DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Hawaje wprowadzają obowiązkowe punkty kontrolne do testowania COVID-19 na głównej autostradzie Oahu… a wkrótce mają wprowadzić obowiązkowe szczepionki i obozy kwarantanny

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Hawaje wprowadzają obowiązkowe punkty kontrolne do testowania COVID-19 na głównej autostradzie Oahu… a wkrótce mają wprowadzić obowiązkowe szczepionki i obozy kwarantanny

Zdjęcie: Hawaje wprowadzają obowiązkowe punkty kontrolne do testowania COVID-19 na głównej autostradzie Oahu… a wkrótce mają nastąpić obowiązkowe szczepionki i obozy kwarantanny
Natural News ) Stan Hawaje zamienia autostradę H-3 na Oahu w obowiązkowy punkt kontrolny z blokadą drogową COVID-19, blokując ruch w obu kierunkach i poddając podróżnych obowiązkowym testom, donosi Hawaii News Now . Oznacza to, że Hawaje szybko przekształcają się w stan policji medycznej, który wkrótce przekształci się w obowiązkowe obozy kwarantanny, takie jak już widzieliśmy w Australii i Nowej Zelandii.

„Stacje testowe zostaną ustawione w tunelu Harano, w obu kierunkach ruchu, aby zmaksymalizować liczbę osób, które będą mogły być testowane” – informuje HNN. Sieć informacyjna dalej wyjaśnia dziwny wymóg, aby ludzie, którzy zostali przetestowani, nie mogli zjeżdżać z autostrady H-3, dopóki nie dotrą do samego końca. „Po przebadaniu osobników będą musieli kontynuować podróż do dowolnego końca H-3, zanim w razie potrzeby skorzystają z alternatywnych tras Koolau, aby kontynuować transport” – informuje HNN.

Wygląda na to, że Hawaje wypowiadają wojnę własnym narodom.

„Burmistrz Honolulu Kirk Caldwell porównał walkę Hawajów z koronawirusem do„ wojny ”w czwartek”, donosi HNN:

„Bądźmy prawdziwi. Jesteśmy w stanie wojny. Teraz walczymy z tym wirusem ”- powiedział burmistrz Caldwell. „Nie mamy wszystkich narzędzi, ale budujemy więcej. A dzisiaj chodzi o zbudowanie tych narzędzi ”.

Wydaje się jednak, że wojna jest bardziej wojną z mieszkańcami Hawajów niż wojną z jakimkolwiek wirusem. Hawaje, kierowane głównie przez Demokratów, dołączają do innych lewicowych stanów, próbując gwałtownie zwiększyć liczbę przypadków koronawirusa – myląca nazwa medyczna, ponieważ większość ludzi nie jest chora i nie wykazuje żadnych objawów – jako uzasadnienie jeszcze bardziej drakońskich blokad i szkód ekonomicznych że mają nadzieję, że można obwinić prezydenta Trumpa.

Podobnie jak w Kalifornii i Nowym Jorku, władze na Hawajach karzą własnych obywateli za próbę skrzywdzenia Trumpa. A teraz, aby upewnić się, że nikt nie ucieknie przed mandatami na badania, Hawaje zamieniają kluczowe drogi w stanowe punkty kontrolne policji medycznej.

Dzisiejsze punkty kontrolne testów zostaną wkrótce przekształcone w obowiązkowe punkty kontrolne szczepionek

Nie ma wątpliwości, że te same punkty kontrolne zostaną wkrótce użyte do egzekwowania nakazów szczepień. Podróżni, którzy będą próbowali korzystać z autostrad i dróg publicznych stanowych, zostaną poproszeni o okazanie „paszportów szczepionek” w celu uzyskania przepustki. Ci, którzy nie mogą udowodnić, że zostali zaszczepieni, będą poddani przymusowym testom, a następnie porwani i wrzuceni do obozów kwarantanny (tj. Obozów śmierci), jeśli wynik testu będzie pozytywny.

Właśnie ogłoszono nowe zestawy testowe, które mogą dawać wyniki w ciągu zaledwie kilku minut, a nie dni. Ale dokładność tych testów może być jeszcze gorsza niż to, co już widzieliśmy, co skutkuje falą fałszywych alarmów, które niesłusznie skazują ludzi za nosicieli COVID-19, gdy w ogóle nie mają takiego wirusa.

Przestępcy biurokraci na Hawajach oczywiście traktują to wszystko jako sposób na „utrzymanie płynnego ruchu”, nawet jeśli to oni sami ustawiają blokady na drogach. Jak informuje HNN:

„Testowanie na H-3 to historyczne, pierwsze w historii przedsięwzięcie, które przyniesie znaczącą różnicę w przeprowadzeniu testów większej liczby osób” – powiedział burmistrz Caldwell. „Będzie to możliwe dzięki współpracy wszystkich naszych zespołów federalnych, stanowych i hrabstw, aby zapewnić płynny przepływ ruchu do iz tych witryn”.

Amerykanie, którzy zdecydowali się dalej mieszkać w stanach rządzonych przez Demokratów, wkrótce zostaną zatrzymani i wrzuceni do obozów śmierci w czasie pandemii, chyba że przejdą na obowiązkowe testy i programy szczepień. W międzyczasie szczepionki są konstruowane jako broń przeciwko ludzkości, a wiele osób, które poddadzą się szczepionce, umrze w ciągu dwóch lat.

Jak dotąd nie ma żadnego oporu przeciwko tej globalnej kampanii ludobójstwa prowadzonej przez Billa Gatesa i innych zwolenników wyludnienia, którzy od dawna przyznawali, że chcą użyć szczepionek w celu zmniejszenia populacji ludzkiej na całym świecie.

https://naturalnews.com/2020-08-30-hawaii-mandatory-covid-19-testing-checkpoints-highway.html

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: