DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

PILNE !!! MZ powołuje zespół ds. zakupu szczepionki {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

banner-wizytowka-1580899038

Powołany Zespół będzie organem pomocniczym ministra właściwego do spraw zdrowia, którego głównym zadaniem będzie:

1) dokonanie oceny zasadności zakupu przez Rzeczpospolitą Polską poszczególnych szczepionek przeciwko chorobie COVID-19, wywoływanej przez wirus SARS-CoV-2;

2) dokonanie ewaluacji potencjalnych potrzeb i możliwości w zakresie dokonanie ewaluacji potencjalnych potrzeb i możliwości w zakresie zakupu szczepionki, albo szczepionek, o których mowa w pkt 1, w szczególności pod kątem docelowej populacji do zaszczepienia, z uwzględnieniem jej liczebności i gradacji priorytetów w zakresie szczepienia poszczególnych grup społecznych…

De facto powołano Zespół, który ma decydować o tym, kogo i kiedy zaszczepić nieistniejącą szczepionką na COVID-18, która patrząc logicznie – nawet w momencie wdrożenia na rynek – nie będzie miała potwierdzonej skuteczności ani bezpieczeństwa.

Jednak Ministerstwo Zdrowia zapewnia nas, że zostanie ona kupiona.

Zarządzenie nie przewiduje ani składania oświadczeń o braku konfliktu interesu przez członków zespołu, ani też obligatoryjnego udziału niezależnej strony społecznej w pracach zespołu:

§3.2 W pracach Zespołu mogą uczestniczyć, bez prawa głosu, eksperci zewnętrzni zaproszeni przez Przewodniczącego.

Dodajmy jeszcze, że decyzje, które będą zapadać na posiedzeniach Zespołu muszą być objęte tajemnicą:

§7. Osoby wymienione w §3 zachowują w poufności informacje, jakie powezmą w związku z uczestnictwem w pracach Zespołu.

§8.1. Zespół obraduje na posiedzeniach, które odbywają się w siedzibie Ministerstwa Zdrowia.

Czyli na posiedzeniu m.in. członków ministerialnych rządu, z GIS, GIF, NFZ i konsultantów krajowych ds. chorób zakaźnych zapadną decyzje, na które nikt i nic z zewnątrz wpływu mieć nie będzie.

Prosta dyktatura: wy (szarzy obywatele) nam (rządowi) nie będziecie mówić, co mamy robić, ale my wam powiemy, co zamierzamy i co wy będziecie musieli bez mrugnięcia okiem przyjąć.

Nic więc dziwnego, że rodzą się uzasadnione obawy, że przyjęcie szczepionki będzie wymuszane w podobny sposób jak teraz noszenie maseczek, wykonywanie testów czy poddawanie się kwarantannie.

odkrywamyzakryte.com

  Materiał pomocniczy 

 MZ powołuje zespół ds. zakupu szczepionki

Za Facebook

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: