DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Internet przestał działać na całym świecie..{Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Internet przestał działać na całym świecie. Asteroida? Godżilla? Wojna światowa?

30 sierpnia 2020 roku, mniej więcej po południu (czasu europejskiego), najpierw od amerykańskich internautów, a potem od internautów z całego świata, zaczęły napływać raporty o problemach z dostępem, które narastały jak kula śnieżna:

To ekran danych o problemach amerykańskiej firmy CenturyLink – drugiej lub trzeciej co do wielkości firmy telekomunikacyjnej w Stanach Zjednoczonych.

Podobnie sytuacja wygląda z innymi firmami i usługami:

Internet we współczesnym świecie jest najważniejszą częścią naszego życia, z którą związane są systemy biznesowe, komunikacyjne, rozrywkowe, a nawet bezpieczeństwa różnych państw, dlatego gdy pojawiają się tak poważne zakłócenia w globalnej komunikacji, natychmiast staje się problemem globalnym.

Jednak teoretycy spiskowi nie są zainteresowani globalnymi problemami jako takimi. Jako praktyczni ludzie wszyscy myślą konkretnie i od razu zadają główne pytanie: DLACZEGO? Zadają to pytanie, ponieważ odpowiedzi na nie mogą być bardzo złe.

Pierwszym w rankingu tych złych odpowiedzi jest przygotowanie do trzeciej wojny światowej lub coś w tym rodzaju, ponieważ telekomunikacja jest pierwszą ofiarą ataku w trakcie globalnego konfliktu zbrojnego. Ponadto, w świetle tej możliwości, w ramach przygotowań do hipotetycznego konfliktu mającego na celu zmniejszenie szkód (na przykład szkód spowodowanych atakiem EMP), niektóre części sieci można po prostu wyłączyć.

Drugą rzeczą, która może być, jest oczekiwanie przez rządy niektórych klęsk żywiołowych. Na przykład – rozbłysk słoneczny. Albo uderzenie asteroidy, której moc eksplozji będzie obliczana w megatonach i nieuchronnie wpłynie na pole magnetyczne planety, które może na krótko przekształcić się w ciągłą brazylijską anomalię magnetyczną. W tej sytuacji zewnętrzne promieniowanie kosmiczne będzie równoważne uderzeniu EMP, a różne ważne serwery będą zachowywać się tak, jakby zostały przeniesione na Księżyc i wystawione na działanie cząstek kosmicznych. Dlatego teraz zostały wycofane z użytku.

Trzecie wyjaśnienie to przygotowanie pewnej fałszywej flagi. Zwykle w przededniu takich wydarzeń zawsze pojawiają się problemy z komunikacją. Tak było na przykład w przeddzień 11 września 2001 roku.

Czwarte wyjaśnienie to usterka w globalnym Matrixie lub interwencji obcych. Obydwa powody są jakby różne, ale w każdym przypadku niepowodzenie może wynikać z faktu, że Matrix / kosmici zamierzają coś zmienić, po czym stara oś czasu pozostanie w powszechnej pamięci tylko jako morderstwo chwalebnego pana Mandeli przez krwawy apartheid.

Dość egzotyczne wersje są też wyrażane, np. Atak kabli transatlantyckich przez wyłazujące z ziemi ośmiornice czy nawet osobiście Godzilla.

Na pierwszy rzut oka wersja o ośmiornicach jest całkiem fantastyczna, jednak na dnie Atlantyku oprócz ośmiornic są też różnego rodzaju uskoki, w rejonie których skorupa mogła raptownie przesunąć się na odległość nie przewidzianą przez kompensatory rozszerzalności w podwodnych kablach i gdzieś były klify. Oznacza to, że możliwa jest również przyczyna sejsmiczna.

Która wersja wyjaśnienia tego, co się dzieje, jest bardziej poprawna, pokaże następne 72 godziny, więc śledzimy rozwój wydarzeń.

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

2 thoughts on “Internet przestał działać na całym świecie..{Autor Gabi}

  1. matrix niebawem runie jak domek z kart,jak domino się posypie,ale to jeszcze nie ten czas,będą prześladowania ludzi właśnie wierzących,tych,którzy staną przeciwko złemu tzw ruch oporu , będzie wojna między takimi frakcjami,bo Rosja i USA i Chiny połączą siły ,a teraz niby szczują się przeciwko sobie ale tylko w tv i mediach to słychać , a oni między sobą są ok,to ma być zastraszenie opinii publicznej ,jest powiedzenie „Wojna,wojna nigdy się nie zmienia” i to prawda,wojny były,są ale nadjedzie taka jedna w swoim rodzaju,będzie to wojna o wszystko,religijno-ekonomiczno-polityczna i dodać można do tego można co się chce,najgorsze będzie prześladowanie,powróci tzw święta inkwizycja , ale już nie przez Rzym,lecz NWO , wszyscy,którzy nie oddaną pokłonu antychrystowi (nowy system cyfrowy i ekonomiczny) zostaną zabici ,no bo przecież,nie przyjmiesz chipa ,nie będziesz żył w świecie,bo wszystko będzie na czytniki rfid,a jeśli będziesz mieć swój ogródek na którym się znasz,przyjdą wyznawcy NWO i nie to,że przejmą ten ogródek ,zniszczą to i ciebie wydadzą na śmierć,bo ty nie masz chipa i nie jesteś jednym z nich , bo tak zostaną zaprogramowani ,to co zostało zapowiedziane w świętych księgach oni muszą to wykonać,ba,nawet oni pewnie wg tego to czynią , możliwe,że ci źli,czytali Biblię ,bo gdyby nie czytali to ciekawe,czy spełniałyby się takie proroctwa ? myślę,że oni znają Biblię i specjalnie wykonują ten plan ,mówią,skoro tak pisze,więc to tak zróbmy,myślę,że Biblia została napisana tak,aby na przedstawić świat w którym żyjemy ,oni to wiedzą co jest napisane,ale czekają na tych,którzy się postawią , którym się otworzą oczy,właśnie tacy zostaną zlikwidowani , aby zło pozostało,lecz te zło na długo nie pozostanie,bo dobro zawsze wygrywa jak prawda z fałszem ,nie wiem kim jest Bóg ,ale nas od dziecka uczą o nim,ale kim on jest to dla mnie bez różnicy ale jak przyjdzie to zrobi porządek ze wszystkim złem ,musi On być potężny , skoro się go boją wszyscy , nie znamy Go,nie widzieliśmy , więc kto wie,kto nadejdzie ,ale nadejdzie zaprowadzić miłość i życie jakiego nigdy nie widzieliśmy i nigdy nam się nie śniło

  2. Nic się dotychczas nie zmieniło. Zagłada gatunku ludzkiego musi nastąpić, teraz czy jutro. Dalej ludzie się mordują. Nie ma pokoju na świecie. Ludzie żyją w steku kłamst w którym kłamią ci, którzy mordują innych swoimi kłamstwami, chcący zataić prawdę i wybielać się za wszelką cenę.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: