DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Kompromis czy kompromitacja? Polsko-amerykańska umowa wojskowa w ogniu krytyki {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Wojska USA wyłączone spod polskiego prawa

banner-wizytowka-1580899038

– Amerykanie nie podpiszą żadnej umowy, jeśli ich żołnierze nie zostaną wyłączeni spod jurysdykcji narodowej. W tej kwestii jest tylko niewielki margines negocjacyjny – mówi gen. Mieczysław Cieniuch, były szef Sztabu Generalnego WP i były ambasador w Turcji, komentując zakończenie nowej polsko-amerykańskich umowy wojskowej.

Gen. Cieniuch skomentował ustalenia, że rząd zgodził się na wyłączenie personelu amerykańskiego spod polskiej jurysdykcji oraz eksterytorialność amerykańskich baz. – Prawdopodobnie Amerykanie przedstawili nam takie warunki, a my je zaakceptowaliśmy. Zawsze tak jest, gdy jednej ze stron bardziej zależy na uzyskaniu porozumienia niż drugiej – powiedział generał. – W naszym interesie strategicznym jest to, by wojsk amerykańskich w Europie było jak najwięcej, a czy będą one stacjonowały na terenie Polski, Niemiec, Danii, czy Włoch, to jest już sprawa związana z planami ich użycia – podkreślił Cieniuch.

Źródło: onet.pl

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: