DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

(autor:LALA) – Dramatyczna sytuacja w Bejrucie. „Najgrosze jest to, że szpitale zostały zniszczone”

Tysiące rannych, ogromne zniszczenia w tym 5 szpitali zrównanych z ziemią – to tragiczne skutki wtorkowego wybuchu w Bejrucie. Polska Misja Medyczna uruchomiła zbiórkę na pomoc medyczną ofiarom wybuchu i na pomoc szpitalom.

banner-wizytowka-1580899038

Szpitale w Bejrucie nie są zdolne do przyjęcia tysięcy rannych, ponieważ te zapełniły się już w kilka godzin od katastrofy. Część placówek medycznych została zniszczona, a medycy udzielają ludziom pomocy na ulicach. Na miejscu Polska Misja Medyczna pracuje z lokalną organizacją medyczną – mówi Małgorzata Olasińska-Chart, Dyrektor Programu Pomocy Humanitarnej PMM.

Polska Misja Medyczna skupia się teraz na dostarczeniu pomocy medycznej do szpitali, tak aby ranni mieli dostęp do leków, opatrunków i sprzętu medycznego. Najgorsze jest to, że cztery szpitale zostały zniszczone. Prosimy o pomoc – mówi mieszkający w Libanie Donald Graham. Tu możesz wesprzeć zbiórkę.

Do wybuchu doszło w magazynie, w którym od ponad sześciu lat składowano bez odpowiedniego zabezpieczenia 2750 ton saletry amonowej.

W mieście obowiązuje dwutygodniowy stan wyjątkowy, a bez dachu nad głową jest ok. 300 tys. osób. Całkowite straty mogą sięgnąć nawet 15 mld dolarów.

zrodlo:https://www.rmf24.pl/

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: