DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

(autor:LALA) – Szef Pentagonu o wybuchu w Bejrucie: To był wypadek

Minister obrony USA jest zdania, że potężna i tragiczna w skutkach eksplozja w Bejrucie była wypadkiem. “Dostępne informacje nie pozwalają jeszcze na jednoznaczną ocenę, ale większość źródeł potwierdza, że to był wypadek” – powiedział Mark Esper. Jeszcze we wtorek prezydent USA Donald Trump twierdził, że eksplozja była “atakiem prawdopodobnie spowodowanym przez bombę”.

banner-wizytowka-1580899038

Naturalnie, jest to tragedia (…) Rozmawiamy z Libanem o naszej pomocy – stwierdził Esper.

Z kolei szef personelu Białego Domu Mark Meadows powiedział, że rząd Stanów Zjednoczonych nie wyklucza całkowicie, że eksplozja w Bejrucie była atakiem. Dodał jednak, że USA nadal gromadzą informacje wywiadowcze na temat tego wybuchu.

Prezydent Donald Trump na konferencji w Białym Domu powiedział, że “spotkał się z niektórymi wielkimi amerykańskimi generałami” i “oni wydają się sądzić”, że wybuch w Bejrucie to “był atak, jakiegoś rodzaju bomba”.

Według rządu Libanu, w Bejrucie eksplodowało 2 750 ton saletry amonowej, wcześniej skonfiskowanej przez władze i składowane w porcie. Do wybuchu miało dojść podczas spawania otworu w magazynie, co miało zapobiec kradzieży.

Prezydent Libanu Michal Aoun napisał na Twitterze, że „jest nie do przyjęcia” aby 2 750 ton saletry amonowej było przechowywanych w portowym magazynie przez 6 lat bez żadnych środków zabezpieczających. Aoun zapowiedział, że osoby odpowiedzialne za tragedię „poniosą najsurowszą karę”.

W rezultacie eksplozji w porcie w Bejrucie zginęło co najmniej 135 osób, a około 5 tys. zostało rannych. Znaczna część miasta została zniszczona. Według libańskich władz straty mogą sięgać 10-15 miliardów dolarów.

zrodlo:https://www.rmf24.pl/

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: