DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Uwaga na środki likwidujące zgagę {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Negatywny wpływ IPP na zdrowie jelit

Naukowcy z Uniwersytetu Medycyny Prefektury Kioto i Takara Bio Inc. w Japonii znaleźli dowody na to, że długotrwałe stosowanie PPI ma szkodliwy wpływ na zdrowie jelit i mikroflorę.

banner-wizytowka-1580899038

Aby zrozumieć mechanizmy tych efektów, badacze przebadali 36 pacjentów z ambulatoryjnej kliniki Prefektury Uniwersytetu Medycznego w  Kioto, którzy stosowali PPI przez co najmniej rok. Przebadali również 36 osób niebiorących PPI jako podmiotów kontrolnych.

Następnie pobrali próbki kału od wszystkich uczestników i sprawdzili je pod kątem obecności bakterii. Po przeanalizowaniu próbek naukowcy odkryli, że użytkownicy PPI mieli mniejszą ilość Faecalibacterium w jelitach.

Faecalibacterium jest jedną z najliczniejszych, pożytecznych bakterii w jelitach. Bakteria ta pomaga utrzymać zdrowe jelita i chroni przed stanami zapalnymi związanymi z chorobami przewodu pokarmowego, takimi jak: wrzodziejące zapalenie jelita grubego i choroba Crohna. Dlatego niski poziom tej korzystnej bakterii może spowodować, że przewód pokarmowy będzie podatny na zapalenie i infekcję.

Naukowcy odkryli również, że długotrwałe stosowanie PPI sprzyjało rozwojowi i rozprzestrzenianiu się bakterii Streptococcus. Większość gatunków należących do tego rodzaju jest powiązana z infekcjami, takimi jak paciorkowce, charakteryzujące się zapaleniem migdałków i powiększonymi węzłami chłonnymi na szyi. Bakterie Streptococcus zostały również powiązane z zapaleniem płuc.

Na podstawie swoich odkryć naukowcy doszli do wniosku, że stosowanie PPI jest niekorzystne dla naszych jelit.

Marta Brzoza

źródło: naturalnews.com 

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: