DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

NIEMCY: Ciemna strona szefa WHO {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Przeszłość dyrektora generalnego WHO Tedrosa Adhanoma Ghebreyesusa jest bardzo kontrowersyjna. Jest oskarżony o szereg przestępstw. 

Powstaje więc pytanie: na ile godny zaufania jest ten człowiek na szczycie WHO, który jest zaangażowany w zdrowie i życie?

Według badań dziennikarza śledczego Johna Martina, przeszłość dyrektora generalnego WHO Tedrosa Adhanoma Ghebreyesusa jest bardzo kontrowersyjna. W swoim rodzinnym kraju, Etiopii, był wysokim rangą członkiem brutalnej partii marksistowskiej „Tigray People’s Liberation Front”, która jest klasyfikowana na arenie międzynarodowej jako organizacja terrorystyczna.

TPLF przejął władzę w 1991 roku i od tego czasu całkowicie rządzi krajem. Ghebreyesus był ministrem zdrowia przez siedem lat, a następnie ministrem spraw zagranicznych przez cztery lata.

Mówi się, że jako minister zdrowia w 2010 roku był odpowiedzialny za to, że ludność Amharenów została pozbawiona opieki medycznej i żywności. W rezultacie około 2,5 miliona amharów „zniknęło” z bazy danych ludności Etiopii, czyli zniknęło z kolejnego spisu. W 2016 roku Ghebreyesus, jako minister spraw zagranicznych, był odpowiedzialny za przymusową relokację 15 tysięcy członków grupy etnicznej Oromo w Etiopii, ponieważ wydzierżawił obszar, na którym mieszkali, dużej indyjskiej firmie rolniczej.

Ghebreyesus zaprzeczył, że około 500 Oromo zostało brutalnie zabitych podczas zamieszek, które wybuchły w wyniku użycia policji. Jest również oskarżony o ekstradycję dysydentów politycznych, którzy zostali następnie zatrzymani i torturowani. W 2017 roku jako Dyrektor Generalny WHO powołał wieloletniego Prezydenta Zimbabwe Roberta Mugabe na „Ambasadora Dobrej Woli” WHO – brutalnego dyktatora i masowego mordercę.

Powstaje uzasadnione pytanie: jak godny zaufania jest człowiek z taką przeszłością na szczycie WHO ?

VIDEO DE

Za Kla. Tv

banner-wizytowka-1580899038
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: