DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Polska zaakceptowała kandydaturę na nowego ambasadora Niemiec {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Strona polska zaakceptowała kandydaturę Arndta Freytaga von Loringhovena na ambasadora Niemiec w naszym kraju – poinformowała Polska Agencja Prasowa powołując się na słowa wiceministra spraw zagranicznych.

„Akceptujemy kandydaturę Arndta Freytaga von Loringhovena na ambasadora Niemiec w Polsce” – powiedział w rozmowie z Polską Agencją Prasową wiceminister spraw zagranicznych Szymon Szynkowski vel Sęk.

Arndt Freytag von Loringhoven (ur. 1956 r.) jest niemieckim dyplomatą i urzędnikiem państwowym.  W latach 2007–2010 był wicedyrektorem Federalnej Służby Wywiadowczej (BND), a w latach 2014-2016 ambasadorem Niemiec w Czechach. W 2016 r. został pierwszym w historii zastępcą sekretarza generalnego NATO ds. wywiadu i bezpieczeństwa.

Arndt Freytag von Loringhoven obejmie stanowisko ambasadora Niemiec w Polsce. Spór trwał od trzech miesięcy

Spór o nowego ambasadora Niemiec w Polsce trwał już od trzech miesięcy. Freytag von Loringhoven – którego kandydaturę wysunięto już w maju – nie mógł objąć stanowiska ambasadora Niemiec w Polsce, ponieważ nie otrzymał stosownej zgody (agrément) od strony polskiej. Dotychczasowy niemiecki ambasador, Rolf Nikel, zakończył swoją misję w Polsce wraz z początkiem lipca. Tak więc przez dwa miesiące strona niemiecka nie miała swojego przedstawiciela w Warszawie.

– Procedury miały miejsce zgodnie z konwencją wiedeńską, zgodnie z dobrymi obyczajami dyplomatycznymi. Może rzeczy dość długo się przeciągały, ale takie rzeczy się zdarzają, także proszę o wyrozumiałość – mówił w piątek nowy szef polskiej dyplomacji Zbigniew Rau. Dodał, że ambasador Niemiec „zawsze był i będzie” w Polsce. Zaapelował także o cierpliwość.

Jak opisywała”Rzeczpospolita”, przyczyną braku porozumienia była kwestia „wrażliwości historycznej” – wszystko dlatego, że ojcem kandydata na ambasadora był Bernd Freytag von Loringhoven, oficer Wehrmachtu, który jako adiutant szefa sztabu Naczelnego Dowództwa Wojsk Lądowych wielokrotnie uczestniczył w odprawach z udziałem Adolfa Hitlera.

Sam Freytag von Loringhoven wielokrotnie podkreślał, że jest zdecydowanym antynacjonalistą i antyfaszystą, a „nazistowskie Niemcy popełniły zbrodnie o bezprecedensowej brutalności i skali, których Polska była pierwszą ofiarą”.

„Czynienie wstrętów nominacji ambasadorskiej, z powodu przeszłości ojca kandydata, jest samo w sobie absurdalne. A to, że ojciec/dziadek jakiegokolwiek niemieckiego dyplomaty był w Wehrmachcie, wydaje się – zważywszy historię Niemiec – raczej powszechne niż niezwykłe” – tak zamieszanie z udziałem nowego ambasadora Niemiec skomentował kilka dni temu Konrad Piasecki, dziennikarz TVN24.

gazeta.pl
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Polska zaakceptowała kandydaturę na nowego ambasadora Niemiec {Autor Gabi}

  1. To porazka! Pokazuje to czym dla niemcow jest Polska i jaki maja do nas stosunek. Nic sie nie zmienilo od czasow III rzeszy, skoro ambasadorem obcego kraju zostaje syn adiutanta hitlera. A cebulakom-poliniakom to pasuje…

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: