DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

NIEMCY: Laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny potwierdza: Koronawirus to dzieło profesjonalistów {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

banner-wizytowka-1580899038

Światowej sławy francuski wirusolog i laureat nagrody Nobla w dziedzinie medycyny Luc Montagnier twierdzi, że koronawirus SARS-CoV-2 jest sztucznie generowanym wirusem w laboratorium. To nieuchronnie prowadzi do pytania, kto jest odpowiedzialny za tę doniosłą zbrodnię.

Nikt inny jak światowej sławy francuski wirusolog i Nagroda Nobla w dziedzinie medycyny Luc Montagnier mówi, że koronawirus SARS-CoV-2 jest sztucznie generowanym wirusem w laboratorium.

Części wirusa HIV zostały wbudowane w nieszkodliwe wirusy koronowe. Dosłownie powiedział w programie telewizyjnym: „Doszliśmy do wniosku, że rzeczywiście doszło do manipulacji tym wirusem […]

Nie, to nie jest naturalne, to była praca profesjonalistów, praca specjalistów z biologii molekularnej, praca niezwykle dokładna, że tak powiem, zegarmistrza ”.

Wypowiedzi noblisty rzucają zupełnie nowe światło na kryzys koronowy.

Ponieważ manipulując koronawirusem, kryzys koronowy stałby się przestępstwem, które nieuchronnie prowadzi do pytania, kto jest za to odpowiedzialny.

VIDEO DE 

Kla Tv

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: