DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

BRIAN_ROSE / DAVID_ICKE V | SZTUCZNA INTELIGENCJA | Część Czwarta wstęp oraz całość | Polski Lektor {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

BRIAN_ROSE / DAVID_ICKE V | SZTUCZNA INTELIGENCJA |             Część Czwarta wstęp | Polski Lektor

 

banner-wizytowka-1580899038

Czwarta część wywiadu David Icke dla London Real, 2 sierpnia 2020 roku.

David Icke w tej części porusza tematy związane z kwestiami sztucznej Inteligencji, a także kontroli umysłu, powraca również do sprawy noszenia masek przez dzieci w szkołach i jakie niebezpieczeństwa są z tym związane. Mówi też o kontroli umysłu za pomocą technologi 5G i zabijaniu starszego pokolenia perfidnymi metodami wykorzystywanymi podczas tej fałszywej pandemii!

BRIAN ROSE / DAVID ICKE V | SZTUCZNA INTELIGENCJA |

CZĘŚĆ CZWARTA – całość| POLSKI LEKTOR

Muszą się wszyscy obudzić i zacząć działać bo widać że szykuje się tragedia dla nas wszystkich nie można na to pozwolić z Zagranicy moce diabelskie rządzą a nasi się słuchają czy oni nie widzą co nam szykują przecież to niszczenie Narodów tak się boją że nie mogą się sprzeciwić temu złu jest wojsko policja żeby temu się sprzeciwić i zniszczyć to zło Polacy zawsze byli odważni i nie bały się niczego!

Syjoniści z wiejskiej chcą wprowadzić ustawodawstwo oraz zapis – „ten który popełnił zbrodnie nie jest przestępca jeżeli przeciwdziałał Cowid19”. Pod przykrywką wirusa będą mordować ludzi!! Rozumiecie chcą zalegalizować zbrodnie i zabezpieczać się przed poniesieniem odpowiedzialności karnej. Polacy muszą wypowiedzieć posłuszeństwo syjonistom nie zgadzam się na noszenie maski i Cowid 19.!

Kuźwa obudźcie się, bo marny wasz los!!

Zróbmy im LOCKDAWN – Apel Lacha do kanałów yt, rodaków Polaków, służb.”Tylko świnie siedzą w kinie” LACH CHWAT TV  – omawiany cały film!

Za You Tube/bitchute.com

 

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: