DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

W Bejrucie wybuchła bomba izomeryczna: DOWÓD. {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

W pierwszych dniach po straszliwej eksplozji w Bejrucie stopniowo zaczęła się pojawiać głowna wersja wydarzenia

banner-wizytowka-1580899038

„To jest zaniedbanie”, cytuje źródło Reutera, zauważając, że kilka komisji i sędziów rozważało zabezpieczenie składowania ładunku o masie 2 750 ton saletry, ale „nic nie zrobiono”, aby rozwiązać kwestię usuwania lub transportu materiałów niebezpiecznych.

Saletra, czyli saletra amonowa, jest taką solą kwasu azotowego, używana jest jako składnik materiałów wybuchowych oraz jako nawóz azotowy. Zastosowanie azotanu jako składnika mieszaniny wybuchowej opiera się na wzorze:

2NH4NO3 → 2N2 + 4H2O + O2

Oznacza to, że podczas rozkładu azotanu powstaje tlen, który natychmiast reaguje z jednym lub drugim składnikiem mieszaniny. W przypadku amoniaku rolę tego składnika odgrywa proszek aluminiowy lub hydrazyna w innych materiałach wybuchowych. Ale aby saletra sama wybuchła, musisz bardzo się postarać:

To jest jak ekran radzieckiego programu telewizyjnego „Rural Hour” z nagłówkiem „Wiadomości z pól”. Biuro Polityczne oczywiście wiele ukrywało przed ludźmi pracującymi – Czarnobyl, fabryka Majaków, pożary metra i tak dalej, jednak gdyby pijany kierowca kombajnu na pierwszej linii, który wjechał gdzieś w stos saletry, wybuchł gdzieś, incydent ten stałby się powszechnie znany.

Niemniej jednak nawet w eposie o rozwoju Celiny nie ma o tym mowy, więc w Bejrucie była bomba – bomba oparta na izomerach jądrowych lub coś podobnego. Oto dowód:

Jak widać wyraźnie i słychać – w trakcie serwisowania, zaraz po silnej wibracji, żarówki WYBUCHAJĄ, po czym po 5-6 sekundach dochodzi do fali uderzeniowej powietrza od drugiej eksplozji.

Gdyby ta eksplozja uszkodziła sieć energetyczną, światło migotałoby i zgasło, a żarówki nie eksplodowałyby. Nawet w przypadku aluminium azotan amonu nie wytwarza dużo energii elektrycznej, gdy eksploduje, więc coś uderzyło, co spowodowało coś w rodzaju małego uderzenia EMP.

Najsilniejszy impuls elektromagnetyczny powoduje wybuch jądrowy. Ale wybuchu jądrowego nie było, ponieważ sądząc po zarejestrowanym trzęsieniu ziemi (3,3-4,5 punktu), moc wybuchu wynosiła 0,5-5,0 kt. Podczas nuklearnej eksplozji takiej mocy telefon, na którym wszystko zostało sfilmowane, nieuchronnie się wypalił.

Prędkość fali uderzeniowej waha się od prędkości do dźwięku do 3000 m / s, prędkość fali sejsmicznej jest około 10 razy większa. Dlatego przyszła pierwsza, po czym fala uderzeniowa przyszła w ciągu 5-6 sekund. Oczywiście kościół znajdował się około 6 kilometrów od epicentrum. Z takiej odległości eksplozja jądrowa, nawet o małej mocy, spowodowałaby przepalenie całej elektroniki.

Ale bomba atomowa nie jest. Spowodowało to kolosalne przeciążenie sieci – które wysadziło żarówki, ale nie dosięgło telefonu.

Ktoś widział wideo, na którym operator sfilmował eksplozję z odległości stu metrów i zginął? Nie ma takich filmów, bo z tej odległości EMP spalił wszystko. Ale w odległości pół kilometra lub więcej zareagowała tylko sieć energetyczna, która odebrała impuls jako antena.

Pierwsze informacje o możliwości stworzenia bomby na izomery jądrowe pojawiły się pod koniec lat 90. Dużo pisali o tej broni, wszyscy klekotali językami, a potem, pięć lat później, napisano 333 artykuły naukowe, że bomba hafnowa jest niemożliwa. Wszyscy przytaknęli.

Tymczasem dokładnie ta sama historia dotyczyła broni jądrowej, o której idei dyskutowano już w latach dwudziestych XX wieku. Ale gdy tylko pojawił się postęp w temacie i zaczęto się zajmować bombą atomową, do czasopism naukowych skierowano tłumy ekspertów, którzy aby oszukać konkurentów, pisali, że bomba atomowa jest w zasadzie niemożliwa. W rezultacie pierwsza eksplozja atomowa była dużym zaskoczeniem dla fizyków.

Teraz sytuacja się powtarza według podobnego scenariusza: skoro eksperci stwierdzili, że bomba izomerowa jest niemożliwa, oznacza to, że jest nie tylko możliwa, ale już jest w użyciu. I to ona pieprzyła się w Bejrucie. Ale kto przywiózł go do Hezbollahu, to wielkie pytanie. Być może odpowiedzią na to będzie miejsce kolejnej takiej eksplozji, więc śledzimy rozwój wydarzeń.

thebigtheone.com
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: