DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

(autor:LALA) – Duda: Zwycięstwo przy tak wysokiej frekwencji daje prezydentowi silny mandat

Będę współpracował ze wszystkimi, którym bliskie jest dobro Rzeczypospolitej; będę prezydentem polskim spraw – zapewnił w rozmowie z „Super Expressem” prezydent Andrzej Duda. Jak dodał, te sprawy to przede wszystkim: rodzina, bezpieczeństwo, praca, inwestycje i godność.

banner-wizytowka-1580899038

Zapewniam, że zgodnie z wyborczymi deklaracjami będę prezydentem polskich spraw. Te sprawy to przede wszystkim rodzina, która jest podstawową wspólnotą społeczną, bezpieczeństwo, którego filarem są silne międzynarodowe sojusze i nowoczesne państwo, praca, która jest prawem i gwarancją dobrobytu, inwestycje, od których zależy nasza przyszłość, wreszcie godność, która bierze się z wzajemnego szacunku i przejawia się w dumie z bycia Polakiem – napisał Duda w opublikowanym w czwartek specjalnym liście do czytelników „Super Expressu”.

Prezydent zapewnił, że polskie sprawy wymagają „wspólnej troski”. Dlatego będę współpracował z wszystkimi, którym bliskie jest dobro Rzeczypospolitej – napisał prezydent.

Duda podziękował za każdy oddany na niego głos w wyborach prezydenckich i zapewnił o swoim szacunku dla tych, którzy zagłosowali inaczej.

Wybory prezydenckie, w których wzięło udział ponad dwadzieścia milionów Polaków, były olbrzymim sukcesem demokracji. Zwycięstwo przy tak wysokiej frekwencji daje Prezydentowi Rzeczypospolitej bardzo silny mandat, ale jest też wielkim zobowiązaniem – napisał prezydent.

O godz. 10 Andrzej Duda złoży przysięgę przed Zgromadzeniem Narodowym, tym samym rozpoczynając drugą pięcioletnią kadencję prezydencką. Prezydent wygłosi orędzie, a później spotka się z Konwentami Seniorów Sejmu i Senatu.

Jak informuje reporter RMF FM Patryk Michalski, o uroczystości w Sejmie Andrzej Duda uda się do Pałacu Prezydenckiego, gdzie odbierze meldunki od dowódcy Garnizonu Warszawa oraz komendanta Służby Ochrony Państwa

W południe w Archikatedrze św. Jana Chrzciciela zostanie odprawiona msza w intencji ojczyzny i prezydenta. Po jej zakończeniu Andrzej Duda odda hołd swoim nieżyjącym poprzednikom – złoży wieńce i kwiaty w miejscach upamiętnienia prezydentów Gabriela Narutowicza, Stanisława Wojciechowskiego, Ignacego Mościckiego i Lecha Kaczyńskiego.

O 14 na Zamku Królewskim odbędzie się uroczystość ponownego objęcia przez Andrzeja Dudę przewodnictwa w kapitułach Orderu Orła Białego oraz Orderu Odrodzenia Polski.

Półtorej godziny później  na placu Piłsudskiego –  przejęcie przez Andrzeja Dudę zwierzchnictwa nad siłami zbrojnymi.

Wieczorem – w prywatnym gronie – zaplanowane jest przyjęcie.

zrodlo:https://www.rmf24.pl/

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: