DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Doszło do spotkania w siedzibie Polskiej Grupy Górniczej. Tematem naprawa polskiego górnictwa {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

banner-wizytowka-1580899038

We wtorek doszło do spotkania zarządu Polskiej Grupy Górniczej z przedstawicielami związków zawodowych działających w spółce. W spotkaniu brał udział Sekretarz Stanu w Ministerstwie Aktywów Państwowych Maciej Małecki.

Jak poinformowano w oficjalnym komunikacie Ministerstwa Aktywów Państwowych pierwsze spotkanie zespołu mającego na celu przygotowanie programu naprawczego polskiego górnictwa odbędzie się w Warszawie, w dniu 11 sierpnia 2020 r. o godzinie 11:00. Na posiedzenie zespołu zostali zaproszeni przedstawiciele związków zawodowych oraz zarządów Polskiej Grupy Górniczej S.A. i Tauron Wydobycie S.A., przedstawiciele Rady Ministrów, a także eksperci w zakresie górnictwa i energetyki.

Celem spotkania będzie m.in. przedstawienie możliwości produkcji energii elektrycznej z węgla w perspektywie krótkoterminowej, inwestycji  w energetyce i górnictwie, ze szczególnym uwzględnieniem inwestycji w wysokosprawną i niskoemisyjną energetykę. Poruszone zostaną także kwestie związane z polityką klimatyczną, a także podjęta zostanie próba wyjaśnienia roli gazu ziemnego, odnawialnych źródeł energii i węgla kamiennego w miksie energetycznym.

W ramach spotkania zostały zaproponowane zespoły robocze w ramach PGG, szczególności w obszarach sprzedażowym na okoliczność możliwości lokowania produktu na rynku, produkcyjnym na okoliczność kosztów udostępniania węgla, pracowniczym na okoliczność wypracowania zasad organizacji pracy oraz finansowo-rynkowym na okoliczność źródeł finansowania działalności.

Źródło: gov.pl Autor: JD
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: