DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

OBUDŹ SIĘ AUSTRALIO (NAPISY PL) / WAKE UP AUSTRALIA (POLISH SUBTITLES) {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Komentarz do nagrania tytułem naświetlenia kontekstu:

banner-wizytowka-1580899038

Na początku lipca rząd australijskiego stanu Victoria ogłosił stan klęski żywiołowej – najpierw tylko na kilka tygodni, teraz jest już mowa o przedłużeniu go do roku.
Oto niektóre z wprowadzonych ograniczeń:
– bezwzględny zakaz opuszczania domu, oprócz sytuacji wyjątkowych oraz 1 godziny dziennie na ćwiczenia
– godzina policyjna i absolutny zakaz poruszania się po mieście w godz. 20:00-5:00
– dodatkowe uprawnienia dla policji i służb porządkowych, ustanowienie policyjnych punktów kontrolnych
– zakaz przemieszczania się na odległość większą niż 5 km od domu
– zakaz przyjmowania gości
– zakaz wszelkich zgromadzeń
– nakaz noszenia masek ochronnych poza domem i dystansowania społecznego
– zakupy może robić tylko jedna osoba w gospodarstwie domowym, nie więcej niż raz dziennie
– zamrożenie działalności przedsiębiorstw i punktów usługowych
– narzucony punktom gastronomicznym obowiązek przejścia na system sprzedaży na wynos przy zachowaniu niemal całkowitej bezdotykowości
– poważne ograniczenia ruchu komunikacji miejskej i połączeń wewnątrzstanowych
– zamknięte szkoły I kościoły, pogrzeby możliwe wyłącznie w mocno ograniczonym składzie osobowym

Policja ochoczo korzysta z przyznanych uprawnień (tu szokujący przykład: https://www.facebook.com/RaphFernandez96/videos/3821484097865272/ ).

Mogą już wejść do domu bez żadnego nakazu i dokonać konfiskaty mienia (np. zarekwirować komuś sprzet elektroniczny, jeśli uznają, że “może on być wykorzystywany do szerzenia anty-covidowej propagandy”). Ostatnio zrobili jednemu facetowi nalot na dom i wlepili mu 1600$ mandatu za to, że zaprosił 4 kolegów na wspólne oglądanie telewizji, a innych z kolei panów aresztowano za próbę zorganizowania na facebooku wydarzenia – planowanego protestu przeciwko wprowadzonym obostrzeniom.
Uzbrojone oddziały militarne czekają na zielone światło do obowiązkowych szczepień i jest już projekt ustawy zezwalający na odbieranie dzieci rodzicom sprzeciwiającym się szczepieniom. Ostatnio niejaki Nikolai Petrovsky, profesor australijskiego uniwersytetu Flinders oraz szef firmy produkującej szczepionki oznajmił, że będzie testował stworzoną przez swoją firmę szczepionkę „Covax-19” na rezydentach domów opieki, uzasadniając to tym, że oni i tak już są jedną nogą w grobie (nie tymi słowy, ale w tym duchu).
Tymczasem premier Victorii Daniel Andrews podpisał porozumienie z chińskim rządem, na mocy którego stan Victoria został włączony do inicjatywy “Jeden pas, jedna droga” związanej z budową Jedwabnego Szlaku – tak się jakoś dziwnie składa, że trasa szlaku ma przebiegać dokładnie tam, gdzie na początku roku były te gigantyczne pożary. Od dłuższego czasu Chiny sukcesywnie wykupują australijskie firmy i grunty rolne oraz przejmują kontrolę nad kluczową infrastrukturą – od farm wiatrowych i kopalni węgla, po lotniska i źródła wody. Obecnie instalują w Victorii infrstrukturę technologiczną umożliwiającą wprowdzenie tam w najbliższym czasie systemu „kredytu społecznego” na wzór tego, który mają w Chinach. Generanie Australia, wraz z Nową Zelandią, Wielką Brytanią i Stanami Zjednoczonymi, została wybrana na „poligon testowy” intensywnego wdrażania agendy NWO. Można przypuszczać, że jeśli projekt się powiedzie, podobne działania zostaną szybko podjęte w pozostałych krajach na świecie.

bitchute.com

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: