butelkami i znakami drogowymi.

Podpalano samochody, opony samochodowe i sklepy, niszczono bilboardy, znaki drogowe i wszystko, co dawało się wyrwać. Piętnaście osób zostało zatrzymanych, ale po kilku godzinach zostały zwolnione.

Zamieszki wybuchły w miejscu, gdzie rano kilka osób z duńskiej antyislamistycznej partii Tram Kurs spaliło egzemplarz Koranu. Trzy osoby zostały aresztowane za „wzniecanie nienawiści rasowej”.

Na tę manifestację wolności słowa nie został dopuszczony przywódca partii, Rasmus Paludan, którego policja zatrzymała w okolicach Malmö i wydaliła z dwuletnim zakazem wjazdu do Szwecji. Jako powód podano „przygotowania do popełnienia czynu kryminalnego” i „groźbę niepokojów społecznych”. (g)

Źródło: thelocal.se

WIECEJ INFORMACJI NA TEN TEMAT TU LINK

„ZAMIESZKI W SZWECJI PO SPALENIU KORANU PRZEZ SKRAJNIE PRAWICOWYCH DZIAŁACZY!!!!!!”

29 SIERPNIA, 2020
Jak widać  w powyższym materiale Muzułmanie potrafią bardzo ostro i stanowczo zareagować gdy chodzi o ich wiarę historie i fundament !! cywilizacyjny
ZATEM PYTANIE DO WSZYSTKICH – obejrzyjcie materiał poniższy

DLA CZEGO TA PUBLICZNA WYPOWIEDŹ ZNANEGO DEWIANTA – NIE SPOWODOWAŁA ŻADNEJ REAKCJI WSRÓD KATOLIKÓW I CHRZEŚCIJAN W POLSCE ? CO BY BYŁO GDYBY ÓW DEWIANT WYKRZYCZAŁ – ZE SRA NA KORAN ? NAWET W POLSCE PO POLSKU ? – JAK MYŚLICIE …….. NO WŁAŚNIE I TO JEST NAJWAŻNIEJSZY POWÓD DZIĘKI KTÓREMU – POLSCY PATRIOCI CHRZEŚCIJANIE KATOLICY – BÓG HONOR OJCZYZNA W STOSOWNYM CZASIE ZOSTANĄ WYMORDOWANI OD KOŁYSKI PO STULATKA !!!!! –

SONDAŻ – WEŹ UDZIAŁ !!

[poll id=”4″]

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: