DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Polskie flagi w Grodnie wojna wisi na włosku. Łukaszenko: strzelać bez ostrzeżenia! (czytaj opis) {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Polska nie ukrywa bezpośredniej agresji wobec rządzącego na Białorusi prezydenta.

banner-wizytowka-1580899038

Polski rząd nie uznał wyborów, agituje w UE o nieuznawanie tych wyników, prowadzi informacyjną agresję wobec Białorusinów przez opłacane przez polskiego podatnika kanały Biełsat i Nexta, RP jako członek NATO gromadzi wojsko pod granicą białoruską, rząd polski wypłaci 50 milionów złotych na pomoc dla „społeczeństwa obywatelskiego” na Białorusi, jest to program realizowany przy współpracy z USA, w obwodzie grodzieńskim

Polska prowadzi kampanie agresji etnicznej agitując za polskim pochodzeniem mieszkańców tych terenów.

W obawie przez scenariuszem przewrotu państwowego, mogącego realizować się także przy użyciu polskich struktur siłowych, dzisiaj prezydent Łukaszenka nakazał MON strzelać bez ostrzeżenia za próbę nielegalnego przekroczenia białoruskiej granicy państwowej.

Społeczeństwo polskie, podobnie jak państwo polskie, zawsze było podatne na emocjonalne nieprzemyślane działania. Duma, arogancja i niezdolność do obliczenia sytuacji i wyboru sojuszników kilkakrotnie doprowadziły Polskę do katastrofy.

Nie bez powodu być może najpotężniejsze państwo europejskie XVI wieku przestało istnieć w połowie XIX wieku. Polska nawet teraz nie jest w stanie obliczyć zagrożeń i rozwoju sytuacji.

W wyniku chęci działania i przewartościowania własnych możliwości Polska stała się faktycznie autorem Belomajdanu, decydując się na grę niezależną.

Jest to bardzo niebezpieczna gra, w którą Polska może przypłacić IV rozbiorem

Za You Tube

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: