DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

(autor:LALA) – Margot jako Matka Boska. Złożono zawiadomienie do prokuratury

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

W sieci pojawiła się grafika przedstawiająca Margot w aureoli i całunie Matki Boskiej. W tej sprawie Jan Strzeżek, polityk partii Gowina, złożył zawiadomienie do prokuratury. „Ukrywają się pod stroną na Facebooku, oczekują tolerancji, ale sami plują na wartości wyznawane przez większość społeczeństwa” – pisał polityk na swoim Twitterze.

Po zwolnieniu Margot z aresztu na profilu „Stop Bzdurom” pojawiło się zdjęcie, a pod nim – ostry komentarz w sprawie tego zatrzymania. Zdjęcie przedstawia Margot z wyciągniętym środkowym palcem. W sieci pojawiła się grafika, która powstała na bazie fotografii Margot – dodano całun Matki Boskiej i aureolę.

Obraz

„Ukrywają się pod stroną na Facebooku, oczekują tolerancji, ale sami plują na wartości wyznawane przez większość społeczeństwa” – komentował na swoim Twitterze polityk Porozumienia Jan Strzeżek. „Złożyłem doniesienie do prokuratury z Art. 196kk w związku z obrzydliwą grafiką przedstawiająca Michała Sz. jako Matkę Boską. Mam nadzieje, że prokuratura znajdzie autorów tej grafiki, ukrywających się za stroną w internecie, a sąd nie będzie pobłażliwy” – dodał.

Obraz

Sprawa Margot

Obraz

Margot (w dokumentach Michał Sz.) podejrzewa się o dokonanie czynu chuligańskiego polegającego na udziale w zbiegowisku, zaatakowaniu działacza fundacji pro-life oraz niszczeniu mienia należącego do fundacji. Chodzi o zdarzenia z 27 czerwca tego roku. Taki czyn zagrożony jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

W połowie lipca zgodnie z decyzją sądu wobec Margot zastosowano policyjny dozór i poręczenie w kwocie 7 tys. zł. Później sąd uwzględnił zażalenie prokuratora i zastosował wobec niej dwumiesięczny areszt tymczasowy.

W związku z aresztem dla aktywistki, przed warszawską siedzibą Kampanii Przeciw Homofobii odbył się wówczas protest. Protestujący przeszli na Krakowskie Przedmieście, gdzie doszło do starć z policją – zaatakowany został m.in. radiowóz. Policja zatrzymała łącznie 48 osób.

W poprzedni piątek sąd uznał, że Margot może odpowiadać z wolnej stopy, więc areszt jest już niepotrzebny. Zamiast tego ma stawiać się trzy razy w tygodniu na komisariacie policji.

zrodlo:rmf24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: