DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Lista nieobecności na zaprzysiężeniu Dudy coraz dłuższa. Politycy opozycji nie chcą uczestniczyć w maskaradzie {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Byli prezydenci nie przyjdą na zaprzysiężenie nowego

banner-wizytowka-1580899038

Już w czwartek na sali plenarnej posiedzeń Sejmu zbierze się Zgromadzenie Narodowe, by odebrać przysięgę od Andrzeja Dudy. Lista nieobecnych jest coraz większa. Jako pierwszy o tym, że nie będzie uczestniczył w zaprzysiężeniu, napisał senator Wadim Tyszkiewicz.

W uroczystości nie będzie uczestniczyć także prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. – Nie będzie mnie niestety w Warszawie – oświadczył we wtorek.

Głos w tej sprawie zabrał również senator Stanisław Gawłowski. Zamieścił w tej sprawie wpis na Twitterze. Polityk dodał, że rezygnuje z uczestnictwa w Zgromadzeniu Narodowym „ze względów na szacunek do własnych wyborców, wyborców opozycji demokratycznej, wyborców Koalicji Obywatelskiej”.

Na uroczystość nie przyjdzie również były szef MSZ Radosław Sikorski. W Sejmie nie pojawią się także byli prezydenci Lech Wałęsa, Bronisław Komorowski oraz były premier Leszek Miller.

Z kolei europosłanka Róża Thun poinformowała na Twitterze, że nie przyjdzie na uroczystośc, gdyż z Kancelarii Sejmu przyszło do niej zaproszenie z błędem ortograficznym w jej imieniu. „Ókłony Pani Marszałek Elrzbieta Witek! Widzę tu taki sam szacunek do polskiej ortografii, jak do Polaków i Polski. Dziękuję, z zaproszenia nie skorzystam” – pisała Thun.

Na zaprzysiężeniu Dudy nie będzie także Senatora Krzysztofa Brejzy.

Źródło: wp.pl, Twitter

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: