DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

STOP COWID: BARDZO WAŻNE WSZYSTKIE PRZEMÓWIENIA Z PROTESTÓW, OPIS SIERPIEŃ 2020r DE UK – POLECAM WYSŁUCHAĆ POLSKI LEKTOR {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

 Przemówienie Michael Fritsch (Główny Inspektor) NAPISY PL 

banner-wizytowka-1580899038

Kriminalhauptkommissar Michael Fritsch: Aussage zu Corona; Dortmund, 9. August 2020 DE

Michael Fritsch w pozaparlamentarnej komisji ds. Badania koronawirusa

TŁUMACZENIE PODSTAWOWEGO PRAWA WOLNOŚCI MOWY PRZEZ WYSOKO WYPOSAŻONE OSOBY: Na wniosek szefa policji przeprowadzono przeszukanie prywatnych pokoi Michaela Fritscha, który prywatnie udzielił wolności wypowiedzi na temat Korony w Dortmundzie. To jasne i poruszające przemówienie było oglądane ponad milion razy i wiele mówi o obecnym stanie kraju. 

zdjęcie mówcy 

Mówca jest głównym detektywem i następnego dnia został zawieszony w służbie. Z drugiej strony krążyły pogłoski, że jest informatorem. Ale to nie wystarczy: 21 sierpnia 2020 r. W postępowaniu dyscyplinarnym Departamentu Policji w Hanowerze przeciwko naczelnemu detektywowi Michaelowi Fritschowi Sąd Administracyjny w Hanowerze nakazał pełne przeszukanie jego prywatności decyzją 18 E 441/20. Dokładniej, zgodnie z pierwotną rezolucją: przeszukanie jego salonów i pokoi bocznych, jego telefonów i komputerów, jego prywatnych e-maili i kont w mediach społecznościowych i innych danych. Powód, dosłowny cytat: „Podejrzenie, jakie skarżący żywił wobec oskarżonego, że jest skazany jako„ obywatel Rzeszy ”i że jest to również udokumentowane zewnętrznie, skutkowałoby poważnym wykroczeniem w przypadku dowodów ”. Każdy sam ocenia przemówienie Michaela Fritscha:  

Podczas przeszukania policja przystąpiła uzbrojona i założyła, że ​​w gospodarstwie domowym jest niebezpieczny pies; w rzeczywistości w domu Michaela Fritscha nie ma psa. Partner został krwawo ranny w ramię przez policjanta. Ponadto doznała traumy psychicznej w wyniku niepokojących działań państwa podczas przeszukania domu. Obie zostały jasno ustalone przez lekarza.

 LEKARZE OŚWIECENIA osobiście opiekują się obojgiem ludzi.

Kriminalkommissar Michael Fritsch_Heiko Schöning_HAUSDURCHSUCHUNG NACH FREIHEITSREDE DE 

Za acu2020.org

 

Robert F. Kennedy Jr. Konferencja Berlin zorganizowana dzień przed protestem z dnia 

28 sierpnia 2020 Lektor PL

„Wy macie swoje globalne instytucje, my od teraz mamy swoją globalną instytucję!”

Historyczne Przemówienie | Robert_F._Kennedy,_Jr. | Protest w Berlinie | Polski lektor 29.08.2020r 

 David_Icke | Londyn 29 Sierpnia 2020 | Polski Lektor

Historyczne wystąpienie Davida_Icke podczas protestu w Londynie na Trafalgar Square 29 sierpnia 2020 r.

 

Za You Tube /bitchute.com

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: