DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

(autor:LALA) – Soloch o umowie z Amerykanami: O więzieniach jawnych czy niejawnych nie ma mowy

„Niczego niepokojącego w tej umowie nie ma – o czym wszyscy się przekonają, gdy dokument zostanie upubliczniony” – stwierdził w rozmowie z „Dziennikiem Gazetą Prawną” szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Paweł Soloch, pytany o zapisy umowy o współpracy obronnej między Polską i Stanami Zjednoczonymi. „O więzieniach jawnych czy niejawnych nie ma w żadnej mierze mowy” – zapewnił, odnosząc się do sprawy sprzed lat.

banner-wizytowka-1580899038

Właśnie rozpoczął się proces jej zatwierdzania przez Radę Ministrów. Spodziewamy się jej podpisania w okolicach 15 sierpnia – mówił w „DGP” Soloch, pytany o umowę z USA. Następnie umowa będzie musiała być ratyfikowana przez Sejm oraz prezydenta – zapowiedział. Same przepisy dotyczące jurysdykcji nie odbiegają od tego, co jest np. w Niemczech – zauważył szef BBN.

Soloch został zapytany o kwestię finansowania polsko-amerykańskiej współpracy wojskowej. Tu są pewne zmiany, bo zmieniło się także globalne podejście administracji amerykańskiej dotyczące podziału kosztów utrzymania wojsk. Z bardziej asertywną polityką USA w tym zakresie mamy do czynienia już od kilku lat – przyznał. Będziemy o tym otwarcie informować i rozmawiać, chociażby w Sejmie – zapowiedział.

Pytany o to, czy wysunięte dowództwo V Korpusu znajdzie się w Elblągu, szef BBN powiedział: „To nie jest prawda. To będzie inna lokalizacja”.

zrodlo:https://www.rmf24.pl/

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: