DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

OBSZERNE WYJAŚNIENIE: Testy PCR Cowid ..- Każda osoba musi sama ocenić jaka jest prawda? {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Szok!

Testy PCR na koronawirusa wykrywają ludzkie DNA?

Chodzi o sekwencję CTCCCTTTGTTGTGTTGT w RdRp

Niedawno pojawiła się kolejna teoria spiskowa – jakoby testy RT-PCR wykorzystywane w diagnostyce SARS-CoV-2 zawierały primery (startery) RdRP o sekwencji nukleotydowej CTCCCTTTGTTGTGTTGT, która występuje w ludzkim DNA na chromosomie 8. Czy to znaczy, że wyniki dodatnie faktycznie nie świadczą o zarażeniu, ale są spowodowane amplifikacją ludzkiego materiału genetycznego, a nie wirusowego? Czy stąd „tyle” wyników fałszywie dodatnich. Odpowiedź brzmi: „Nie. To teoria spiskowa i nieprawdziwa”. Faktycznie, w protokole WHO jest mowa o primerach nCoV_IP2-12759Rv CTCCCTTTGTTGTGTTGT, jednak cały szkopuł w tym, że to jest starter wsteczny (reverse primer), a nie ten, który jest identyczny z fragmentem powielanym (forward primer). W reakcji RT-PCR używa się zawsze dwóch rodzajów starterów: przednie (z ang. forward) i wsteczne (z ang. reverse). Pierwszy łączy się z nicią antysensowną i jest taki sam, jak sekwencja powielana (np. wirusowy materiał genetyczny), zaś drugi łączy się z nicią kodującą i jest do niej komplementarny (tworzy nić niekodującą, antysensowną).

banner-wizytowka-1580899038

Cały protokół tutaj:

https://www.who.int/docs/default-source/coronaviruse/whoinhouseassays.pdf?sfvrsn=de3a76aa_2

Spójrzmy na genom wirusa SARS-CoV2:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/nuccore/NC_045512.2?report=fasta

Nie znajdziemy w niej sekwencji CTCCCTTTGTTGTGTTGT, która byłaby powielana przy użyciu starterów „forward”. A co, gdybyśmy użyli startera (primera) reverse? Otrzymujemy sekwencję ACAACACAACAAAGGGAG, którą bez problemu znajdujemy w genomie SARS-CoV-2. Wniosek: użyta w starterach sekwencja nie jest powielanym fragmentem materiału genetycznego, ale tworzy nić antysensowną (jest komplementarna do powielanego fragmentu). Zresztą, pomijając naukowy wywód, gdyby było jak w tytule, praktycznie każdy test PCR na koronawirusa wychodziłby zawsze dodatnio, a jak wiemy, tak nie jest. W diagnostyce laboratoryjnej wykorzystuje się kontrolę wewnętrzną, dodatnią, ujemną i dla wzmocnienia czułości diagnostycznej metody, amplifikację 3 genów: E (niespecyficzny dla SARS-CoV-2) oraz RdRp, ORF1ab lub N (swoiste dla SARS-CoV2). Test jest prowadzony w odczycie real time, przy zastosowaniu sond znakowanych barwnikiem (np. HEX, FAM, Texas Red). Test wychodzi ujemny w zakażeniach niepandemicznymi koronawirusami. O możliwych przyczynach fałszywie dodanich wyników, mówiłem w innych filmach (Playlista Koronawirus SARS-CoV-2. COVID-19. Testy na koronawirusa). Tamże zamieściłem piśmiennictwo, z którego korzystałem również w przygotowaniach do tego filmu.

Za Pod Mikroskopem

TESTY P_C_R | działanie i zastosowanie

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7330846/

https://pieceofmindful.com/2020/04/06/

 

Za Andy Choiński

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: