DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Podejrzany przetarg dla skarbówki. Pierwsze głowy już poleciały {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Wicedyrektor skarbówki i kierownik stracili stanowiska

banner-wizytowka-1580899038

Tomasz Ołdak, wicedyrektor Izby Administracji Skarbowej w Warszawie odpowiadający za pion logistyki, w tym głośny ostatnio przetarg dotyczący sportowych aut dla funkcjonariuszy KAS, został zdymisjonowany.

Decyzja zapadła w poniedziałek. Ołdaka odwołała z funkcji minister Magdalena Rzeczkowska, szefowa Krajowej Administracji Skarbowej. Według nieoficjalnych informacji to reperkusje za ogłoszony 20 lipca przetarg na zakup 32 samochodów dla funkcjonariuszy operacyjnych KAS w całej Polsce. Zamówienie zleciło Izbie Ministerstwo Finansów.

Jawny tryb zakupu sportowych samochodów dla funkcjonariuszy z wydziałów operacyjnych może skończyć się ich dekonspiracją. Mówili o tym w nieoficjalnych rozmowach funkcjonariusze KAS, którzy na takim trybie nie zostawili suchej nitki, wskazując na jego absurdalność.

Zastrzeżeń było więcej. Specyfikacja dotycząca 12 aut z puli budziła wątpliwości, czy przetarg nie jest napisany pod dwa konkretne modele, z 300-konnym silnikiem. Sportowe Audi S3 Sportback i BMW M135i xDrive.

Źródło: rp.pl

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: