DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Post Lockdown – The Rockefeller Game Plan, część 1 i 2 (z dwuczęściowej serii) {Autor Gabi}

8.89 avg. rating (88% score) - 9 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

To jest kontynuacja artykułu zatytułowanego Operation Lockdown – złowieszczego planu stojącego za Covid-19. Najpierw musimy wyjaśnić kilka faktów. Kontrola populacji lub eugenika i związane z nią plany wojny biologicznej są ściśle cechą Imperium Rockefellera lub Nowego Jorku. Rothschildowie w Londynie mają inne priorytety. W obecnym kryzysie Imperium Brytyjskie i Rotszyldowie odgrywają drugoplanową rolę. Głównym celem Rotszyldów jest Jerozolima i wypełnienie misji powierzonej im przez Radę Iluminatów. Tak więc zarówno Londyn, jak i Paryż nie pokazały się w tej „pandemii” Covidu. W rzeczywistości, jak okaże się później, UE jest również ofiarą „pandemicznej” agendy Nowego Jorku.

Na następnych stronach opiszemy plan gry Imperium Rockefellerów. Zwróć uwagę, że chaos, który rozpętał się na świecie, ma wpływ na trzy główne aspekty. Pierwszy to wpływ na ogólną populację ludzką. Drugi to wpływ na gospodarkę, rynki finansowe i finanse rządowe. Wreszcie aspekt geopolityczny. Imperium Rockefellera ustawia się na świat post Covid-19. Zacznijmy od faktów.

Najważniejsi gracze – główne postacie publiczne, które są na czele ogłoszeń itp., Wszyscy pracują w Imperium Rockefellera. Nie ma osobowości ani z Londynu, ani z Paryża, ani z sieci Rothschildów. Niektórzy z kluczowych graczy i instytucji to Bill Gates, Moderna, AMRIID w Fort Detrick, WHO, GAVI i John Hopkins University.

Zdjęcia Obraz Powierzchnie Oof Dr Fauci Z George'em Sorosem Billem Gatesem Starszy David Rockefeller Więcej

Inną kwestią, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że Nowy Jork ma zwyczaj planowania długoterminowego. Mają plany na każdy możliwy program i kraj na świecie. Takie plany powstają z kilkumiesięcznym, a nawet wieloletnim wyprzedzeniem. 9-11 zaplanowano z ponad rocznym wyprzedzeniem. Znając modus operandi Rockefellera (badając je przez prawie pięć dekad), ten obecny problem wirusów musiał być zaplanowany ponad rok temu. Symulacje i końcowe prace przygotowawcze odbyły się w 2 nd połowie 2019. Projekt został zielone światło w listopadzie 2019. Pierwszym celem był Chiny, wkrótce mają być stosowane przez resztę świata.

Rockefellerowie opowiadają o swoim dziedzictwie dawania
Bill Gates i znak maniaka | Winter Watch

Teraz pokażmy na poniższym diagramie, kto ma władzę w Ameryce. Od śmierci ojca w 2016 roku David Rockefeller jnr odziedziczył jego stanowisko. Najstarszy syn Dawida, urodzony w 1941 r., O imieniu David Jnr. Tutaj jest na zdjęciu poniżej.

NOWY JORK, NY – 14 grudnia: David Rockefeller Jr uczęszcza na gali nagród Berggruen w Bibliotece Publicznej w Nowym Jorku 14 grudnia 2017 r. W Nowym Jorku. (Zdjęcie: Bryan Bedder / Getty Images dla Berggruen Institute)

„To nie jest epidemia, to jest operacja”, US  Secretary of State Mike Pompeo  (przejęzyczenie) milcząco przyznaje w nieco sprzeczne oświadczenia, że COVID-19 jest „Live Exercise”, określenie „operacja”: „To jest nie chodzi o zemstę… Ta sprawa idzie naprzód – wykonujemy tutaj ćwiczenie na żywo, aby to naprawić ”.

Na co prezydent Trump odparł „powinieneś był nam powiedzieć”.

Te słowa przejdą do historii.

W „totemie-biegunie mocy” Rockefellera Mike Pompei zajmuje wyższą pozycję niż Trump. Pamiętajcie, Pompei był szefem CIA, zanim został sekretarzem stanu. Szef CIA odpowiada tylko przed głową rodziny Rockefellerów, a NIE przed prezydentem USA. Taka jest rzeczywistość władzy w rządzie USA. Aby dodatkowo wzmocnić to oświadczenie, obejrzyj poniższy klip wideo. Tutaj Pompei mówi, że ta „pandemia” to „ŻYWE ĆWICZENIE”! I słychać, jak Trump mamrocze, że powinni go powiadomić!

Zgodnie ze stwierdzeniem Pompei, że jest to ćwiczenie na żywo, w ten sposób ci dzierżący władzę odgrywają te „scenariusze gier”, co wiąże się z ogromnym kosztem zarówno dla ludzkości, jak i dla gospodarki.

Najpierw pojawia się farsa, (prawie) powszechne kłamstwo rządu na całym świecie o śmiertelnym wirusie, którego WHO nazywa COVID-19. Decyzja o globalnym zablokowaniu – dosłownie z powodu upadku światowej gospodarki – została już podjęta, o czym poinformowano kluczowych delegatów na konferencji WEF w Davos w dniach 21-24 stycznia 2020 roku. 30 stycznia WHO ogłosiła COVID-19 stanem zagrożenia zdrowia publicznego o zasięgu międzynarodowym (PHEIC). W tamtym czasie poza Chinami było tylko 150 znanych przypadków COVID-19. Nie ma żadnego powodu, by ogłosić pandemię. 11 marca dr Tedros, dyrektor generalny WHO przekształcił PHEIC w pandemię. Dało to zielone światło na rozpoczęcie wdrażania „Planu”.

Pandemia była potrzebna jako pretekst do zatrzymania i upadku światowej gospodarki oraz leżącej u jej podstaw tkanki społecznej.

Nie ma przypadku. Odbyło się wiele wydarzeń przygotowawczych, które wskazywały na ogólnoświatową monumentalną katastrofę historyczną. Zaczęło się co najmniej 10 lat temu – prawdopodobnie znacznie wcześniej – od niesławnego Raportu Rockefellera z 2010 roku, który nakreślił pierwszą fazę potwornego Planu, zwanego scenariuszem „Lock Step”. Wśród ostatnich działań przygotowawczych do „pandemii” znalazło się wydarzenie 201, które odbyło się w Nowym Jorku 18 października 2019 r.

Wydarzenie było sponsorowane przez Johns Hopkins Centre for Public Health, Bill and Melinda Gates Foundation (BMGF) oraz World Economic Forum (WEF), klub bogatych i wpływowych, który spotyka się co roku w styczniu w Davos w Szwajcarii. Uczestniczyło w nim wiele farmaceutyków (grup interesu ds. Szczepionek), a także Centers for Disease Control and Prevention (CDC) w USA i Chinach.

Jednym z celów Event 201 była komputerowa symulacja pandemii wirusa koronowego. Symulowany wirus został nazwany SARS-2-nCoV lub później 2019-nCoV. Wyniki symulacji były katastrofalne, zabijając 65 milionów ludzi w ciągu 18 miesięcy i pogrążając giełdę o ponad 30% – powodując niezliczone bezrobocie i bankructwa, dokładnie w scenariuszu, od którego obecnie żyjemy.

Scenariusz Lock Down  przewiduje szereg upiornych i niepokojących wydarzeń lub elementów Planu, które zostaną wdrożone przez tzw. Agendę ID2020, dzieło Billa Gatesa, w pełni zintegrowane z celami zrównoważonego rozwoju ONZ (SDG) – docelowa data zakończenia – 2030 r. (zwana także Agendą 2030, ukryta agenda nieznana większości członków ONZ), ta sama docelowa data zakończenia Agendy ID2020.

Tutaj tylko kluczowe elementy jako prekursor tego, czym świat żyje teraz i co ma nadejść, jeśli tego nie powstrzymamy – aby pokazać, jak zaplanowano to całkowicie przestępcze oszustwo. Części scenariusza to:

 • Masowy program szczepień, prawdopodobnie poprzez obowiązkowe szczepienia – marzeniem i pomysłem Billa Gatesa jest szczepienie 7 miliardów ludzi.
 • Masowa redukcja populacji, plan eugeniki – częściowo poprzez szczepienia i inne środki (ref. Bill Gates,  „Jeśli naprawdę dobrze wykonujemy szczepienia, możemy zredukować światową populację o 10% do 15%”.  Zobacz „Innowacje, aby Zero! ”Na dorocznej konferencji TED2010, Long Beach, Kalifornia, 18 lutego 2010).

Bill Gates od lat opowiada się za potrzebą masowej redukcji populacji – i rzeczywiście przez ponad 20 lat szeroko zakrojonych programów szczepień BMGF w Afryce, Indiach i innych miejscach na świecie odnotowano rekordową liczbę przypadków przymusowej sterylizacji kobiet w wieku od 14 do 49 lat.

 • Elektroniczny identyfikator każdej osoby na planecie – w postaci nano chipa, ewentualnie wstrzyknięty wraz z obowiązkowym szczepieniem. Ten nanoukład może być zdalnie przesyłany ze wszystkimi danymi osobowymi.
 • Zdigitalizowane pieniądze, koniec z gotówką.
 • Uniwersalne wdrożenie 5G, później 6G.

Prowadzi to do całkowitej kontroli nad każdą osobą na planecie. Jest sprzedawany publicznie jako Internet Rzeczy (TIT), co oznacza autonomiczne samochody, zrobotyzowany sprzęt kuchenny, sztuczną inteligencję (AI) do produkcji i dostarczania wszystkiego. To, czego oferta nie mówi, to jak ludzie byliby marginalizowani i zniewoleni. Aby rozwinąć ten plan generalny, potrzebne są fale elektromagnetyczne o wysokiej częstotliwości. Dlatego wdrożenie 5G jest koniecznością, bez względu na to, jaki może być wpływ na zdrowie ludzi, fauny i flory – i bez względu na to, jak może wpłynąć na infekcje wirusowe, jak prawdopodobnie obecny COVID19.

Jest to prekursor do zrozumienia, jak planuje się sprawy. Może pomóc w połączeniu kropek tego, co nadchodzi.

Może nam również pomóc zrozumieć, co dzieje się teraz, w pierwszej fazie scenariusza Blokada. W żywych kolorach przedstawia kryminalną naturę Dark Deep State, będącego oddziałem Imperium Rockefellerów.

Świat jest wprowadzany w błąd co do przyczyn i konsekwencji kryzysu koronowego.

Kryzys COVID-19 naznaczony jest „stanem wyjątkowym” w zakresie zdrowia publicznego pod auspicjami WHO, który jest wykorzystywany jako pretekst i uzasadnienie rozpoczęcia światowego procesu restrukturyzacji gospodarczej, społecznej i politycznej.

Stosowana jest inżynieria społeczna. Rządy są zmuszane do przedłużenia blokady, pomimo jej niszczycielskich konsekwencji gospodarczych i społecznych.

To, co się dzieje, jest bezprecedensowe w historii świata.

Wybitni naukowcy popierają blokadę bez mrugnięcia okiem, jako „rozwiązanie” globalnego zagrożenia zdrowia.

Obszernie udokumentowane szacunki dotyczące choroby COVID-19, w tym śmiertelności, są rażąco manipulowane.

Z kolei ludzie są posłuszni swoim rządom. Czemu? Ponieważ się boją?

Przyczyny kontra rozwiązania?

Zamknięcie gospodarek narodowych stosowanych na całym świecie nieuchronnie doprowadzi do ubóstwa, masowego bezrobocia i wzrostu śmiertelności. To akt wojny gospodarczej. Teraz spójrzmy na linię czasu.

Etap pierwszy: wojna handlowa z Chinami

Dyrektor Generalny WHO miał wsparcie Fundacji Billa i Melindy Gatesów, Big Pharma i Światowego Forum Ekonomicznego (WEF). Decyzja o ogłoszeniu przez WHO globalnego stanu nadzwyczajnego została podjęta przy okazji Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) w Davos w Szwajcarii (21-24 stycznia).

Dzień później (31 stycznia) po rozpoczęciu globalnego kryzysu WHO administracja Trumpa ogłosiła, że ​​odmówi wjazdu obcokrajowcom, „którzy podróżowali po Chinach w ciągu ostatnich 14 dni”  To natychmiast wywołało kryzys w transporcie lotniczym, handlu między Chinami a USA, a także w branży turystycznej. Włochy poszły w ich ślady, odwołując wszystkie loty do Chin 31 stycznia.

Pierwszemu etapowi towarzyszyło zerwanie stosunków handlowych z Chinami oraz częściowe zamknięcie eksportu na eksport.

Natychmiast rozpoczęto kampanię przeciwko Chinom.

Etap drugi: krach finansowy, któremu przewodził strach i manipulacje na giełdzie

W lutym doszło do globalnego kryzysu finansowego, którego kulminacją było dramatyczne załamanie się wartości giełdowych oraz znaczny spadek wartości ropy naftowej.

Ten upadek został zmanipulowany. Było to przedmiotem wykorzystywania informacji poufnych i uprzedniej wiedzy. Kampania strachu odegrała kluczową rolę w realizacji krachu na giełdzie. W lutym około 6 bilionów dolarów zostało wymazanych z wartości rynków akcji na całym świecie. Ogromne straty oszczędności osobistych (np. Przeciętnych Amerykanów) zdarzały się nie mówiąc już o upadkach przedsiębiorstw i bankructwach. To była bonanza dla spekulantów instytucjonalnych, w tym korporacyjnych funduszy hedgingowych. Krach finansowy doprowadził do znacznych transferów majątku pieniężnego do kieszeni kilku instytucji finansowych.

Etap trzeci: Zamknięcie, zamknięcie, zamknięcie gospodarki światowej

Po krachu finansowym w lutym natychmiast nastąpiła blokada na początku marca. Zamknięcie i zamknięcie wspierane przez socjotechnikę odegrało zasadniczą rolę w restrukturyzacji światowej gospodarki. Blokada, zastosowana niemal jednocześnie w wielu krajach, spowodowała zamknięcie gospodarki narodowej, a także destabilizację handlu, transportu i działalności inwestycyjnej.

Pandemia jest aktem wojny ekonomicznej przeciwko ludzkości, która doprowadziła do globalnego ubóstwa i masowego bezrobocia.

Politycy kłamią. Ani blokada, ani zamykanie gospodarek narodowych nie jest rozwiązaniem kryzysu zdrowia publicznego.

Kto kontroluje polityków?

Dlaczego politycy kłamią?

Są instrumentami politycznymi establishmentu finansowego, w tym „ultra-bogatymi filantropami”. Ich zadaniem jest przeprowadzenie globalnego projektu restrukturyzacji gospodarczej polegającego na zamrożeniu działalności gospodarczej na całym świecie.

Czy to oportunizm czy głupota? We wszystkich głównych regionach świata politycy zostali poinstruowani przez potężne interesy finansowe, aby utrzymać blokadę i zapobiec ponownemu otwarciu gospodarki narodowej.

Zwyciężyła kampania strachu. Wymuszany jest dystans społeczny. Gospodarka jest zamknięta. Wprowadzane są środki totalitarne.

„Instynkty pasterskie” polityków

Czy skorumpowane rządy zachowują się jak „policyjne psy” z „instynktem pasterskim” ścigającym owce? Czy „stado” jest zbyt przerażone, by ścigać swój „rząd”? Ale jest inny wymiar. Politycy zajmujący wysokie stanowiska, odpowiedzialni za „przekonywanie swojego stada”, w rzeczywistości wierzą w kłamstwa, które narzuca im wyższa władza. Kłamstwo staje się prawdą. Politycy popierają konsensus, egzekwują „inżynierię społeczną”, wierzą we własne kłamstwa.

Wpływ na gospodarkę i społeczeństwo

Mniejsza o krach na giełdzie – to syndrom spekulanta, ryzyko bogatych ludzi, ponieważ giełda jest zachodnim wynalazkiem do gry kapitałem i zyskami kapitałowymi ze szkodą dla pracowników, których życie zależy od pracy z tym kapitałem. Są pierwszymi, którzy odchodzą, gdy Big Money wzywa do fuzji – lub bankructwa. Teraz prawie uniwersalna i uzasadniona NIC kwarantanny, całkowita blokada każdej firmy, małej lub dużej – restauracje, budownictwo, turystyka, małe i duże sklepy z narzędziami, piekarnie, linie lotnicze, transport – przerwane łańcuchy dostaw – fabryki, przetwórstwo żywności – i to Trwa i trwa.

Na  Globalnej Północy  około 90% transakcji biznesowych pochodzi od małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP). Prawie wszystkie z nich są teraz zamknięte.  Dwie trzecie lub więcej z nich może już nigdy się nie otworzyć. Pracownicy i pracownicy są zwalniani lub są ograniczani do pracy w niepełnym wymiarze godzin, co oznacza wynagrodzenie w niepełnym wymiarze godzin – ale nadal muszą utrzymywać swoje rodziny. Bieda i desperacja wkroczyły i szerzą się. Żadnej przyszłości. Wskaźniki samobójstw wzrosną – zobacz Grecję w kryzysie 2008/2009 – a do dziesięciu lat później – rozbite rodziny, egzekucje, rodziny wydalone z mieszkań na wynajem, ponieważ nie mogą już płacić czynszu. Uliczne żebranie staje się normalne, z wyjątkiem tego, że nie ma nikogo, kto mógłby zaoszczędzić ani grosza.

W Europie oczekuje się, że przynajmniej jedna trzecia do może 50% lub więcej siły roboczej – w zależności od kraju i struktury siły roboczej – będzie bezrobotna lub zostanie ograniczona do pracy w niepełnym wymiarze godzin. A to dopiero początek. W Stanach Zjednoczonych oficjalne dane dotyczące bezrobocia przekraczają w następnym kwartale 32–40%. Bankructwa mogą wymknąć się spod kontroli.

MFW przewiduje, że w 2020 r. Światowa gospodarka skurczy się o zaledwie 3% – i niewielka stopa wzrostu w drugiej połowie 2021 r. Jakież to śmieszne! – Na jakiej planecie są ci ludzie? Kogo próbują oszukać i dlaczego? Może by zachęcić kraje do pożyczania ogromnych kwot walut obcych od tych drapieżnych instytucji z Bretton Woods, MFW i Banku Światowego – aby zaciągnąć się głęboko w długi, myśląc z przewidywaniami MFW, że wszystko będzie dobrze? – Dalsze zniewolenie przez oszustwo?

To jest  Globalna Północ  – która ma jakieś społeczne siatki bezpieczeństwa, bez względu na to, jak słabe są one – jest w niej odrobina nadziei na ulgę. Kolejny kawałek nadziei jest budowany na przesłankach, które ludzkość będzie nieustannie tworzyć – pracując genialnie i wymyślając – posuwając się naprzód, płynąc jak rzeka w kierunku nowych horyzontów, tworząc nową dynamikę i nowe miejsca pracy… tak, to właśnie może zrobić ludzkość – i w naszym komforcie zapomnieliśmy o tej cnocie – cnocie zasadniczej dla przetrwania – przetrwania kryzysu koronowego.

Globalnego Południa  – czy kraje rozwijające się – prezentuje historię ponuro. W normalnych okolicznościach jedna trzecia do połowy gospodarki jest nieformalna, co oznacza, że ​​nie podlega żadnym normom formalnym lub prawnym. Są to pracownicy krótkoterminowi, codzienni, na godziny – żyjący od ręki do ust, bez oszczędności, bez siatek bezpieczeństwa, aw większości przypadków bez ubezpieczenia zdrowotnego. Dosłownie są pozostawieni kaprysom „rynku”. Teraz rynek się załamał.

Nic nie zostało. Żadnej pracy, żadnego dochodu, żadnych pieniędzy na jedzenie, czynsz, lekarstwa – a rząd nakazuje im, ubogim, dotkniętym ubóstwem, pozostanie w „ domu ” – „ zamknięciu ” w kwarantannie – aby chronić się przed wirusem, narzuconym wirus, którego nikt nie widzi, ale rząd i media upewniają się, że jesteś świadomy – i PRZESTRUCHANY – jego niebezpieczeństw, nigdy nie wiesz, czy jest prawdziwy, czy fałszywy.

Zamknięcie w „domu”? – Gdzie jest dom? Nie ma domu. Brak pieniędzy na czynsz. Zachowaj dystans społeczny – nie spotykaj się Nie zbliżaj się. Infekcja może się rozprzestrzenić. Strach jest najważniejszy.

Ochrona przed zablokowaniem jest przeznaczona tylko dla bogatych. Biedni umierają z głodu z dziećmi i rodzinami – i całkiem możliwe, że z powodu choroby koronowej. Żyją w kręgach biedy i nędzy, gdzie nie ma nic do stracenia. Nikt nic nie ma. Nawet w solidarności. Po prostu nie ma nic. Całkowita deprywacja, spowodowana całkowitym zastojem ekonomicznym – wymuszonym na świecie, a zwłaszcza na ubogich przez złych mężczyzn – i być może także złe kobiety.

Rząd w stylu dyktatorskim uniemożliwia im opuszczanie domów – oczywiście ze względów bezpieczeństwa – mogą zarazić innych ludzi – farsa trwa. I nikt nie mówi, podglądaj. Nikt się nie odważy z obawy, że zostanie zamknięty. Nastąpi głód; sprawi, że będą coraz słabsi, bardziej podatni na choroby i umierać – nie z powodu COVID19, ale z głodu. Jednak statystyki idą, MUSZĄ iść, z rozkazu Mistrzów, takie zgony zostaną automatycznie przypisane pandemii korony. Naturalnie. Robi się to gdzie indziej, na Globalnej Północy. Dlaczego nie na Globalnym Południu?

The New York Times (22 kwietnia 2020 r.) Donosi:  „Zamiast koronawirusa nas zabije głód. „Zbliża się globalny kryzys żywnościowy . Eksperci twierdzą, że świat nigdy nie stanął w obliczu takiej nagłej sytuacji głodowej. Może podwoić liczbę osób dotkniętych ostrym głodem do 265 milionów do końca tego roku.

To przypomina niesławny cytat Kissingera z lat 70. na temat głodu:

https://www.globalresearch.ca/wp-content/uploads/2016/03/henry-kissinger-control-food.jpg
„Kto kontroluje dostawy żywności, kontroluje ludzi  –  cytat mówi dalej: „ Kto kontroluje energię, może kontrolować losy narodów; kto kontroluje pieniądze, może kontrolować rządy ”.

Kissinger, podobnie jak Bramy, Rockefellerowie mają „dobre intencje”: nigdy nie ukrywali swojego pragnienia zmniejszenia światowej populacji w formacie, który przypomina eugenikę, poprzez „eliminację ubóstwa”, na przykład poprzez szczepienia – począwszy od Afryka. Gates niedawno zasugerował, że wypróbuje swoją nową szczepionkę koronową w Afryce – czemu zaprotestował nawet jego kolega, dr Tedros, dyrektor generalny WHO. Pandemia koronawirusa przyniosła biedę i głód milionom ludzi na całym świecie. A końca nie widać.

Wręcz przeciwnie, wydawałoby się, że prawie wszystkie rządy są dokooptowane lub milcząco zmuszane do przestrzegania „wytycznych”.

Jest to zarówno diaboliczne, jak i niezrozumiałe. Czemu? Ich działania doprowadziły do ​​skrajnej nędzy, bezrobocia i rozpaczy.

Bez takich środków przymusu trudno byłoby wyjaśnić, dlaczego prawie wszystkie rządy planety podporządkowują się temu przerażającemu programowi społecznemu i gospodarczemu – i kłamią, kłamią, okrutnym kłamstwem – swoim obywatelom. Właśnie tych ludzi mają chronić przed bezrobociem, strachem, głodem i rozpaczą. Na głód i śmierć z powodu głodu mogą dodatkowo wpłynąć sztucznie wywołane niedobory żywności, susze lub powodzie – wynikające z celowo spowodowanych przez człowieka zmian klimatycznych – nie przez śmiesznie reklamowany CO2 – spowodowany wzrostem temperatury – ale przez zaawansowany system HAARP Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych (HAARP = aktywny program badań zorzy polarnej o wysokiej częstotliwości).

„Podczas wojny w Wietnamie, począwszy od 1967 r. W ramach Projektu Popeye, zastosowano techniki rozsiewania chmur, którego celem było przedłużenie pory monsunowej i zablokowanie wrogich szlaków zaopatrzeniowych wzdłuż Szlaku Ho Chi Minha”. Dziś system HAARP został udoskonalony i uzbrojony. Godnie z dokumentu US Air Force AF 2025 Raportu Końcowego, modyfikacji pogody (do celów wojskowych): „ oferty Fighter War szeroki zakres możliwych opcji, aby pokonać przeciwnika lub zmusić się …

„Modyfikacja pogody stanie się częścią bezpieczeństwa wewnętrznego i międzynarodowego i może być przeprowadzona jednostronnie… Może mieć zastosowania ofensywne i obronne, a nawet służyć do celów odstraszania. Zdolność do generowania opadów atmosferycznych, mgły i burz na Ziemi lub modyfikowania pogody kosmicznej… oraz produkcja sztucznej pogody są częścią zintegrowanego zestawu technologii [wojskowych] ”.

W ramach proponowanego programu szczepień przymusowych Fundacji Gates – osoby, które odmówią szczepień, mogą na przykład nie mieć możliwości podróżowania.

Nędza, która celowo jest narzucana ludzkości, staje się coraz bardziej widoczna. Oprócz niszczenia majątku ludzi i biznesu jest to bieda i głód.

Historia jest kontynuowana w części 2… ..

Post Lockdown – The Rockefeller Game Plan, część 2 (z dwuczęściowej serii)

„Farce” ponownego otwarcia gospodarczego

Jak zdefiniować gospodarcze „ponowne otwarcie”? Myślę, że większość ludzi powiedziałaby, że ponowne otwarcie oznacza, że ​​wszystko wraca do stanu sprzed kryzysu; lub przynajmniej tak blisko, jak to możliwe. Większość ludzi powiedziałaby również, że ponowne otwarcie jest czymś, co będzie trwać. Samo stwierdzenie, że Ameryka otworzyła się ponownie, przy jednoczesnym utrzymaniu wielu ograniczeń w niektórych częściach kraju, jest trochę farsą. A ponowne otwarcie z zamiarem ponownego wprowadzenia blokad w ciągu kilku tygodni bez wyjaśnienia sytuacji opinii publicznej jest oszustwem najwyższej próby. Dzieje się tak w wielu stanach i miastach USA, podczas gdy obszary wiejskie są w większości otwarte. Nazywa się to „częściowym ponownym otwarciem”, ale czy ma to jakiś cel. Ograniczenia będą nadal obowiązywały w głównych skupiskach ludności w USA, podczas gdy obszary wiejskie w większości zostały otwarte z wielką pompą. Końcowym rezultatem tego będzie zalew mieszkańców miast w miasteczkach wiejskich, szukających ulgi w zaostrzonych warunkach zamknięcia. Za około miesiąc powinniśmy spodziewać się nowych klastrów wirusów w miejscach, w których transmisja była ograniczona. Rządy stanowe i rząd federalny będą rozmawiać o nowych blokadach, wykorzystując przewidywalny wzrost infekcji jako wymówkę.

Dzieje się to teraz w północno-wschodnich Chinach – nastąpiło odrodzenie i 100 milionów ludzi podlega obecnie ograniczeniom kwarantanny. Ponowne otwarcie Chin ma zaledwie dwa tygodnie, a obawy dotyczące „zaostrzeń” infekcji były powszechne, gdy ogłoszono to ogłoszenie. Teraz główne media wydają się być zdezorientowane; czy Chiny są otwarte czy zamknięte? Oczywiście możemy nigdy nie wiedzieć, jak poważny jest problem i jak był w Chinach, ponieważ wykazano, że ich liczba jest całkowicie sfałszowana i stłumiona od samego początku, ale chodzi o to, że wyrażenie „ponowne otwarcie” jest tam bez znaczenia, tak jak będzie nie mają sensu tutaj w USA.

To część planu. Farsa ponownego otwarcia rzeczywiście ma swój cel. Globaliści są najwyraźniej jedynymi beneficjentami tego wydarzenia; mając światowy nadzór, który jest teraz otwarty na stole, wraz z przyspieszonym przejściem na cyfrowe systemy walutowe, globaliści wykorzystują ten kryzys, aby forsować swój program, ponieważ INŻYNIEROWI wirusem i spowodowali, że kryzys przeforsował ich program.

W białych księgach opublikowanych przez globalistów z Imperial College w Londynie oraz MIT plan jest otwarcie uznawany Sugerują użycie „fal” ekonomicznych otwarć, a następnie blokad, aby kontrolować rozprzestrzenianie się wirusa. Ramy czasowe wydają się różne, ale generalnie modele przewidują jednomiesięczny otwarty i dwumiesięczny zamknięty cykl. Celem jest celowe zwiększanie infekcji co kilka miesięcy w określonych regionach kraju, a następnie ogłaszanie zamknięcia gospodarczego i kwarantanny, gdy rozprzestrzenianie się osiągnie określony poziom; ma to trwać do czasu opracowania szczepionki, co może zająć lata.

Kiedy globaliści z MIT mówią: „Nie wracamy do normalności”; to mają na myśli. W tej chwili opinia publiczna (przynajmniej w niektórych częściach kraju) wiwatuje z powodu ponownego otwarcia, ale nie zdaje sobie sprawy, że ponowne otwarcie jest iluzją. Ograniczenia pozostaną na swoim miejscu w wielu stanach i miastach, podczas gdy w innych zostaną zniesione, a następnie ponownie wprowadzone. W rzeczywistości sytuacja z czasem ulegnie znacznemu pogorszeniu, zgodnie z planem.

Następna blokada, kiedykolwiek zostanie ogłoszona, będzie absolutnie niszczycielska dla Stanów Zjednoczonych i innych gospodarek, które już znajdują się w spirali spadkowej.  Czynnikami łagodzącymi będzie to, jak skuteczny jest bodziec banku centralnego w zahamowaniu spadku (dotychczas niezbyt skuteczny). Inne czynniki obejmują odsetek małych firm, które przetrwają pierwszą blokadę, oraz liczbę miejsc pracy, które te firmy mogą przywrócić do gospodarki. Pierwszy blokadę można przeżyć dla dużego odsetka ludzi i firm; druga blokada zniszczy finansowo wszystkich oprócz najlepiej przygotowanych I nie popełnij błędu; W ciągu następnych kilku lat będzie znacznie więcej blokad.

W międzyczasie międzynarodowe banki, takie jak Wells Fargo i JP Morgan, dopilnowały, by kryzys dotknął małe firmy, kierując pieniądze na ratunek i pożyczki w formie wypłaty do swoich większych klientów, zamiast mniejszych firm, do których miały trafić. Spośród 300 000 klientów JP Morgan, którzy złożyli wnioski o pożyczkę ratunkową w ramach rządowego programu ratunkowego, tylko 18 000 faktycznie otrzymało jednego, a wielu z nich NIE było małymi firmami.

Jeśli cykl blokad będzie trwał, małe firmy znikną z mapy. Elity sfałszowały grę ekonomiczną; kontrolują, dokąd trafia każdy dolar z pieniędzy z ratunku, a wiele z ich korporacji jest jedynymi instytucjami, które są w stanie przetrwać ten atak. Niektóre z tych firm upadną, ale moim zdaniem na dłuższą metę celem jest całkowita centralizacja produkcji i dystrybucji.

Dokładnie tak się stało podczas Wielkiego Kryzysu, kiedy JP Morgan i inne duże banki pożarły tysiące małych lokalnych banków w całym kraju i usunęły je jako konkurentów z systemu. Po kryzysie bankowość została całkowicie scentralizowana w rękach kilku wybranych megafirm. Dzisiaj próbują wymazać wszelką lokalną konkurencję małych firm w stosunku do międzynarodowych korporacji.

Przejęcie infrastruktury biznesowej całych krajów i usunięcie wszelkiej niezależnej konkurencji to tylko jeden z bodźców do kontynuacji blokad. Istnieje również proces aklimatyzacji opinii publicznej do przekonania, że ​​blokady są „nową normą”. Chociaż widzę opór w niektórych częściach świata, w tym w Stanach Zjednoczonych, wiele krajów w Azji, Afryce i Europie doświadczyło raczej nieśmiałej reakcji na ideę tyranii medycznej. Widzę również ogromny pożar niekonstytucyjnych przepisów i nielegalnych środków państwowych wprowadzanych w Stanach Zjednoczonych i wielu innych krajach, podczas gdy opinia publiczna jest rozproszona przez sytuację finansową i zagrożenie wirusami.

Z pewnością wydaje się, że  większość ludzi nienawidzi blokad. Ale czy dadzą się zwieść „ponownemu otwarciu się” na samozadowolenie na kilka następnych tygodni, podczas gdy rząd będzie gotowy uderzyć ich następną rundą ograniczeń? Czy będą tak zaskoczeni, że nie będą wiedzieli, jak zareagować? Wyobraź sobie ekonomiczne zniszczenie jeszcze jednego ogólnokrajowego zamknięcia? Będzie to rzeź i wiele nadziei wśród ludności zostanie utracone.

Doprowadzi to do dwóch możliwych ścieżek: poddania się lub buntu. Albo większość Amerykanów zaakceptuje blokady jako nowy fakt w życiu codziennym, albo tak się wścieknie zniszczeniem ich gospodarki, że się zbuntują.

Jeśli intencją jest utrzymanie cyklu, dopóki szczepionka nie zostanie wprowadzona, jak twierdzą elitarne publikacje, to mamy DŁUGĄ drogę i ta pierwsza blokada była dziecinnie prosta w porównaniu z tym, co będzie dalej.

Wymówką dla modelu falowego będzie to, że muszą kontrolować i spowalniać rozprzestrzenianie się infekcji w czasie, aby uniknąć przytłaczania naszej infrastruktury medycznej. Ale to nie ma dla mnie sensu na tym etapie. Być może w ciągu pierwszego miesiąca lub dwóch pandemii było to dość logiczne, abyśmy mogli ocenić zagrożenie ze strony wirusa. Szczerze mówiąc, model falowy nie ma logiki, chyba że celem jest zniszczenie gospodarki. Jeśli celem jest dalsze infekowanie populacji, dopóki wszyscy nie uzyskają odporności lub nie zaoferuje się szczepionki, to dlaczego nie po prostu usunąć wszystkich blokad na stałe i mieć to za sobą teraz? W dłuższej perspektywie oznaczałoby to znacznie mniej zgonów w porównaniu z załamaniem gospodarczym. Jeżeli celem jest tzw. „Odporność stadna”,

Ale elitom nie zależy na „odporności stadnej”; to, na czym im zależy, to kontrola. Sama narracja o szczepionce jest formą kontroli. Musisz poczekać, aż establishment cię uratuje. Musisz poczekać, aż pozwolą na otwarcie gospodarki, nawet przez krótki okres, abyś mógł wtedy pracować lub prowadzić swój biznes. Musisz czekać na pozwolenie na normalne życie. A jeśli elity postawią na swoim, nie otrzymasz pozwolenia, dopóki nie zaakceptujesz paszportów odporności, aplikacji śledzących i szczepionki.

Podstawowym przesłaniem, które codziennie słyszy opinia publiczna, jest to, że nie masz już możliwości samodzielnego podejmowania decyzji, musisz czekać na instrukcje. O ile koronawirus jest czymś, co należy traktować poważnie (do pewnego stopnia), model falowy nie jest akceptowalnym rozwiązaniem problemu.

Nie daj się zwieść ponownemu otwarciu. To nie jest prawdziwe, ponieważ nie ma trwać. Jest to zawór parowy, który uspokaja publiczne oburzenie i przygotowuje nas do okresowej tyranii. Elity uważają, że w końcu zaaklimatyzujemy się do blokad, o ile będziemy mieli ponowne otwarcie, na które czekamy kilka miesięcy później.  Wierzą, że nasza skłonność do buntu zostanie stłumiona fałszywą nadzieją, że następne ponowne otwarcie będzie trwałym ponownym otwarciem. Uważają, że po 18 lub więcej miesiącach modelu falowego będziemy tak zdesperowani na rzecz normalności, że zrobimy wszystko, aby ją osiągnąć, łącznie z dobrowolną rezygnacją z każdej pozostałej wolności. To jest prawdziwy cel pandemii.

Początkowo powiedziano nam, że blokady koronawirusa tylko  „tymczasowo” zakłócą gospodarkę USA, ale teraz staje się jasne, że wiele szkód będzie trwałych.

Zaczynamy widzieć upadki firm w całym kraju, w tym niektóre z najbardziej znanych marek w świecie handlu detalicznego.

Gdyby ta pandemia minęła szybko, być może te sklepy nie musiałyby zostać zamknięte. Ale w tym momencie stało się oczywiste, że ten wirus będzie z nami przez długi czas. 

Oczywiście upadają nie tylko sprzedawcy. Gigant wypożyczalni samochodów Hertz „jest na skraju bankructwa”, a sprawy wcale nie wyglądają dobrze…

Hertz jest na skraju bankructwa. Pod koniec kwietnia ujawnił, że stracił dużą kwotę opłat leasingowych za wypożyczone samochody – około 506 000 samochodów! Od tego czasu zawarła umowy o zwłoce i zrzeczeniu się z tymi pożyczkodawcami, które dają jej czas do 22 maja na przedstawienie pieniędzy i planu. Zabezpieczeniem tego długu są jej samochody, zaparkowane obecnie na różnych parkingach w całym kraju. Ceny, które pobiera za te samochody na aukcji, są najniższe.

Poważnie wątpię, czy Hertz będzie w stanie znacznie dłużej przetrwać w tak trudnym środowisku gospodarczym.

Nie trzeba dodawać, że wiele firm umrze w nadchodzących tygodniach i miesiącach, obecnie przewiduje się, że około jedna na cztery restauracje w Stanach Zjednoczonych zostanie trwale zamknięta.

Czy możesz sobie wyobrazić, jak to będzie wyglądać?

Zamierzamy opuścić budynki w każdym miejscu, a będzie to szczególnie prawdziwe w naszych bardziej zubożałych społecznościach.

Jedyną szansą na wyrwanie się z tej gospodarczej spirali śmierci jest powrót na pełną skalę do normalnej działalności gospodarczej w całej Ameryce, ale nie nastąpi to w najbliższym czasie.

Strach przed COVID-19 sparaliżuje małe i duże firmy w dającej się przewidzieć przyszłości, a każda nowa epidemia wywoła więcej nadmiernych reakcji.

Jeśli będziemy zamykać sprawy za każdym razem, gdy ktoś zachoruje, nasze problemy ekonomiczne będą się pogarszać.

A strach przed tym wirusem sparaliżuje naszą gospodarkę w dającej się przewidzieć przyszłości.

Tak więc prawda jest taka, że ​​znaki „do wynajęcia” i „dostępna przestrzeń”, które teraz widzisz, to dopiero początek. Nadchodzi znacznie więcej i będzie to bardzo mroczny rozdział dla naszego narodu.

Globalny kapitalizm i „krajobraz gospodarczy”

Kryzys na nowo definiuje strukturę globalnego krajobrazu gospodarczego. To destabilizuje małe i średnie przedsiębiorstwa na całym świecie; doprowadza do bankructwa całe sektory światowej gospodarki, w tym podróże lotnicze, turystykę, handel detaliczny, produkcję itp. Blokada powoduje głód w krajach rozwijających się. Ma implikacje geopolityczne.

W grę wchodzą wywiad Pentagonu i USA. Kryzys koronowy wpływa na prowadzenie wojen prowadzonych przez USA i NATO na Bliskim Wschodzie, w tym w Syrii, Iraku, Afganistanie i Jemenie. Służy również do kierowania reklam na określone kraje, w tym Iran i Wenezuelę.

Ten inżynierski kryzys jest bezprecedensowy w historii świata. To jest akt wojny.

Blokada uruchamia proces odłączania zasobów ludzkich i materialnych od procesu produkcyjnego. Gospodarka realna zostaje zatrzymana. Ograniczenie działalności gospodarczej osłabia „reprodukcję prawdziwego życia”. Dotyczy to nie tylko faktycznej produkcji „środków niezbędnych do życia” (żywność, zdrowie, edukacja i mieszkanie), ale także „reprodukcji” stosunków społecznych, instytucji politycznych, kultury i tożsamości narodowej. W chwili, gdy to piszę, blokada nie tylko wywołuje kryzys gospodarczy, ale także podważa i niszczy samą tkankę społeczeństwa obywatelskiego, nie wspominając o naturze rządu i instytucji państwa (sparaliżowanych przez rosnące długi), które ostatecznie zostać sprywatyzowane pod nadzorem wierzycieli Big Money.

Istnieją konflikty w systemie kapitalistycznym, którymi rzadko zajmują się media głównego nurtu. Miliarderzy, potężne instytucje bankowe i finansowe (które są wierzycielami zarówno rządów, jak i korporacji) toczą niewypowiedzianą wojnę z realną gospodarką. Podczas gdy instytucje finansowe i bankowe Big Money są „wierzycielami”, korporacyjne podmioty realnej gospodarki, które są destabilizowane i doprowadzane do bankructwa, są „dłużnikami”.

Ten diaboliczny proces nie ogranicza się do niszczenia małych i średnich przedsiębiorstw. Big Money jest także wierzycielem dużych korporacji (w tym linii lotniczych, sieci hoteli, laboratoriów zaawansowanych technologii, sprzedawców detalicznych, firm importowo-eksportowych itp.), Które są obecnie na skraju bankructwa.

Globalny establishment finansowy nie jest monolityczny. Jest naznaczony podziałami i rywalizacją. Dominująca frakcja Big Money stara się zdestabilizować swoich konkurentów od wewnątrz. Skutkiem tego byłby ciąg upadłości regionalnych i krajowych instytucji bankowych oraz proces globalnej konsolidacji finansowej.

W Stanach Zjednoczonych wielu sprzedawców detalicznych, linie lotnicze, sieci restauracji i hoteli złożyło w lutym wniosek o ogłoszenie upadłości na podstawie rozdziału 11. Ale to dopiero początek. Wielka fala bankructw nastąpi w następstwie blokady („Nowa normalność”). W chwili pisania tego tekstu establishment finansowy nieustannie naciska na (skorumpowane) rządy krajowe, aby opóźniły zniesienie blokady. Rządy mówią nam, że ma to „chronić ludzi przed wirusem”.

Kanadyjska prowincja Alberta, która jest w dużej mierze uzależniona od dochodów z ropy naftowej, jest bankrutem.

„Kraje reprezentujące ponad 50 procent światowego PKB są zamknięte dla biznesu. Ekonomiści poszukujący porównań historycznych wspominają o krachu giełdowym w 1929 r., Kryzysie gospodarczym z 1974 r. Lub recesji z 2008 r. Ale przyznają, że wszystko to nie daje żniw, jakie może mieć ta pandemia.

Kryzys koronawirusa „zatrzymał biznes”. Gospodarki narodowe są zdestabilizowane. Celem Big Money jest osłabienie konkurentów, „pozbieranie się” i ostatecznie wykupienie lub wyeliminowanie bankrutujących korporacji. A do wyboru jest wiele.

Aktywność gospodarcza w całym kraju załamała się, PKB kurczy się w najszybszym w historii tempie, a dane gospodarcze są gorsze niż kiedykolwiek w historii. Każdy sektor gospodarki kurczy się, a każdy wskaźnik gospodarczy wskazuje w dół

„Trwała utrata miejsc pracy będzie prawdopodobnie cechą ostatecznego powrotu do zdrowia; 42% niedawno bezrobotnych pracowników nie wróci do pracy w obliczu „głębokiego” szoku związanego z blokadą koronawirusa.

Pandemia brutalnie odbiła się na największej gospodarce świata, a co najmniej 40 milionów ludzi zostało wyrzuconych z pracy w ciągu ostatnich dwóch miesięcy…. miejsca pracy utworzone po zakończeniu wielkiej recesji….

Większość ludzi nie zdaje sobie jeszcze sprawy z rozmiarów zniszczeń spowodowanych blokadą, ale wkrótce będzie to jedyny temat rozmów. Większość ludzi porzuciła pracę, myśląc, że wróci do nich w ciągu kilku tygodni. Nigdy nie wyobrażali sobie, że błąd polityczny wprowadziłby gospodarkę w okrutną spiralę śmierci, która zakończyłaby ich źródła utrzymania, osłabiła ich perspektywy na przyszłość i doprowadziła do beznadziejności i nędzy. Nigdy nie sądzili, że taki koszmar jest możliwy, zwłaszcza że wykonywali tylko rozkazy swoich gubernatorów i uprzejmego doktora Fauci. Zaufali tym ludziom. Oddali swoje życie w swoje ręce i zostali zwiedzeni, oszukani, wierząc, że ci „eksperci” wiedzieli, co robią, kiedy przez cały czas wymyślali to w locie. Teraz wszyscy zapłacimy za błędy, za które tylko oni są odpowiedzialni. Więc blokada jest „incydentem masowym”?

„Właściciele sklepów detalicznych wysyłają do najemców tysiące powiadomień o niewywiązaniu się z płatności, co może doprowadzić do bankructwa lub całkowitego upadku już schorowanych sprzedawców detalicznych… .Darmy, restauracje, sprzedawcy odzieży i sieci specjalistyczne otrzymują powiadomienia jako właściciele nieruchomości, którzy brak zapłaty nawet przez trzy miesiące, według osób posiadających wiedzę na temat sprawy i wniosków sądowych, stracił cierpliwość.

… „Za drzwiami wylatują domyślne listy właścicieli”, powiedział Andy Graiser, współprezes A&G Real Estate Partners, którego firma współpracuje z detalistami i innymi najemcami komercyjnymi. „To stwarza prawdziwy strach na rynku.

Więcej złych wiadomości; blokady wywołały falę niewypłacalności i bankructw. Bez źródła dochodów kupcy nie mogą płacić czynszu, a właściciele nie mogą spłacać swoich długów. Ekonomia to zazębiający się rząd kostek domina, które obracają się w kolejności, gdy pierwszy blok zostaje uruchomiony. Amerykanom sprzedano pomysł, że gospodarkę można „włączać i wyłączać” jak włącznik światła. Teraz widzą, że teoria nie ma podstaw w rzeczywistości. Wraz ze wzrostem liczby bankructw, utrata miejsc pracy będzie nadal rosła, wpychając kraj głębiej w recesję.

„…. Były dyrektor generalny Google, Eric Schmidt, napisał artykuł dla Wall Street Journal, który zarówno nadał nowy ton, jak i wyjaśnił, że Dolina Krzemowa miała zamiar wykorzystać kryzys do trwałej transformacji….

”Schmidt wezwał do„ bezprecedensowego partnerstwa między rządem a przemysłem…

U podstaw tej wizji leży bezproblemowa integracja rządu z garstką gigantów z Doliny Krzemowej – ze szkołami publicznymi, szpitalami, gabinetami lekarskimi, policją i wojskiem, a wszystkie ich podstawowe funkcje są zlecane (po wysokich kosztach) prywatnym firmom technologicznym… .

Jeśli firmy technologiczne wygrywają zaciekłą kampanię lobbingową na rzecz zdalnego uczenia się, telezdrowia, 5G i pojazdów bez kierowcy – ich Screen New Deal – po prostu nie pozostanie żadnych pieniędzy na pilne priorytety publiczne.

Dla nich i dla wielu innych osób w Dolinie Krzemowej pandemia jest wspaniałą okazją do otrzymania nie tylko wdzięczności, ale także szacunku i władzy, które ich zdaniem zostały niesprawiedliwie odrzucone.

Czy widzisz, co się dzieje?

Fakt, że giną dziesiątki tysięcy ludzi, a gospodarka kraju obróciła się w gruzy, nie ma znaczenia dla technologicznych gigantów. Dla nich kryzys jest „złotą szansą”, jedyną w życiu szansą na dalsze podbicie rządu, zdobycie większej ilości rządowych funduszy na ich futurystyczne projekty, wywarcie większego wpływu na politykę publiczną i bardziej owinięcie mackami ściśle wokół dźwigni władzy państwowej.

Giganci technologiczni wykorzystują pandemię jako narzędzie do narzucania własnej wizji krajowi i promowania własnego złośliwego programu państwa policyjnego. Tak jak Corporate America wykorzystuje kryzys do restrukturyzacji rynku pracy, a Wall Street wykorzystuje kryzys do zdobycia hojnych wielomiliardowych ratunków, a Gates and Co wykorzystują kryzys do forsowania uniwersalnych szczepionek, tak też i giganci technologiczni wykorzystują kryzys do zdobycia większej władzy, więcej pieniędzy i większej integracji z państwem, aż rząd Stanów Zjednoczonych stanie się jedynie drobnostką zależną od stale rozwijającej się ośmiornicy mediów cyfrowych. To ostateczny cel, prywatyzacja państwa, aby korporacje rządziły światem. To misja (prawie) zakończona!

Jak więc ludzie zareagują na te wydarzenia? Jaka będzie reakcja, gdy zwykli ludzie pracy zdadzą sobie sprawę, że ich życie zasadniczo zmieniło się na gorsze, że ich poziom życia będzie się nadal obniżał, że praca na pełen etat i bezpieczeństwo zatrudnienia poszły drogą Dodo, że klasa średnia to zostanie zredukowana do rozmiarów żołędzia, a sieć bezpieczeństwa socjalnego została zastąpiona wyższymi podatkami, mniejszą liczbą usług publicznych, słabszą walutą i latami mielenia, demoralizującej oszczędności? Czy w najbliższej przyszłości powinniśmy spodziewać się niepokojów społecznych, zamieszek i przemocy ulicznej; czy też powinniśmy założyć, że te wybuchy są nieuniknione teraz, gdy wolność osobista została uduszona, podczas gdy ekonomia została wyparowana?

Żaden kraj, który chętnie niszczy własną gospodarkę, nie powinien oczekiwać niczego innego. Żaden człowiek, który porzuca swoją wolność dla fałszywego bezpieczeństwa ochrony państwa, nie powinien oczekiwać niczego innego. Peter Hitchens podsumowuje to doskonale w artykule w Daily Mail:

„Nienawidzę tego słowa („ blokada ”), ponieważ wydaje mi się, że nie pasuje do opisywania wolnych ludzi w wolnym kraju. Ale nie jesteśmy już takimi ludźmi ani takim krajem. Staliśmy się więźniami z kagańcami, bez ust, bez głosu, upokorzonymi, poddanymi reżimowi, szurającymi się na rozkaz innych, zatrzymującymi się na polecenie zatrzymania, poruszającymi się na polecenie ruchu, wykrzykiwanymi przez urzędników, od których nie mamy odwołania. W tym okresie wprowadzającym uczymy się robić to, co nam każą, i stać się posłusznymi, służalczymi obywatelami nowego autorytarnego państwa. Oduczamy się starych zasad wolności.

Prawdę mówiąc, przed pandemią gospodarka była bańką wywołaną przez Fed. Bankowi centralnemu udało się ponownie napełnić bańkę giełdową pomimo zniszczenia gospodarczego, ale jest to nic innego jak wysoki poziom cukru wywołany przez Fed. A gospodarka prawdopodobnie nie odbije się szybko, nawet po otwarciu sytuacji.

Istnieje wiele powodów, aby wątpić w narrację szybkiego ożywienia gospodarczego. Informowaliśmy o liczbie nadmiernie lewarowanych firm zombie, rosnących w zawrotnym tempie zadłużeniu gospodarstw domowych, zrujnowanym rynku pracy i potencjalnym kryzysie przepływów pieniężnych, nawet gdy gospodarka ruszy.

Teraz mamy kolejną oznakę długotrwałych problemów gospodarczych

Czterdzieści siedem procent ankietowanych właścicieli małych firm stwierdziło, że spodziewa się zamknięcia, a 41% stwierdziło, że szuka pracy w pełnym wymiarze w innym miejscu. To absurd myśleć, że gospodarka wróci z rykiem, kiedy prawie połowa właścicieli małych firm spodziewa się zamknięcia.

Gospodarka walczyłaby o odzyskanie sił po zamknięciu, nawet gdyby była zdrowa przed pandemią. Tak nie było. Początkowo powiedziano nam, że blokady koronawirusa tylko  „tymczasowo” zakłócą gospodarkę USA, ale teraz staje się jasne, że wiele szkód będzie trwałych.

Wpływ na Wall Street

Głównymi graczami w świecie finansów są firmy takie jak Vanguard, Blackrock, Goldman Sachs i JP Morgan. Wszystko to znajduje się na orbicie Rockefellera. Celem na przyszłość jest zmniejszenie liczby globalnych korporacji poprzez łączenie lub przejmowanie konkurentów. W rezultacie w każdym sektorze gospodarki dominować będzie garstka super-gigantów globalnych. Będzie to miało zastosowanie do sektorów motoryzacyjnego, lotniczego, energetycznego, finansowego, detalicznego, farmaceutycznego, produkcyjnego, obronnego, spożywczego i technologicznego. Krótko mówiąc, konkurencja zostanie wyeliminowana! Jest to zgodne z rodzinnym mottem – „konkurencja to grzech”.

Jednym z obszarów przeoczonych przez Nowy Jork była ropa naftowa. Jak przypomniano, w grudniu 2016 roku David jnr wysłał Kissingera do Moskwy, aby zawarł umowę, w wyniku której Putin sprzymierzył się z Nowym Jorkiem. Częścią tego sojuszu było to, że Putin nie zgodził się na ograniczenie wydobycia ropy i odrzucił prośby saudyjskiego księcia MBS.

Spowodowałoby to wzrost produkcji i spadek cen. Nowy Jork liczył na cenę ropy rzędu 30 dolarów. Ta niska cena doprowadziłaby do bankructwa wielu słabszych firm naftowych, prowadząc do ich upadku i przejęcia przez koncerny paliwowe Rockefellera. Będzie też wywierać presję na gospodarki jej geopolitycznych rywali – Iranu, Chin i Rosji.

Ale spójrzcie, MBS zemścił się.

Powiedział Putinowi, że „- – dlaczego Arabowie, Arabia Saudyjska i Abu Zabi mają być JEDYNYMI producentami, którzy ograniczają produkcję, podczas gdy Rosja, Norwegia, Brazylia, Irak i Stany Zjednoczone dążą do zwiększenia produkcji; jeśli tak jest, to zamierzam zwiększyć swoją produkcję (z 8 mbp do 12,5 mbp dziennie), podobnie jak Abu Zabi. Nie tylko to, zamierzam obniżyć cenę sprzedaży ”.

I tym samym jeden człowiek, MBS, zdenerwował wózek jabłkowy dla Imperium Rockefellerów. Następująca rzeź doprowadziła do całkowitego załamania cen ropy. Ta rzeź doprowadziła do masowych bankructw na rynkach ropy. Spowodowało to również wymazanie dziesiątek miliardów z wycen i zysków spółek naftowych. Obecnie cena ropy oscyluje wokół 30 dolarów, co nie jest oparte na rzeczywistości, ale raczej na jej manipulacji.

Wpływ na rządy

Większość rządów na całym świecie była już głęboko zadłużona, jeszcze przed ostatnim kryzysem. Wraz z początkiem Lock Down dochody rządów spadły – w gminach, stanach, prowincjach i rządach krajowych. Rządy miały ubiegać się o pożyczki z MFW i Banku Światowego. Oczywiście pożyczki te będą wiązały się z „dodatkowymi zobowiązaniami”. Uważam, że blokada zakończy się, gdy rząd podpisze umowę pożyczki.

W krótkim czasie rządy te nie będą w stanie spłacić tych pożyczek i aby uniknąć odcięcia kredytu lub niewypłacalności, zostaną zawarte umowy, w ramach których rządy sprywatyzują wiele podmiotów będących własnością państwa, które następnie zostaną sprzedane. na przykład Blackrock i in.

Te globalne fundusze rozpoczną następnie proces zwiększania wydajności (poprzez pozbycie się pracowników i korupcji) i zwiększą ceny, czyniąc w ten sposób opłacalny podmiot będący własnością państwa. Jest to jeden ze sposobów tworzenia dodatkowych „strumieni dochodów” dla Wall Street.

Następnym krokiem jest zmniejszenie udziału rządu w gospodarce; przyjmie to formę outsourcingu wielu funkcji – takich jak wywóz śmieci, policja, sądy itp. Rząd stanie się tylko wykonawcą Wall Street.

Obecnie rząd działa jako tarcza przed drapieżnikami finansowymi i geopolitycznymi. Przy skurczonym rządzie ta tarcza zniknie. Ludzie staną przed Wall Street sami i nagi. W ten sposób wdrożone zostaną bardziej drakońskie polityki, z których jedną będzie przejście w kierunku bankowości bezgotówkowej. Wraz z wprowadzeniem do bankowości bezgotówkowej nie upłynęłoby dużo czasu, zanim Ice Nine zostanie wdrożony. Implikacje Ice Nine są przerażające. https://behind-the-news.com/ice-nine-how-the-elites-plan-to-steal-your-money-the-global-financial-lockdown/

Wpływ na geopolitykę

Nie miejmy złudzeń, to starannie zaplanowana operacja. Nie ma nic spontanicznego ani przypadkowego. Recesja gospodarcza jest wywoływana na poziomie krajowym i globalnym. Z kolei kryzys ten jest również zintegrowany z planowaniem wojskowym i wywiadowczym USA-NATO. Jej celem jest nie tylko osłabienie Chin, Rosji i Iranu; Polega również na destabilizacji tkanki gospodarczej Unii Europejskiej (UE ). https://behind-the-news.com/post-lockdown-the-rockefeller-game-plan-part-1-of-a-2-part-series/  

 „Globalne zarządzanie”

Rozpoczyna się nowy etap ewolucji globalnego kapitalizmu. System „Globalnego Ładu” kontrolowany przez potężne interesy finansowe, w tym fundacje korporacyjne i waszyngtońskie ośrodki analityczne, nadzoruje proces decyzyjny zarówno na poziomie krajowym, jak i globalnym. Rządy krajowe stają się podporządkowane „globalnemu zarządzaniu”.

Koncepcja rządu światowego została podniesiona przez nieżyjącego już Davida Rockefellera na spotkaniu Bilderberger w Badenii w czerwcu 1991 r .: patrz cytat powyżej.

.

New World Order na Twitterze: „RT: #NWO #Rockefeller #CrisisMaker ...

Globalny kapitalizm finansowy

Interesy Big Money (globalne interesy finansowe) pokrywają się z interesami Big Pharma, Big Oil, kontrahentów z sektora obronnego itp. Główne instytucje bankowe w USA, w tym JP Morgan Chase, Bank of America, Citigroup, Wells Fargo, State Street Co. i Goldman Sachs inwestują w gospodarkę wojenną, w tym w rozwój broni jądrowej w ramach programu broni jądrowej Trumpa o wartości 1,2 biliona dolarów (ustanowionego po raz pierwszy za rządów Obamy).

Ostatecznym celem „Wielkich pieniędzy” jest przekształcenie państw narodowych (z własnymi instytucjami i gospodarką narodową) w „otwarte terytoria gospodarcze”. Taki był los Iraku i Afganistanu. Ale teraz możesz to zrobić bez wysyłania żołnierzy, po prostu nakazując podległym rządom zastępczym zintegrowanym przez skorumpowanych polityków zamknięcie ich gospodarki ze względów humanitarnych, tak zwaną „Odpowiedzialność za Ochronę” (R2P) bez potrzeby interwencji wojskowej.

Niemożliwe do oszacowania lub oceny. Ponad połowa światowej gospodarki jest zakłócona lub stoi w miejscu. Wyjaśnijmy, że to imperialny program. Czego chcą globalne elity finansowe? Sprywatyzować państwo? Posiadać i sprywatyzować całą planetę?

Tendencja zmierza w kierunku centralizacji i koncentracji władzy gospodarczej. Silnie zadłużone rządy krajowe są instrumentami wielkich pieniędzy. Są pełnomocnikami. Kluczowe nominacje polityczne są kontrolowane przez grupy lobbystyczne reprezentujące Wall Street, The Military Industrial Complex, Big Pharma, Big Oil, media korporacyjne i gigantów komunikacji cyfrowej itp. Wielkie pieniądze w Europie i Ameryce (za pośrednictwem grup lobbystów w Waszyngtonie) starają się kontrolować krajowe rządy.

W jakim kierunku idziemy? Jaka jest przyszłość ludzkości? Obecny kryzys koronowy to wyrafinowany imperialny projekt, polegający na dominacji na całym świecie przez garstkę wielomiliardowych konglomeratów. Globalny kapitalizm niszczy narodowy kapitalizm.

Niewypowiedzianym zamiarem globalnego kapitalizmu jest zniszczenie państwa narodowego i jego instytucji, prowadzące do globalnego ubóstwa na bezprecedensową skalę. Jak odwrócić bieg? Pierwszym priorytetem jest zniesienie kłamstwa.

Prawda jest potężną bronią do obalania kłamstw mediów korporacyjnych i rządów. Kiedy kłamstwo staje się prawdą, nie można się cofać. Jak powiedział kiedyś Winston Churchill: „W czasie wojny prawda jest tak cenna, że ​​musi być otoczona przez ochroniarza kłamstw”.

Program bezgotówkowy jest częścią planu Nowego Porządku Świata, który idzie w parze z transhumanizmem, czyli digitalizacją wszystkiego w społeczeństwie, w tym pieniędzy, informacji i samego życia.

Dzięki wdrożeniu tego środka społeczeństwo bezgotówkowe będzie w stanie kontrolować, śledzić każdą transakcję gospodarczą, umożliwiając władzom zbudowanie jeszcze pełniejszego obrazu tego, kim masz, aby powstrzymać ewentualne nieposłuszeństwo lub rewolucję, zanim to nastąpi. Zwiększa również dochody rządu poprzez podatki.

Na przykład Chiny skorzystały z okazji, aby zrealizować program bezgotówkowy, stwierdzając, że pieniądz papierowy powinien teraz zostać wycofany z obiegu ze względu na możliwość, że może zawierać ślady COVID-19, a tym samym przyczynić się do rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Globalna pandemia koronawirusa Ostateczna agenda nowego świata

Kwarantanny i stan wojenny

Rządy lubią scenariusze stanu wojennego, bo prawa człowieka są zawieszone. Autorytarne Chiny były chwalone przez wielu globalistów, takich jak nieżyjący już David Rockefeller czy WHO, jako wzór Nowego Porządku Świata. Włochy ogłosiły stan wyjątkowy i rozmieściły swoje wojska na ulicach, a Hiszpania planuje ogłosić stan alarmowy.

Co ciekawe, ceremonia otwarcia Światowych Igrzysk Wojskowych 2019 w Wuhan ogłosiła „Nowy Świat”, nawiązując do Nowego Porządku Świata, a także sygnalizując transformację społeczeństwa, co jest kolejną wskazówką, że całe to wydarzenie zostało przygotowane. Niezależnie od prawdy o pochodzeniu samego wirusa, kto go stworzył, w jaki sposób został uwolniony i czy naprawdę jest tak niebezpieczny, całe zjawisko pandemii koronawirusa jest niewątpliwie wykorzystywane do przyspieszenia różnych programów Nowego Porządku Świata.

Wniosek

Imperium Rockefellerów miało taki plan zamknięcia przez kilka lat. Spodziewałem się, że zostanie on wdrożony dopiero po globalnym załamaniu finansowym. Jedynym logicznym powodem, dla którego ją rozwijali, byli jej rywale geopolityczni, którzy stawali się coraz silniejsi. Nadszedł czas, aby sprowadzić je do bardziej kontrolowanego rozmiaru. A jego głównymi rywalami są Chiny, Iran i UE.

Drugi powód, dla którego Nowy Jork działał tak szybko, ma związek ze stanem rynków finansowych i spadającymi zyskami w ciągu ostatniego roku. Finansowe sępy z Wall Street POTRZEBUJĄ DODATKOWYCH STRUMIENI DOCHODÓW, aby przetrwać spadające zyski, których obecnie doświadczają. To naciskanie i zmuszanie rządów do blokowania gospodarek doprowadzi do bankructwa gospodarki i dalszego zadłużenia rządu. Nowe pożyczki udzielone tym rządom przez Wall Street przyniosą dodatkowy strumień dochodów, przy wyższym zysku. Ale to tylko część 1.

W części 2 tej ustawy, gdy rządy nie będą w stanie spłacić tych kredytów, Wall Street wymusi wówczas prywatyzację podmiotów państwowych. Kup je na piosenkę. Spraw, aby były wydajne i opłacalne. Zapewniłoby to wówczas nowy i wspaniały strumień dochodów.

Wreszcie wiele korporacji zbankrutuje. Grupa Rockefeller kupi je tanio. W efekcie końcowym będzie mniej niż 20 bardzo dużych korporacji w każdym segmencie gospodarki. Pamiętaj o rodzinnym motto: – KONKURENCJA TO GRZECH !!

Wreszcie obecne zamieszki, powstania itp., Które mają miejsce w Ameryce, wynikają z tego, że jest dobrze zorganizowana i finansowana. Kto za tym stoi, jest oczywiste. To nie jest Moskwa, Pekin czy Rijad. Z 5 głównych ośrodków władzy na świecie opuszcza Londyn. Rothschildowie mają środki, możliwości i BARDZO DOBRY POWÓD, aby trzymać się tego zarówno dla Imperium Rockefellera, jak i jego człowieka w Białym Domu.

Ze względu na pro-Putinowskie nastawienie Nowego Jorku i Białego Domu, Londyn próbował wielu sposobów, aby wrócić do Imperium Rockefellera, atakując ich „menedżera” – Trumpa, ale nie udawało się za każdym razem przez ostatnie trzy lata. Zamieszki na tle wyścigowym dały Londynowi doskonałą szansę na jeszcze większe pogłębienie niepokoju. Płatnikiem jest George Soros – międzynarodowy gangster finansowy Jacoba Rothschilda. Byłaby to doskonała okazja, aby zawstydzić Biały Dom, a być może spowodowałoby to, że Trump przegrałby nadchodzące wybory prezydenckie. Geopolityka to brudna gra. Nawet sojusznicy wdziera się na siebie.

Nasz następny artykuł zawiera więcej informacji na temat geopolitycznych aspektów tego wszystkiego. Artykuł nosi tytuł POST LOCKDOWN – GEOPOLITYCZNA SZANSA AMERYKI.

Bez kampanii strachu i propagandy medialnej działania naszych rządów nie miałyby oporu. „Dystans społeczny” nie przeszkadza elitom finansowym w wydawaniu instrukcji skorumpowanym politykom.

Z drugiej strony „dystans społeczny” połączony z zamknięciem jest używany jako środek społecznego podporządkowania. Uniemożliwia ludziom spotykanie się, a także protestowanie przeciwko tak zwanemu nowemu porządkowi świata.

Organizacja, prawda i solidarność są niezbędne do odwrócenia fali. Pierwszym krokiem światowego ruchu jest „kontrpropaganda”. Czy jest nadzieja? Tak, jest nadzieja, dopóki żyjemy. Świat musi się obudzić.

Siedem miliardów ludzi zamkniętych – obudźcie się! Uświadom sobie, co się z tobą dzieje, a wszystko to pod fałszywym pretekstem do kontrolowania ludzkości, digitalizacji i robotyzacji własnego życia.

Czy jest lepszy sposób, aby to zrobić niż pod pretekstem zamknięcia cię „dla własnego bezpieczeństwa”? – Sprzeciwiaj się tym zasadom, przeciwstawiaj się tym niewidzialnym, wszechpotężnym, samozwańczym władcom, którzy mają tylko władzę, my, Lud, dajemy je lub pozwalamy im odebrać nam. Ponieważ jedyne, co mają, to pieniądze i skorumpowane media, które szerzą strach i więcej strachu, aby cię nadal blokować.

Wydostań się ze STRACHU, wyjdź z blokady, stań w obronie swoich praw, swojej wolności. Ponieważ wolności i wolności nie można kupić za pieniądze ani podeptać przez media. Są z natury w każdym z nas.

behind-the-news.com

8.89 avg. rating (88% score) - 9 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Post Lockdown – The Rockefeller Game Plan, część 1 i 2 (z dwuczęściowej serii) {Autor Gabi}

 1. Znałem plan wdrożenia NWO kilka lat wcześniej.
  Czytając i analizując kartę ziemi przez kilka lat oraz obserwując i analizując sytuację na planecie było to bardzo dobrze widoczne.
  Około dwa lata wstecz zaobserwowałem że nagle wszystko przyspieszyło o jakieś100% .
  Chyba się nie mylę ?
  Dziękuję za ten materiał dobra robota 🙂
  Pozrawiam

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: