DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

PILNE !!! Mobilizacje wojenne. Bomba chemiczna im. Netanjahu… {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

 

banner-wizytowka-1580899038

Bomba chemiczna im. Netanjahu, czyli prehistoria eksplozji

Izrael wie, Izrael zadba, by nie uszło wam to na sucho, czyli medialne opary saletry

MOTTO

„In Lebanon, Iran is directing Hezbollah to build secret sites to convert inaccurate projectiles into precision-guided missiles. Missiles that can target deep inside Israel within an accuracy of ten meters […]

So I have a message for Hezbollah today: Israel knows, Israel also knows what you’re doing. Israel knows where you’re doing it. And Israel will not let you get away with it.”

(„W Libanie Iran nakazuje Hezbollahowi budowę tajnych miejsc do przekształcania zwykłych pocisków rakietowych w pociski kierowane precyzyjnie. Pociski, które mogą celować w głąb Izraela z dokładnością do dziesięciu metrów […]

Mam więc dzisiaj wiadomość dla Hezbollahu: Izrael wie, Izrael  wie, co robicie. Izrael wie, gdzie to robicie.  I Izrael nie pozwoli żeby uszło wam to na sucho”).

[Benjamin Netanjahu, 27.09.2018 r.na Forum ONZ]

image

Ilustracja. Netanjahu: „Oto zdjęcie warte tysiąca pocisków”.

image

Ilustracja. Netanjahu 2 lata temu (27.09.2018 r.) na forum ONZ z planem Bejrutu w ręku mówi, że dokładnie wiedzą, gdzie Hezbollah majstruje nad swoją bronią (precyzyjnie naprowadzane pociski rakietowe krótkiego zasięgu) i że Izrael nie zawaha się zrobić z tej wiedzy użytek… Palec Benjamina okazał się obdarzony sporym darem proroczym, gdyż 4.08.2020 r. fala uderzeniowa doszła do miejsc przez niego wskazanych uszkadzając niektóre budynki. Ale jeszcze bardziej proroczy okazał się w 2019 r. palec ambasadora Izraela przy ONZ – D.Danona, który już wskazywał na centralną rolę PORTU W BEJRUCIE, o czym w dalszej części tekstu.

image

1.

„Bejrucka eksplozja została spowodowana śmiertelną kombinacją libańskiej niekompetencji i nieodpowiedzialności. Wypadek bejrucki nie ma żadnego związku z Izraelem. Izrael jako jeden z pierwszych pospieszył z pomocą libańskiemu państwu.”

Jak się wam podoba taki komunikat? Uroczy, prawda? Tak właśnie wyglądały wszystkie artykuły na izraelskich portalach i w żydowskiej prasie. Taki to standard szowinistycznych państw. Nie powinno to dziwić. Dziwić zaś powinno co innego. mianowicie to, że taka obca narracja na temat wypadków w Libanie kompletnie zdominowała polskie media i teksty „polskich” blogerów. Kompletnie są zamilczane fakty podważające narrację nadawaną z centrali. Cenzuruje się poprzez zamilczenie nawet oficjalne, podawane przez biuro prasowe wypowiedzi prezydenta Libanu, Michela Aouna o tym, że śledztwo w sprawie eksplozji magazynu w porcie w Bejrucie bada 3 warianty, czyli  zaniedbanie, wypadek lub możliwą ingerencją zewnętrzną. Przyczyna nie została jeszcze ustalona. Istnieje możliwość zewnętrznej ingerencji w postaci rakiety, bomby lub innego [typu] działań [militarnych] – powiedział Aoun.

Pojawia się pytanie: kto organizuje tę bańkę informacyjną w której żyjemy? I drugie pytanie: dlaczego tak potulnie się na to godzimy? I trzecie pytanie: dlaczego wszystkie duże partie dbają we wspaniałej komitywie o zahibernowanie nas w tej bańce?

Thierry Meyssan – słusznie – pisze o błyskawicznym uruchomieniu globalnej izraelskiej agentury wpływu, która rozpisuje się o czarodziejskich mocach saletry podobnych do cudownych sił smoleńskiej brzozy. Oczywiście trolle zaraz powiedzą, ze podejrzewanie „cudu naszych czasów”, czyli syjonistycznego państwa Izrael o sterowanie mediami, to… antysemityzm. I w rzeczy samej lobby żydowskie od ponad roku forsuje „międzynarodową definicję antysemityzmu” wzbogaconą o uważanie za antysemityzm stwierdzeń, iż Żydzi panują nad większością wpływowych mediów. Tę ubogaconą definicję już metodą okna Overtona zaczęto wprowadzać w USA do prawodawstwa.

Warto tu przypomnieć znany od dekad klasyczny test na zdominowanie struktur właścicielskich sieci medialnych przez kapitał finansjery żydowskiego pochodzenia.

Przeglądamy zasoby archiwalne danego tytułu lub sieci RTV w okolicach jakichś spektakularnych wydarzeń na Bliskim Wschodzie, zwłaszcza tych dotyczących łamania przez Izrael (wojska, służby) prawa międzynarodowego, praw człowieka.

Przemilczenie takich faktów całkowite lub ich odwrócenie o 180 stopni ukazuje czarno na białym właścicieli danych mediów i ich polityczne sieci klientelistyczne. Test to niezawodny. Są to sprawy od dekad tak oczywiste i znane, że chyba tylko polski troll internetowy o nich nie wie.

Jeśli ktoś zaś chce od klasyków dowiedzieć się o tej kapitałowej okupacji diaspory żydowskiej nad mediami może sięgnąć do pomnikowych już prac podających dziesiątki przykładów owego zjawiska, czyli do książek odważnych, niezależnych żydowskich naukowców Lilienthala i Finkelsteina.

I właśnie te oto kupione media fabrykują dowody winy libańskiej oraz usuwają określone treści niezgodne z telawiwsko-nowojorską matrycą. Polskie media mieszczą się doskonale w tej wszechdiasporowej matrycy – przypadek eksplozji w Libanie pozwala doskonale oświetlić głupców, tchórzy i agenturę wpływu w Polsce.

2.

Jako jeden z pierwszych w sieci napisałem o tym, że wcześniejszy pożar był zapłonem późniejszej eksplozji i już w pierwszych godzinach po eksplozji skojarzyłem ją z firmową specjalnością wojsk i służb Izraela – czyli z potężną sferą dronów, paradronów, urządzeń latających, amunicji krążącej (tzw. suicide drones), dronów hybrydowo łącząnych z elementami rakiet etc (Wielka eksplozja w Bejrucie. Rok temu: mała i dwa izraelskie drony z mat. wybuchowymi). Laik skłonny jest mniemać, że „drony” nie przekraczają prędkości 100 km/h. Tymczasem już od lat 70. konstruowane są przeróżne urządzenia dronopodobne osiągające ok.800-900 km/h, rozmaite hybrydy, czyli nieduże konstrukcje łączące cechy drona, rakiety i… samolotu odrzutowego, gdyż korzystające z podwieszanego silnika odrzutowego.

image

Ilustracja. Izraelski suicide drone, czyli tzw. amunicja krążąca.

Niektóre z prototypów były (są?) niewykrywalne przez radary. niektóre posiadają opcję „wałęsania się”, czyli krążenia w okolicy planowanej operacji przez ok. 6 godzin w oczekiwaniu podania sygnału do ataku. Prawdopodobnie mogą też wykonywać swoja misję etapami, czyli z ew. wielogodzinnym „postojem” na dachach któregoś z budynków w okolicy planowanego rażenia. Dużo z nich ma głowice zawierające różne ładunki. Czasem te ładunki wybuchowe nazywane są „samoobronne” – dobra nazwa to początek sukcesu. W niektórych źródłach można znaleźć informacje o ładunkach wykorzystujących wzbogacony uran. Mówi się też o tym, że niezwykła jest precyzja owych ataków z dronów wcześniej startujących z ziemi, powietrza (z samolotu) lub morza.

image

Ilustracja. Jedna z informacji sieciowych wiązana z eksplozją.

Trafianie celu ma zachodzić z dokładnością do kilku centymetrów. Prym w dziedzinie projektowania nowatorskich konstrukcji dronopodobnych i dronopochodnych wiodą USA i Izrael.

image

image

Ataki dokonane przez „amunicję krążącą” lub przeróżne drony hybrydowe poruszające się z prędkością większą 5 lub 6 razy od zwykłych dronów na pierwszy rzut oka mogą wyglądać na ataki bombowe lub rakietowe.

Niektórzy odnajdują nietypowe cechy w „zamachu bombowym” w którym zginął w 2005 r. premier Libanu Rafik Baha ad-Din al-Hariri. W nawierzchni ulicy, którą poruszała się kolumna rządowa pozostał spory, nietypowy krater. U jednego ministrów z zaatakowanej kolumny samochodów, wysłanego na leczenie do Francji stwierdzono napromieniowanie wzbogaconym uranem (podaję za: T. Meyssan).

Jak wiadomo, służby uwielbiają porozumiewanie się za pomocą swoistego kodu, który odczytywany jest precyzyjnie tylko przez adresatów – opinia publiczna nie sięga aż w takie meandry niejawnych przekazów. Najczęściej jest to kod kalendarzowy, związany z rocznicami określonych dat.

Warto zauważyć, że eksplozja w Bejrucie miała miejsce 3 dni przed terminem ogłoszenia wyroku przez utworzony w 2007 roku przez Radę Bezpieczeństwa ONZ mający siedzibę w Holandii Trybunał Specjalny ds. Libanu. Wyrok ma dotyczyć czterech członków Hezbollahu oskarżonych o zamach na Haririego. Hezbollah twierdzi, że zamachu dokonały siły izraelskie, które już wiele miesięcy przed zamachem za pomocą szpiegowskich dronów monitorowały przemieszczanie się premiera Haririego.

3.

Wydarzenia takiej rangi jak eksplozja w Bejrucie ukazują jak na dłoni, iż przestrzeń informacyjna to pole walki kilku wywiadów i mocarstw na którym to polu prawda stanowi jedynie przeszkodę a nie cel. Nie ma tu żadnych reguł, głęboko skrywane fakty ujawniają często osoby, które za chwilę podają kłamstwo. I odwrotnie – portale i osoby do tej pory podejrzane – nagle błyszczą podaniem do publicznej wiadomości bardzo cennych, skrywanych przez wszystkie inne strony wojennej gry informacyjnej – informacji.

Nikt nie przekazuje pełnej prawdy a jej ziarna zbierać trzeba w magazynach każdej ze stron walczących ze sobą. Im bardziej strony konfliktu się ze sobą żrą, tym większe szanse, że jeden gangster ujawni coś przeciwko drugiemu gangsterowi z rzeczy o których nigdy byśmy się nie dowiedzieli, gdyby nie ich głębokie zwarcie przy linach na ringu.

Za przykład może posłużyć brytyjska, proasadowa, prorosyjska podejrzana aktywistka V.Beeley, której tekst o eksplozji bejruckiej jest b.ciekawy i wyjątkowo trzeźwy a przede wszystkim podaje niezwykle cenny trop do wypowiedzi o cechach wybuchu wygłoszonej przez zaprzyjaźnionego eksperta, niekwestionowanego autorytetu w dziedzinie materiałów wybuchowych.

Chcąc przybliżać się do prawdy musimy czasem szukać także u tych, którymi się brzydzimy, gdyż w wojnie gangów każdy z gangsterów (zwanych mocarstwami) w chwili zwarcia może ujawnić nieosiągalne w zwykłym stanie informacje.

Wyjątkowa waga bejruckiego przypadku spowodowała, oczywiście, także pojawienie się paru fejków filmowych, choć nie było ich tak dużo, jak można by się spodziewać. Pociski widoczne na kilku filmach to albo wklejone klatki albo ptaki. Jak trafnie zauważa wspomniana V.Beeley, siły syjonistyczne raczej by tak wyraźnych śladów nie zostawiły, jak te publikowane w sieci.

O tym, jak informacje dotyczące Bejrutu mogą być wielopoziomową grą wywiadów mówią nam nieoczekiwane wypowiedzi Trumpa, o tym, że kilku generałów z Pentagonu powiedziało mu, że to był atak, a nie wypadek. Wypowiedź tę powtórzył dwukrotnie.

Później zaś kilku wysokich oficerów armii USA wypowiedziało się, że nie wiedzą, czemu Trump to mówi. Ta mieszanina informacji, dezinformacji i dementowania daje nam wyobrażenie o tym, jakiej wagi sprawy decydują się a propos wydarzeń w Libanie.

Słowa Trumpa mogły być tropem do prawdy, czyli wyrazem zdziwienia tym, że jakiś nowy gracz wchodzi na libańską planszę ze swoimi pionami (Chiny, Rosja), lub zwykłym wrzaskiem złodzieja krzyczącego ‘łapaj złodzieja”, czyli zachowaniem strażaka-podpalacza wyrywającego się do gaszenia pożaru, który sam wywołał na spółkę z Amanem i Mosadem. Na razie nie wiemy, który to z tych dwóch przypadek.

(„The US leader had received his intelligence briefing at 2 pm. Asked by a reporter to clarify his conclusion, Trump said: “I’ve met with some of our great generals … This was not some kind of a manufacturing explosion type of event.”

He added, “They seem to think it was an attack. It was a bomb of some kind, yes.”)

Asia Times pisze, że reakcja sekretarza obrony USA (M.Espero) i sekretarza stanu (M.Pompeo) czyniących wysiłki, by zatuszować nieodpowiedzialne wypowiedzi Trumpa może świadczyć, iż „wojskowa wierchuszka” USA jest przekonana o tym, iż był to atak Izraela, ale chce tę wiedzę ukryć, by uniknąć odpowiedzi Hezbollahu i wciągnięcia Izraela już w otwarty konflikt zbrojny („Lebanese security sources said, would be the logical attribution to Israel, forcing Hezbollah into an equivalent response, which would trigger a war of catastrophic proportions”).

Inne źródło z wywiadu libańskiego twierdzi, że jeśli to był atak Izraela, to nie będzie to ujawnione publicznie, gdyż skutkowałoby to wciągnięciem obu stron w wojnę, której nie chcą.

Kolejne wysokiej rangi libańskie źródło z wywiadu wojskowego ocenia, że eksplozja nie była wypadkiem, a Trump najwyraźniej nie jest w stanie dochować tajemnicy.

4.

A co sądzą eksperci? Nie wierzę, że w porcie w Bejrucie było tyle azotanu amonu, ani w skład fajerwerków” – powiedział włoskiemu dziennikowi Corriere, powszechnie znany ekspert ds. materiałów wybuchowych Danilo Coppe (https://www.difesa.it/AID/trasparenza/Documents/Consulenti_e_Collaboratori/2018/Coppe/cv_eu_Danilo_Coppe.pdf) .

„Kiedy azotan amonu detonuje, wytwarza niepowtarzalną żółtą chmurę. Zamiast tego, na filmach z eksplozji, oprócz białej sfery, którą można zobaczyć rozszerzającą się – która jest kondensacją morskiego powietrza – można wyraźnie zobaczyć ceglasto-pomarańczową kolumnę przechodzącą w jaskrawoczerwoną, typową dla udziału litu. Lit jest paliwem pocisków wojskowych, więc myślę, że było tam uzbrojenie ”.

imageimage

„To wygląda na eksplozję magazynu uzbrojenia” – dodał Coppe.

Amerykański ekspert ds. wojskowych materiałów wybuchowych, który blisko współpracował z armią libańską, powiedział Asia Times pod warunkiem zachowania anonimowości, że według jego kontaktów z libańskimi siłami zbrojnymi eksplozja była „aktem sabotażu” na magazyn, w którym znajdowała się nie tylko saletra, ale także pociski krótkiego zasięgu [te same, o których 2 lata temu na forum ONZ mówił Netanjahu, chwaląc się, że wiedzą już , że są i gdzie są – przypis mój, wawel]. W wersji oficjalnej fatalny magazyn nr 12 miał być miejscem, gdzie przechowywano skonfiskowane przez służby celne niebezpieczne przedmioty i materiały. Niektórzy twierdzą, że skład elementów i komponentów do produkcji rakiet i pocisków  był ukryty pod workami z saletrą, zamaskowany w tak oryginalny sposób.

Riad Kahwaji, szef dubajskiego Institute for Near East and Gulf Military Analysis (http://www.inegma.com/about-us-team-detail.aspx?tID=2) „Rozmawiałem z kilkoma [byłymi i obecnymi libańskimi] wojskowymi i wszyscy zgodzili się, że to najpierw eksplodował magazyn broni i że azotan amonu nie zapaliłby się bez zewnętrznego zapłonu, którego rolę w tym przypadku pełnił pożar i eksplozja magazynu pocisków rakietowych”.

image

To samo utrzymuje inny ekspert, Christopher Busby (por. https://en.wikipedia.org/wiki/Christopher_Busby). Otóż twierdzi on, iż jest niepodważalne, że COŚ Z ZEWNĄTRZ zdetonowało saletrę amonową.

Jak podaje Asia Times – wielu libańskich analityków obronnych uważa, że Izrael prawdopodobnie przeprowadził atak, ale że nie zamierzał wyrządzić szkód na taką skalę.

Kahwaji powiedział, że „wszyscy byli zaskoczeni wielkością eksplozji, w tym sami Izraelczycy”. Hezbollah, mimo iż wie na podstawie danych swoich służb, że sprawcą ataku był Izrael nie powie tego na głos, nie chcąc skierować na siebie gniewu mieszkańców za to, że trzyma broń w mieście”.

5. Chronologia prehistorii bejruckiej „eksplozji”
 • W 2016 roku lider Hezbollahu Nasrallah powiedział, że pociski jego ugrupowania są w stanie uderzyć w tajny magazyn amoniaku w porcie północnego Izraela, Hajfie i stworzyć odpowiednik broni nuklearnej. Zamiast portu w Hajfie mamy więc port w Bejrucie, zamiast amoniaku mamy saletrę amonową (sól kwasu azotowego i amoniaku). Jest to informacja nie do przecenienia, gdyż opisuje prefigurację eksplozji w Bejrucie, opisuje swego rodzaju „bombę chemiczną”.

image

Nasrallah tylko pogroził, Żydzi takich rzeczy nie zapominają, jak nas poucza księga Estery, więc zrealizowali przeciw Libańczykom to, co on zapowiadał przeciw nim. Kongenialnie z treścią księgi Estery. Atak profilaktyczny. Wielokrotnie opisywana w Starym Testamencie specjalność „narodu wybranego”. Rzec można spécialité de la maison.

 • W 2018 roku premier Benjamin Netanjahu powiedział na Zgromadzeniu Ogólnym ONZ, że Hezbollah ukrywa w Bejrucie zakłady produkujące precyzyjne pociski rakietowe. Ujawnił zdjęcia satelitarne, które pokazują tajne obiekty, gdzie odbywa się montaż znajdujące się w pobliżu międzynarodowego lotniska w Bejrucie. Rok później ustami Danona służby Izraela zdecydowały się ujawnić na forum ONZ, że wiedzą też o składowaniu materiałów z przeznaczeniem militarnym w porcie w Bejrucie. Wiedzę tę posiadali z pewnością już w 2018 r., gdyż śledząc (za pomocą agentury oraz dronów szpiegowskich) pośredników i miejsca docelowe musieli automatycznie znać miejsce początkowe, czyli widzieć, iż wychodzą oni z transportami z portu z okolic magazynu nr 12.

Netanjahu w 2018 roku oskarżył Hezbollah o „wykorzystywanie niewinnych ludzi w Bejrucie jako ludzkich tarcz” przy wyborze miejsc na militarne składowiska i montownie. „Izrael nie pozwoli by uszło to na sucho” – powiedział 2 lata temu. W rezultacie tej „troski” izraelskiej nie tylko ok. 200 osób stało się tymi tarczami w wieczności, lecz dodatkowo parę tysięcy odniosło rany a  ćwierć miliona straciło dach nad głową.

 • W czerwcu2019 r. szef Dowództwa Północnego Sił Obronnych Izraela, generał dywizji Amir Baram, zagroził akcją przeciwko Hezbollahowi i Libanowi. Powiedział, że w przyszłej wojnie przeciwko grupie terrorystycznej, Liban prawdopodobnie „zapłaci wysoką cenę” za pozwolenie Hezbollahowi na zakorzenienie się na swoim terenie.

image

 • Rok temu, 23 lipca 2019 r. ambasador Izraela przy ONZ Danny Danon, oskarżył Iran o wykorzystywanie firm cywilnych i kanałów morskich do przemytu sprzętu do produkcji broni dla libańskiej grupy Hezbollah. Podczas kwartalnego spotkania na Bliskim Wschodzie ambasador Danny Danon powiedział Radzie Bezpieczeństwa, że izraelski wywiad odkrył dowody świadczące o tym, że irańskie siły Quds wykorzystują port w Bejruciedo przesyłania dla Hezbollahu przedmiotów podwójnego zastosowania. „W latach 2018-2019 Izrael odkrył, że produkty podwójnego zastosowania są przemycane do Libanu w celu zwiększenia potencjału rakietowego Hezbollahu” – powiedział Danon. „Port w Bejrucie stał się portem Hezbollahu”.

Izrael ogłosił, że produkty podwójnego zastosowania  są zamawiane w zagranicznych firmach przez syryjskich agentów, docierają do portu w Bejrucie, gdzie są przez nich odbierane i przekazywane później do bejruckich ośrodków Hezbollachu. „Danon przedstawił Radzie Bezpieczeństwa mapę tras transferowych Hezbollahu, które obejmowały główne węzły na lotnisku w Damaszku,port i lotnisko w Bejrucie oraz oficjalne przejścia graniczne między Syrią i Libanem, takie jak przejścia Masnaa.” Powiedział – powtarzam – że w przyszłej wojnie przeciwko grupie terrorystycznej Hezbollach Liban prawdopodobnie „zapłaci wysoką cenę” za pozwolenie Hezbollahowi na zakorzenienie się tam. Pierwsza rata tej wysokiej ceny właśnie została uiszczona. Czy następne raty będą większe, czy mniejsze, to się okaże i zależy to także od reakcji Hezbollahu oraz pozostałych graczy bliskowschodnich. W dalszej zaś kolejności trwają każdego dnia od czasu eksplozji „inspirowane” zamieszki antyrządowe wyglądające na próby posiania ziaren kolejnej arabskiej wiosny  i wojny domowej, które by skutecznie i na długo sparaliżowały groźnego izraelskiego wroga.

klubinteligencjipolskiej.pl

Mobilizacje wojenne.

Próba neutralizacji zbrojnego oporu etnicznych obywateli EU

Mobilizacje wojskowe stały się częstym elementem wielu państw Europy Środkowej i Południowej. Dotyczą dokładnie państw, które znajdują się w planie budowy projektu tzw. ”Trój-morza”. Mobilizacje rezerwistów są częste i obejmują duży przedział wiekowy mobilizowanych.

Mobilizacje są uciążliwe, ponieważ odbywają się w trybie natychmiastowości, czyli osobistym przybyciem do jednostek w ciągu krótkim czasie.

Powoływani do wojska obywatele – z tego powodu – skarżą się na kłopoty w pracy, lub kłopoty w prowadzeniu biznesów.

KTO ZARZĄDZA TAJEMNICZĄ MOBILIZACJĄ?

Dokładna analiza oficjalnych dokumentów pokazuje jednak, że mobilizacje wojskowe nie są żadną akcją NATO. To inicjatywa lokalna kilku państw z regionu tzw. ”Trój-morza” i nie jest wpisana w plany NATO.

Dlaczego kilka europejskich państw, które są przecież luźno powiązane poprzez UE, nie będących w specjalnie przyjaznych stosunkach i różniących się od siebie światopoglądowo – tak ochoczo zjednoczyły się potajemnie przed własnymi obywatelami i w wielkim sekrecie przed nimi dokładnie zaplanowały i skoordynowały identyczne działania wojskowe?

Warto wspomnieć, że te wszystkie państwa nie wydały żadnych oficjalnych oświadczeń w związku z tymi akcjami wojskowymi. Obywatele do tej pory nie uzyskali odpowiedzi, dlaczego są gwałtownie wyrywani z własnych domostw.

Ośrodki monitoringu bezpieczeństwa europejskiego (te państwowe, jak i te poza-rządowe) – nie komentują zaistniałych mobilizacji; a często wyrażają zdumienie z tego faktu.

Otóż obecnie nic nie wskazuje, aby poziom bezpieczeństwa w regionie Europy Środkowej i Wschodniej uległ zmianie; wręcz przeciwnie: poziom bezpieczeństwa jest stabilny!

Agendy monitoringu wojskowego nie alarmują o żadnych znaczących ruchach wojsk Rosji wzdłuż flanki wschodniej. Nic też ‘ciekawego’ nie wydarzyło się na Ukrainie.

Nawet jeśli jest łatwiej zrozumieć ćwiczebne mobilizacje w Polsce (z uwagi na bliskość sąsiadującej Rosji) – to w ogóle ciężko zrozumieć takie ostre mobilizacje w Rumunii, Chorwacji, Czechach….

Eksperci dali jasno sygnał: ”że coś nie gra” !

SOJUSZNICY KOMENTUJĄ

Znamienne jest, że biuro prasowe wojsk Stanów Zjednoczonych, stacjonujących w Polsce w ogóle nie odniosło się do opisanych faktów.

Sztab Główny NATO również milczy.

To co się dzieje?

 1. Otóż wydarzyła się w prasie pewna ”omyłkowa”(?) wypowiedź jednego z generałów wojsk lądowych Chorwacji
 2. W tym czasie ukazały się w portalu WikiLeaks nowe dokumenty, które wyciekły z obrad Bilderberg oraz kilku masońskich Lóż
 3. Opublikowano też treści prywatnej korespondencji i stenogramy rozmów telefonicznych odkodowanych z komunikatorów Internetowych prowadzonych przez środowiska syjonistyczne, pomiędzy sobą oraz z politykami z Europy Środkowej
 4. Są też niezbite dowody, że w europejskie mobilizacje wojskowe jest zaangażowany Mossad, a sztaby wojskowe kilku europejskich państw współpracują potajemnie z agendą Izraela

Wszystko to jest dziwną mieszanką, ale po analizie ujawnionych faktów przez byłych specjalistów wojskowych, wychodzi całkowicie klarowny i przejrzysty obraz….

… Obraz, który tłumaczy liczne i tajemnicze mobilizacje wojskowe w Europie Środkowej!

PRZECIEKI, WYPOWIEDZI I DOWODY

W Internecie krąży pewien raport autorstwa eksperckiego think-tank’u z Kanady, który dodatkowo łączy wspomniane fakty z inną aktywnością w Europie Wschodniej oraz Europie Zachodniej. Otóż widoczny jest wzrost nakładów finansowych w remont europejskich autostrad, dróg szybkiego ruchu oraz mostów.

Chodzi głównie o zwiększenie przepustowości.

Rozbudowują się także stacje kolejowe i cywilne porty lotnicze.

Z dokumentów, które ujawnia wywiad kanadyjski wynika, że mobilizacje w Europie Środkowej i Południowej – są częścią dużego planu szybkiej relokacji (czytaj: wywózki z miejsca zamieszkania do innych miejsc) rdzennej europejskiej ludności cywilnej wraz z szybką ich zamianą i zastąpieniem uchodźcami przybyłymi do Europy z Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu.

Najistotniejszy jednak jest fakt, iż przepustowość drogowa powiększa się w oba kierunki Wschód – Zachód. Któż ucieka przed rosyjskim frontem w kierunku wschodnim?

… I wcale nie chodzi tu o zwiększenie możliwości dla wojsk sojuszniczych, realizujących swoje zobowiązania art. 5 NATO względem Polski.

Ogólny plan relokacji i wymieszania ludności europejskiej z uchodźcami pochodzenia nie-europejskiego jest znany również agendom akredytowanym przy ONZ. Protokoły instruktażowe ”wielkiej relokacji” czy ”Agendy 2030” nie noszą wcale klauzul tajności i są dostępne w oficjalnym obiegu. Każdy ma do nich dostęp, jeśli tylko poszuka (w jęz. angielskim).

Znany też powszechnie jest fakt, że usilnie o realizację tego planu ”wielkiej relokacji” zabiegają środowiska żydowskie, chociażby w osobach znanych złoczyńców: Georg’a Soros’a, Rockefeller’ów, korporacji bankowych J.P. Morgan, Golden Sachs, etc. Swoją cegiełkę dorzuca też w oficjalnych wypowiedziach państwo Izrael.

Cóż takiego zdradził chorwacki generał?
Zanegował – w piśmie do Sztabu Generalnego – możliwość użycia wojska chorwackiego do pacyfikacji własnej ludności. Wyraził ostry sprzeciw działaniom wojska przeciwko ludności cywilnej, zwłaszcza w obliczu niedawnych wojen niepodległościowych w regionie.

Chorwacki MON odpowiedział zdecydowanie: generał został zawieszony w czynnościach.

Ale właśnie wtedy dziennikarze przejęli inicjatywę i opublikowali teksty, z których jasno wynika, że mobilizacje rezerwistów mają na celu zwabienie mężczyzn w wieku poborowym do koszar, aby zneutralizować ich potencjalny opór i bunt przeciw relokacjom etnicznym i pacyfikacjom ludności cywilnej!

W sieci pojawiły się natychmiast tajne dokumenty, które potwierdzały te szokujące hipotezy!

Dodatkowo portal WikiLeaks opublikował stenogramy z rozmów izraelskich agentów wywiadu z politykami państw Europy Środkowej i Południowej.

Treści tych rozmów świadczyły, iż głównym powodem gwałtownych mobilizacji mężczyzn w wieku poborowym jest: skoszarowanie, oszukanie i pozbawienie ich możliwości ochrony swoich bliskich oraz pozbawienia ochrony ludności lokalnej.

DO RZECZY

Obraz rysuje się następująco:

 • ONZ lub inne (bliżej nieokreślone czynniki) zadecydują o ustanowieniu nowego ładu w Europie (spowodowanego np. epidemią lub buntem grup etnicznych).
 • Zostanie natychmiast wdrożony plan ”wielkiej relokacji”, polegający na błyskawicznej wywózce rdzennych ludności oraz zastąpieniem jej ludnością napływową (obcą).
 • Aby zniwelować groźby buntów rdzennej ludności: należy zneutralizować jej zdolności sprzeciwu. W tym celu plany przewidują powszechną mobilizację osób zdolnych do wojny (mężczyzn w wieku poborowym).
 • Wszyscy zdolni do walki zostaną odizolowani od swoich bliskich, aby nie przeszkadzali w relokacji ludności cywilnej. Kobiety i nieletni oraz starcy mieliby zostać przewiezieni w nowe, odległe miejsca pobytowe.
 • Skoszarowani mężczyźni zostaliby pozbawieni kontaktu z bliskimi i nie mogliby im fizycznie pomóc czy ratować swoich dobytków. Ich domostwa miałaby zająć ludność napływowa (z innych regionów Europy lub uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu).
 • Zmobilizowanym mężczyznom wydane zostaną tylko mundury. Broń nie zostanie im wydana! Jako wojskowi będą objęci zaostrzonym prawem wojennym. (Identyczna sytuacja była w stanie wojennym w Polsce w roku 1982; część opozycjonistów z NSZZ Solidarność została internowana, ale część opozycjonistów zmobilizowano jako rezerwistów; wydano im mundury, ale nie wydano im broni. Zostali zneutralizowani i pozbawieni kontaktu ze swoimi bliskimi).
 • W taki sposób czynniki kierujące tą operacją ”wielkiej relokacji” chcą wyeliminować przewidywany ostry opór społeczny i krwawe bunty ludności lokalnych. Chcą wyeliminować groźbę powstania Ruchu Oporu, zanim jeszcze narody zrozumieją i dojrzą zastawiane na nie pułapki.
MIEJSCA ODOSOBNIENIA

Koszary to pułapki zastawione na mężczyzn zdolnych do walki i buntów zbrojnych.

Mobilizacje rezerwistów są ćwiczone, aby przyzwyczaić zmęczoną ludność do takich akcji. Niestety, ale każda następna mobilizacja może okazać się tą ”prawdziwą”, z której mężczyźni nie zostaną wypuszczeni z koszar. Nie będą mogli wtedy bronić swoich bliskich i swojego dobytku. Obcy zajmą ich domostwa.

Skoszarowani mężczyźni nie zostaną powiadomieni o nowych miejscach pobytu ich bliskich; zostaną pozbawieni kontaktu z nimi. Część z nich zostanie przewieziona do obozów koncentracyjnych oraz do obozów pracy. Koszary wojskowe zostaną zamienione w więzienia – a pozostali poborowi i rezerwiści będą wykonywać pracę za głodowe stawki.

Mobilizacje rezerwistów same sprowadzą mężczyzn w pułapkę (czyli do koszar)… bez konieczności ich ścigania i wyłapywania.

Co za genialna idea!

Widać tu wyraźnie ‘żydowską szkołę myślenia’.

SZCZEPIONKI

Wszyscy zdolni do obrony polskich granic, w czasie mobilizacji zostaną napewno zaszczepieni….

Pretekst dla przymusowych szczepień zawsze się znajdzie! Chociażby na groźbę epidemią nowego-groźnego wirusa.

Po kilku miesiącach (może po roku) od zaszczepienia trucizną – kilka milionów zdolnych do walki mężczyzn i kobiet – otruci, będą tylko wrakiem człowieka… bez zdolności bojowych!

Metale ciężkie i wirusy zaordynowane w szczepionkach skutecznie spustoszą ciała oraz zniszczą układy odporonościowe.

To najłatwiejszy i najtańszy sposób pozbycia się potencjalnych sił oraz buntów ludności etnicznej, zamieszkującej dane terytorium – celu tej pacyfikacji… czyniąc przestrzeń dla wroga.

KOMU ZALEŻY?

Między-morze to tradycyjnie łakomy kąsek dla syjonistów, a nawet dla większości żydostwa.

Państwa znajdujące się w projekcie Między-morza są zasobne i obfite; ogromne złoża naturalne, gęsto zalesione, żyzne… są w stanie wyżywić duże populacje… kontrolują szlaki morskie.

Żydzi już od 150 lat łakomie spoglądają w region Europy Środkowej i Południowej… i wiele robią, aby przejąć tę część kontynentu dla siebie.

Widać to już dobitnie na Ukrainie!

Żydzi wdarli się w politykę państw regionu tej części Europy i nie myślą oddać zajętych już pozycji.

Media syjonistyczne sprawnie odwracają uwagę od istoty spraw, ogłupiając – nic nie domyślającą się – gawiedź!

Przykład Polski jest potwierdzeniem tej tezy.
 • Po polskich salonach politycznych szwenda się jakiś przybłęda żydowski, izraelski sierżant o nazwisku Daniels!
 • Środowiska i gminy żydowskie biorą z polskiego budżetu państwa tyle – ile im się podoba; chociaż bieda Polaków oraz zadłużenie Polski rośnie błyskawicznie!
 • Polskie lotniska cywilne są przejmowane przez izraelskie wojska!
 • Punkty ujęć wody dla dużych miast w Polsce są sprywatyzowane i kupione przez izraelskie biznesy!
 • Główne sieci energetyczne są ”ochraniane” przez izraelskie agencje ochroniarskie!
 • A polskie koszary wojskowe i magazyny amunicji są ochraniane i zarządzane przez agencje ochrony z siedzibą w Tel-Avivie.
SKANDALE SIĘ MNOŻĄ!

Kilka lat wstecz Sejm RP uchwalił ustawę o możliwości oddania sprzętu wojskowego Wojska Polskiego w ręce wojsk obcych oraz możliwości używania mundurów polskich przez obce wojska (nawet te, które nie należą do NATO).

To ogólnie znane fakty!

W takiej oto Polsce żyjesz Polaku – ignorancie!

Czy coś robisz, aby się temu sprzeciwić?

Oglądasz tylko głupie ‘telewizje śniadaniowe’ i wątpliwej jakości rozrywkę! Wtedy… kiedy Żydzi szykują się do wyrzucenia ciebie z twojego miejsca!

Polaczku…. Gamoniu!

Wojskowe Komisje Uzupełnień (WKU) oprócz częstych mobilizacji prowadzą też spis samochodów; zwłaszcza tych terenowych i SUV-ów.

Dlaczego?

 1. Ponieważ Żydzi ewakuujący się z Izraela (przed atakiem rakietowym z Iranu) do Polski nie będą mieli czasu ściągnąć swoich samochodów. Żydzi wezmą sobie auta terenowe i SUV-y za darmo… od Polaków – przecież Żydzi są przyzwyczajeni do luksusów.
 2. A ty Polaku jesteś przyzwyczajony aby zapier…alać ciężko za granicą na nowy samochód… który oddasz za darmo Żydowi!
 3. Żydzi ukradną budynki mieszkalne od Polaków… a ty Polaku będziesz mieszkał w lesie, albo w pokoju wieloosobowym z obcymi ludźmi.

Tylko dlatego, że Polaczku jesteś niemy i głuchy…. Nie dostrzegasz znaków!

Ale możesz to jeszcze zmienić!

Obudź się i zacznij przyszykowywać się do walki. Wstąp do Wojsk Obrony Terytorialnej, ucz się walki, ucz się zasad dominacji Internetu, ucz się zarządzać sięcią Internetu…!

… Ucz się wszystkiego, co przyda ci się, aby przeżyć, przetrwać! Zniszczyć wroga-złodzieja, który chce cię okraść z twojego państwa… z twojej tradycji… twojej historii… twojej tożsamości … twoich praw!

Pokaż, że wolność dla ciebie jest wartością NADRZĘDNĄ!

Że nigdy nie wyrzekniesz się tej wartości!

Za You Tube/klubinteligencjipolskiej.pl

miejsce-na-reklame.

One thought on “PILNE !!! Mobilizacje wojenne. Bomba chemiczna im. Netanjahu… {Autor Gabi}

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: