DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Kanada wysyła patrole, aby „powstrzymać karawany Amerykanów” przed przekraczaniem granicy”

Amerykanie na łodziach i kamperach lekceważą zamknięcie kanadyjskiej granicy koronawirusa, zmuszając władze do rozprawienia się

Distant view of a sailboat sailing in sea near mountains on shore, Vancouver, British Columbia, Canada

banner-wizytowka-1580899038

Daleki widok na żaglówkę pływającą po morzu w pobliżu gór na brzegu, Vancouver, Kolumbia Brytyjska, Kanada

Ilustracja fotograficzna: Joe Rodriguez; Obrazy na ilustracji :: Joe Sohm / Visions of America / Universal Images Group / Getty Images; Ben Girardi / Aurora Photos / Getty Images

Od marca granica USA-Kanada jest zamknięta dla wszystkich, z wyjątkiem niezbędnego ruchu, w celu powstrzymania rozprzestrzeniania się koronawirusa. Ale Amerykanie, jako Amerykanie, lekceważą nowe przepisy w pogoni za swoją zwykłą letnią zabawą.

Według NPR „kanadyjski patrol graniczny skutecznie uniemożliwił karawanom Amerykanów” przekraczanie granicy. Większość przypływa żaglówkami i luksusowymi jachtami.

Osoby przekraczające granicę często powtarzały urzędnikom, że jadą na Alaskę, aby obejść nowe przepisy. Ale ponieważ tak wielu Amerykanów korzysta z tak zwanej „luki alaskańskiej”, władze zaostrzyły ograniczenia.

Jednym z powodów, dla których zauważono Amerykanów, jest to, że kanadyjscy żeglarze używają technologii do ich monitorowania. Zgodnie z wymogiem, że wszystkie łodzie pasażerskie muszą być wyposażone w urządzenia śledzące, które pomagają zapobiegać wypadkom związanym z pogodą, każdy, kto ma połączenie z Internetem, może monitorować przejścia graniczne i identyfikować statki według typu i kraju pochodzenia.

„Wielu z nas, którzy są emerytowanymi żeglarzami i nadal są członkami Rady BC Yacht Clubs, zaczęło przyglądać się liczbie amerykańskich łodzi, które przekraczały naszą granicę, pomimo zakazu wydanego przez rząd federalny” – powiedział prezes BC Marine Parks Forever , George Creek, powiedział NPR.

„Wyłączają ich, gdy przekraczają granicę. Widzimy je na komputerze, a po kilku minutach już ich nie ma ”- powiedział.

Zarówno Creek, jak i jego koledzy z Kanady nie doceniają przekraczania granic przez Amerykanów. Jak wskazuje NPR, w jednym sondażu stwierdzono, że ośmiu na 10 Kanadyjczyków chce, aby granica ze Stanami Zjednoczonymi pozostała zamknięta z powodu koronawirusa.

Creek powiedział NPR, że był rozgniewany incydentem, w którym Amerykanie wychodzili z dużego jachtu na placówce po zaopatrzenie, mówiąc: „Wędrowali po doku. Trzech lub czterech dorosłych, a reszta była nastolatkami bez dystansu społecznego, bez masek i chodzili po sklepie, jakby robili zakupy w Walmart ”.

Wszystko to frustrowało Creek, ponieważ Ameryce nie udało się skutecznie stłumić epidemii koronawirusa. „Kiedy nazwałem Stany Zjednoczone największą szalką Petriego na świecie, nie było to po prostu spontaniczne” – powiedział Creek.

zrodlo:https://www.rollingstone.com/

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: