DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

(autor:LALA) – Kraków rozpoczął dezynfekcję miejsc publicznych!!!!!

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w Krakowie rozpoczęło dzisiaj ponownie dezynfekcję publicznych zatłoczonych miejsc. Ponownie, ponieważ pierwsza tego typu akcja trwała już w kwietniu. Władze miejskie znów zdecydowały się przeprowadzić taką akcje po tym, jak w związku z dużą liczbą zakażeń koronawirusem Kraków znalazł się w żółtej strefie.

banner-wizytowka-1580899038

Dezynfekowane są głównie chodniki, ulice, przejścia dla pieszych i przystanki, czyli miejscach, w których zazwyczaj jest więcej osób. Dezynfekowane są również kosze uliczne, różnego rodzaju poręcze i ławki.

Płyn dezynfekujący jest bezpieczny dla mieszkańców oraz zwierząt. Pracownicy MPO Kraków stosują odzież ochronną ze względu na długotrwałą pracę z tym środkiem – chwilowy kontakt jest całkowicie bezpieczny.

W zależności od natężenia ruchu i bieżących potrzeb, częstotliwość dezynfekcji będzie różna – od wykonywanej raz dziennie, do raz w tygodniu. Prace mają być prowadzone do odwołania.

Skuteczność płynu oraz oczyszczonych powierzchni była badana przez naukowców z Małopolskiego Centrum Biotechnologii. Testy wykazały dużą, nawet 80-procentową skuteczność czyszczenia.

Cały czas prowadzona jest też akcja dezynfekcji i ozonowania autobusów i tramwajów Komunikacji Miejskiej w Krakowie.

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: