DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Epidemia w wielkopolskim zakładzie drobiarskim. Zarażonych ponad 230 pracowników {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

W zakładzie drobiarskim Ami w Mikstacie (woj. wielkopolskie) doszło do masowego zarażenia koronawirusem. Produkcję wstrzymano do odwołania.

Jak przekazał rzecznik wojewody wielkopolskiego Tomasz Stube, na razie wiadomo o 233 zarażonych. Łącznie w zakładzie pracuje 781 osób, więc dane mogą ulec zmianie po uzyskaniu wyników testów. Wszyscy pracownicy zostali przebadani, a zakład zdezynfekowany.

Wojewoda wielkopolski wysłał do Mikstatu mobilny punkt poboru wymazów. Pod koniec tygodnia testy zostaną przeprowadzone ponownie.

W woj. wielkopolskim przez cały okres trwania epidemii stwierdzono 4044 przypadki zachorowań, 200 osób zmarło.

Dzisiaj w Polsce odnotowano rekordowy przyrost zarażeń od początku epidemii – 680 przypadków. Wielkopolska znalazła się na drugim miejscu z 94 zarażonymi.

Będzie jeszcze gorzej?

Jak informował w ubiegłym tygodniu rzecznik MZ Wojciech Andrusiewicz, w najbliższych dniach liczba wykrytych przypadków zachorowań będzie utrzymywała się na wysokim poziomie, ponieważ trwają intensywne testy w ogniskach choroby, głównie w zakładach pracy i wśród rodzin pracowników. Rzecznik resortu dodał, że Polska robi coś, czego nie praktykuje się nigdzie w Europie – testuje na koronawirusa całe zakłady pracy.

Jeśli dynamika wzrostu będzie utrzymywała się przez dłuższy czas na wysokim poziomie, niewątpliwe, że wrócą obostrzenia. Na pierwszy ogień miałyby pójść podróże do innych krajów.

sputniknews

miejsce-na-reklame.

One thought on “Epidemia w wielkopolskim zakładzie drobiarskim. Zarażonych ponad 230 pracowników {Autor Gabi}

  1. Oczywiscie spolka z polskim kapitalem – bo jakby inaczej. Czemu nie ma koronawirusa w supermarketach, mc donalds, kfc itp? Skurwysynstwo…

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: