DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Rezolucję przeciwko teorii spiskowej QAnon {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Efekt Streisand, zaangażuj się! US House przedstawia symboliczną, ponadpartyjną rezolucję przeciwko teorii spiskowej QAnon

Efekt Streisand, zaangażuj się! US House przedstawia symboliczną, ponadpartyjną rezolucję przeciwko teorii spiskowej QAnon
Dwupartyjna para kongresmanów przedstawiła rezolucję potępiającą teorię spiskową popierającą Trumpa QAnona, potępiającą psy-op jako „niebezpieczny, antysemicki, konspiracyjny kult”. Fani QAnon potraktowali to jako zachętę.

Rezolucja „ potępiająca QAnon i odrzucająca propagowane przez nią teorie spiskowe ” została przedstawiona we wtorek przez demokratę z New Jersey Tom Malinowski i republikanina z Wirginii Denver Riggleman, powołując się na „ekspertów” z FBI do Anti-Defamation League, którzy twierdzą, że zwolennicy QAnon są antysemici teoretycy spisku zagrażający amerykańskiemu stylowi życia.

RÓWNIEŻ NA RT.COMFacebook usuwa i ogranicza TYSIĄCE kont QAnon, Antifa i milicji, poszerzając definicję „niebezpiecznych osób”Rezolucja „ potępia QAnon i odrzuca propagowane przez nią teorie spiskowe ” oraz wzywa FBI i inne organy ścigania, aby „ wzmocniły swoją koncentrację na zapobieganiu przemocy, groźbom, nękaniu i innej działalności przestępczej ze strony ekstremistów motywowanych skrajnymi politycznymi teoriami spiskowymi. 

Co więcej, „ zachęca wszystkich Amerykanów, niezależnie od naszych przekonań lub przynależności partyzanckiej, do poszukiwania informacji z autorytatywnych źródeł i do angażowania się w debatę polityczną na wspólnej podstawie merytorycznej. „Rezolucja nadchodzi po dziesiątkach artykułów mediów głównego nurtu, w których wzywa się do cenzurowania treści niezwiązanych z QA przez media społecznościowe.

Jednak naśladując swojego bohatera, prezydenta Donalda Trumpa, zwolennicy QAnon argumentowali, że amerykański establishment medialny to tylko fałszywe wiadomości, oskarżając wszystkich tak zwanych „weryfikatorów faktów ” o bycie kontrolowanym przez miliardera spekulanta walutowego George’a Sorosa, notorycznego fundatora liberałów. przyczyny.

Reakcje na rozdzielczość były przewidywalnie spolaryzowane. Konserwatyści argumentowali, że niektóre lewicowe grupy – na przykład Black Lives Matter i Antifa – stanowią o wiele większe zagrożenie, wskazując, że kraj ma większe problemy niż koteria niezdarnych teoretyków spiskowych.

Liberałowie wiwatowali na rezolucję, ale lamentowali, że media społecznościowe i inne podmioty nie zrobiły wystarczająco dużo, aby cenzurować QAnon.

Facebook i Twitter usunęły tysiące kont i postów związanych z QAnon w zeszłym miesiącu, co jest częścią szeroko zakrojonej akcji przedwyborczej. W międzyczasie niektórzy w mediach głównego nurtu podjęli ostatnio heroiczną próbę powiązania teorii spiskowej z Kremlem, twierdząc, że rosyjskie media wspierają te teorie – pomimo braku dowodów na poparcie tej teorii.

RÓWNIEŻ NA RT.COMRT jest oskarżany o wspieranie QAnon. Ale skoro Russiagate wraca do roku 2020, kim są prawdziwi finansowani przez państwo teoretycy spiskowi?Podczas gdy ogólna cenzura QAnona stworzyła coś w rodzaju „ efektu Streisanda ” – w którym próba cenzury w przewrotny sposób zwraca większą uwagę na tłumiony temat – establishment medialny nie zmienił linii ataku. Garstka republikańskich kandydatów ubiegających się o urząd w listopadzie poparła wiarę w QAnon, ku przerażeniu menedżerów narracji, którzy nie zdają sobie sprawy, że są po części winni.

rt.com/usa

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: