DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Nad Florydą widziano chmurę podobną do wybuchu jądrowego. {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Po południu 8 sierpnia 2020 r. (Czasu amerykańskiego) w sieciach społecznościowych pojawiły się filmy, które uchwyciły ogromną kolumnę pary i dymu z bazą gdzieś w rejonie Bazy Sił Powietrznych Tyndall na Florydzie:

banner-wizytowka-1580899038

Image

Zszokowani mieszkańcy piszą w podpisach do filmów, że to eksplozja jądrowa:

Image

Miejscem domniemanego zagrożenia jest albo baza wojskowa znajdująca się na tym terenie, albo elektrownia jądrowa:

Oficjalne media Florydy piszą:

United States Fish and Wildlife Service oraz Tyndall Air Force Base prowadzą planowany kontrolowany ogień na 2240 akrach w pobliżu lądowisk bazy.

Celem tego ognia jest zniszczenie martwych i powalonych drzew i roślin pozostałych po huraganie Michael 2018. Pożar spowodował, że wielki pióropusz dymu i pary zapalił gęstą roślinność, która była martwa i powalona podczas burzy.

Las w USA płonie dość często, także na Florydzie, ale dym z niego jest czarny, a nie biały, więc mieszkańców stanu zaczęły dręczyć niejasne wątpliwości. W rezultacie ten film został pokazany ludziom, aby uspokoić publiczność:

Tak więc incydent jest niejako wyczerpany i nie ma powodu do niepokoju: wszystko jest zaplanowane, wszystko jest pod kontrolą i tak dalej. Jednak w świetle wszelkich innych doświadczeń historycznych mogą istnieć opcje.

Tak więc, gdy w ZSRR eksplodowała elektrownia jądrowa w Czarnobylu, władze poinformowały ludzi o „drobnych problemach” około trzech dni później, ao takich wypadkach ludzie dowiadywali się na ogół w ciągu ostatnich pięćdziesięciu lat. Dlatego Waszyngton też może coś ukryć: dopóki władze nie dowiedzą się, co tam jest i jak zareagować, pokazuje się ludziom film o pożarze w lesie.

Ponadto „planowane wypalanie lasu” jest również doskonałą operacją przykrywającą, aby ukryć inny, znacznie bardziej niebezpieczny pożar. Na przykład – strzela w tej samej Bazie Sił Powietrznych Tyndall. Dym jest wszędzie taki sam, więc dowiedz się, co tam się pali – las lub hangar z bronią jądrową.

Wreszcie, nawet jeśli wszystko jest tam w porządku i wszystko jest dokładnie tak, jak piszą, dzień pracy został wybrany bardzo dziwnie – dziś na całym świecie było już około dziesięciu dużych pożarów i teraz znowu.

Najprawdopodobniej jest naprawdę zaplanowany pożar, a gdyby uderzył, byłby już we wszystkich wiadomościach. Ale biorąc pod uwagę obecne pożary w Chinach, Rosji, Indiach, Afryce i na Bliskim Wschodzie – pożar na Florydzie również wygląda bardzo dziwnie, zmuszając Cię do zastanowienia się, „jak coś by się stało?” Czekamy więc na wiadomości od urzędników, którzy wyjaśniają sytuację i śledzą rozwój wydarzeń – najprawdopodobniej wkrótce będzie ich dużo, a wiele będzie się wiązało z pożarem.

thebigtheone.com

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: