DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Drugie zamknięcie Europy” od 18 września ??

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Hiszpańskojęzyczna gazeta Euro Weekly News pisze, że

kraj ten i większość innych krajów Europy Zachodniej ponownie przejdą do ścisłej blokady z powodu korona-wirusa.

Potwierdza to również audycja niemiecko-syryjskiego dziennikarza Hamudi Ebalza, który

ostrzegł na swoim kanale YouTube, że do 30 września cała Europa Zachodnia zostanie pogrążona w sześciomiesięcznym zamknięciu, które zostanie wymuszone przez wojsko.

Celem jest przyspieszenie planowanego zniszczenia gospodarki i zmuszenie wszystkich ludzi do przebadania się na korona-wirusa, a następnie zaszczepienia.

Socjalistyczny hiszpański premier Pedro Sánchez, który, jak sam powiedział,

jest „wojowniczo pro-UE”, 18 września pchnie kraj z powrotem do ścisłego zamknięcia, według Euro Weekly News , rzekomo z powodu „niepokojącego wzrostu” liczby zakażeń Covid-19.

„Wszyscy muszą przestrzegać”, ostrzega Rada El Campello

banner-wizytowka-1580899038
NIEZGODNOŚĆ: Policja patroluje plaże i promenadę w El Campello. KREDYT: Ayuntamiento de El Campello

„Przypadkowy” patrol plażowy w El Campello w weekend spowodował, że policja złożyła szereg skarg dotyczących nieprzestrzegania środków bezpieczeństwa Covid-19.

Rada zintensyfikowała obserwację promenady i piasków w Carrer la Mar i Muchavista w sobotę 15 sierpnia w ramach  specjalnego urządzenia ” przez lokalną policję w celu zapewnienia zgodności z normami zdrowotnymi wydanymi przez rząd w celu spowolnienia postępu koronawirusa .

Operacja zakończyła się pięcioma sankcjami za „niewłaściwe użycie obowiązkowej maski”, a także skargą na jedną osobę za „brak szacunku dla funkcjonariusza”.

Radny ds. Bezpieczeństwa, Rafa Galvañ (PP), ostrzegł, że tego typu losowe operacje „będą nadal przeprowadzane w różnym czasie”.

„Chociaż ludzie są bardzo świadomi i zdecydowana większość przestrzega zasad, prawdą jest, że zawsze są tacy, którzy odmawiają noszenia swoich masek lub tacy, którzy nie używają ich prawidłowo, bez zakrywania nosa i ust. W takich przypadkach my nie mają innego wyboru, jak tylko ukarać.

euroweeklynews.com/2020/0

Mat. pomocniczy

„Drugie zamknięcie Europy” od 18 września ??

VIDEO TŁ. PL

Za You Tube

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: