DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Twój bank do tej pory oferował ci darmowe konto? {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

banner-wizytowka-1580899038

Niestety nie mamy dobrych wieści, takie rozwiązania to już przeszłość. Klienci większości banków muszą liczyć się z drastycznymi podwyżkami. Którzy z nich będą w najgorszej sytuacji?  Jeśli bank do tej pory oferował ci darmowe konto, niestety możesz o tym zapomnieć. Jeszcze do niedawna bankowcy kusili nas sloganami o kontach zwolnionych ze wszystkich opłat, jednak dziś to już przeszłość. Od pewnego czasu promocji było coraz mniej, a pandemia koronawirusa definitywnie zakończyła erę darmowych kont. Klienci muszą teraz liczyć się z dużymi podwyżkami.

  Darmowe konto w banku to już przeszłość. Za co zapłacimy więcej?  Aby nie płacić bankom, kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu złotych miesięcznie za korzystanie z konta, trzeba będzie bardzo intensywnie z niego korzystać.

Wystarczy, ze wyjmiemy gotówkę ze złego bankomatu lub zlecimy przelew telefonicznie, a spotkamy się z dużymi opłatami.   Jednym z banków, który drastycznie podnosi opłaty, jest Citi Handlowy. Już od 20 sierpnia posiadacze kont Citi Priority zapłacą aż 49 złotych miesięcznie za prowadzenie swoich ROR-ów. Uniknąć opłaty można jedynie poprzez spełnienie dwóch warunków: utrzymywanie 30 tysięcy złotych na koncie lub zapewnienie comiesięcznych wpływów na konto w wysokości co najmniej 5 tysięcy złotych i jednocześnie wydawać 500 złotych w punktach i sklepach usługowych przy użyciu karty debetowej.

 Podwyżka dotyczy także nowych posiadaczy kart kredytowych Citi Simplicity, które wchodząc na rynek, miały być darmowe. Od maja trzeba wydać ok. 1 tysiąca złotych, w przeciwnym razie zapłacimy 12 zł za posiadanie karty. Podwyżek mogą się spodziewać także posiadacze mniej popularnych kont w tym banku jak CitiKonto lub CityGold. :

W niektórych bankach już do dawna panuje obowiązek wykonania np. przynajmniej 5 transakcji kartą, by jej posiadanie było darmowe. Alior bank wymaga transakcji na kwotę 300 złotych oraz comiesięcznego zasilenia konta na kwotę co najmniej 1500 zł.

Santander z kolei pozostawia wybór klientom – 500 złotych lub 5 transakcji kartą. W przeciwnym razie zapłacimy za korzystanie z karty 5 zł miesięcznie.

Natomiast w Banku Millenium obowiązuje nas minimalny wpływ 1000 zł oraz jedna transakcja miesięcznie. W przeciwnym razie zapłacimy 15 złotych.

 Od początku września podwyżki planuje Bank Pocztowy za konto oraz kartę, jeśli klient nie spełni warunków bezpłatności. Opłata za kartę wyniesie 6,99 zł zamiast dotychczasowych 5 zł. Z kolei opłata za konto – 7,99 zamiast 6,50 zł.

W Getin Banku od początku października klient będzie musiał wykonać przynajmniej jedną dowolną transakcję w miesiącu, by nie zapłacić 9 zł za konto (obecnie jest to 8 zł).

   Kolejnym trendem w bankowych podwyżkach jest zniechęcanie klientów do przychodzenia do oddziałów. Przelewy zlecane w placówkach będą o wiele droższe

Za You Tube

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: