DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

”PSI-OPS” – TAJNE PROJEKTY CIA TWORZĄCE SUPER-ŻOŁNIERZY. {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Duncan o swoim tajemniczym życiu dowiedział się po wypadku samochodowym, podczas badań rezonansem magnetycznym. Badanie wykazało, że posiada on w samym środku mózgu implant wielkości ziarenka ryżu, podczas wypadku implant uległ uszkodzeniu.

Od tamtej pory Duncan zaczął sobie przypominać swoje tajemnicze i nieprawdopodobne życie super zabójcy! Obrażenie jakich doznał podczas wypadku były bardzo rozległe i poważne, po paru miesiącach ku zdziwieniu personelu medycznego jego organizm całkowicie się wyleczył.

Po wyjściu ze szpitala Duncan odkrył, że jego organizm posiada nieprzeciętne umiejętności. Potrafił on posługiwać się bezbłędnie każdą bronią a w szczególności bronią białą. Znał biegle ponad 50 sztuk walki, choć sam nie był w stanie powiedzieć skąd je zna i gdzie się ich nauczył. Według militarnych i bojowych obserwatorów jest on prawdziwym mistrzem sztuk walki, o niespotykanych zdolnościach

Projekt Talent.

Duncan prawdopodobnie był częścią projektu ”Talent” – był to tajny projekt rządowy USA mający na celu werbowanie małych dzieci, w celu indoktrynacji i wyszkoleniu ich na super zabójców działających w tajnych projektach.

Rekrutacja była skierowana głównie na osoby spokrewnione  z rasami, które mają zwiększone predyspozycje paranormalne : 60% rdzenni amerykanie, 40 -50% – Celtowie, Szkoci, Irlandczycy.

W latach 60-tych werbowano tysiące dzieci do tych projektów. W obecnych czasach zostało ich przy życiu kilkudziesięciu. Potwierdzają to doniesienia Al.’a Bielek’a o tych projektach, wykonywanych również, a może tożsamych badaniach w Projekt Monauk.

W wieku 6 lat w 1966 roku, Dunkan został zabrany do dziwnego miejsca we wschodniej Kentucky. Tam kobieta patrząc na niego powiedziała – nadaje się – i tak się zaczęło. Następny prześwit jego pamięci ma miejsce w 9 roku jego życia gdzie robiono mu liczne zabiegi na jego ciele.

Mając 12 lat w 1972 roku był w Wietnamie uczestnicząc w programie ”Feniks” gdzie wykorzystano jego i 11 innych dzieci. Przylecieli na pomoc okrążonym wojskom USA w czarnym helikopterze, używając swoich nadprzyrodzonych zdolności, dzieci w wieku 9 – 12 lat zabili wszystkich wrogiego żołnierza kambodżańskich żołnierzy w promieniu 20 mil.

Projekt MK-ULTRA.

Mając 14 lat Duncan zaczyna właściwy program szkoleniowy projektu końcowego MK-ULTRA decydujący w którym kierunku ma się rozwijać. Tutaj szkolenia odbywały się pod kontem siły, szybkości, wytrzymałości, sztuki walki, oraz treningów paranormalnych.

Prawdopodobnie był w ośrodku treningowym CIA tzw „Farma”, ośrodek Burlington w Wisconsin. Kończąc szkolenie stał się żołnierzem z wykorzystywaniem umiejętności PSI- prawdziwy super zabójca. Mając takie umiejętności wykraczał on poza normalne postrzeganie świata. Posiadł on zdolności wejścia do czyjegoś umysłu oraz przewidywania zdarzeń w czasie rzeczywistym jak i obrazowanie myśli.

Duncan posiadał rozczepioną osobowość aktywowaną prawdopodobnie słowami np. przez telefon. Ostatnie co pamięta to prawdopodobne zlecenie zabicia Georga Busha Juniora w 1985 roku, zanim ten został gubernatorem Teksasu.

Sesje przywracające pamięć.

Duncan raz spróbował takiej sesji i o mało nie zabił hipnotyzera.

Rząd automatycznie zlikwiduje każdego kto będzie tego próbował poznać prawdę o sobie, a jeśli chip sterujący działa to jest już w ogóle niemożliwe. Czegoś takiego można jedynie popróbować co najwyżej z marionetkami z Hollywood ale nigdy z modelem bojowym.

Źródło : https://projectcamelotportal.com/

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: