DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Bill wymaga od pracodawców dobrowolnego stosowania wszczepionych mikroczipów dla pracowników {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

(25.06.2020) – Kiedy pracodawcy w USA wszczepiają pracownikom mikroczipy w celu śledzenia produktywności, Michigan House uchwalił ustawę, zgodnie z którą stają się oni dobrowolni w stanie.

banner-wizytowka-1580899038

Ustawa uchwalona w środę zabrania pracodawcom wymagania od pracowników przyjęcia implantu mikroczipowego.

„Ze względu na to, jak technologia rozwijała się na przestrzeni lat i stale się rozwija, ważne jest, aby firmy oferujące pracę w Michigan równoważyły ​​interesy firmy z oczekiwaniami pracowników w zakresie prywatności” – powiedziała przedstawicielka stanu Bronna Kahle z hrabstwa Lenawee, która sponsorowała rachunek.

Powiedziała, że ​​firmy coraz częściej sięgają po miniaturowe mikroczipy wielkości ziarna ryżu wszczepiane w ręce pracowników w celu śledzenia produktywności, aby menedżerowie mogli szukać sposobów na zwiększenie wydajności.

W niektórych miejscach mikroczipy RFID zastępują karty drogowe, identyfikatory i urządzenia kontroli bezpieczeństwa. Niektóre mogą być wyposażone w technologię kart kredytowych w celu realizacji transakcji finansowych.

Kahle powiedziała, że ​​urządzenia nie są jeszcze powszechnie używane, ale uważa, że ​​mogą stać się standardową praktyką biznesową w Michigan w ciągu najbliższych kilku lat.

„Podczas gdy liczba tych miniaturowych urządzeń rośnie, tak samo jest z apelami pracowników o ochronę prywatności” – powiedział Kahle.

Firmy nadal mogłyby wdrożyć wszczepione mikroczipy w ramach jej rachunku, ale polityka musiałaby być dobrowolna, a nie obowiązkowa. Indiana niedawno przyjęła podobne przepisy dotyczące wszczepianych mikroczipów.

Projekt Kahle trafia teraz do Senatu Stanowego do rozpatrzenia. Musiałby tam przejść, zanim gubernator Gretchen Whitmer będzie mógł go podpisać.

abc12.com

House Bill 5672 to ZŁA WIADOMOŚĆ !!!

VIDEO EN

HB-5672, przekazany przez Izbę 24 czerwca 2020 r. (Wprowadzony przez przedstawicieli Kahle, Reilly, LaGrand i Rendon) NIE jest tak dobry, jak twierdzą! W obecnym języku HB 5672 JEST STRASZNY i NIE chroni pracowników przed mikrouszkodzeniami. Sekcja 3 HB 5672 zezwala pracodawcy na zwolnienie Cię z pracy za brak wszczepienia mikroczipa, jeśli istnieje orzeczenie sądowe nakazujące wszczepienie mikroczipa. Ponadto, sekcja 4 poważnie ogranicza kwotę, którą pracownik może odzyskać od pracodawcy, który nielegalnie wymaga od niego wszczepienia mikroczipa (niedozwolone są odszkodowania karne lub ustawowe, tylko „rzeczywiste szkody” potwierdzone przez pracownika w dolarach za dolara). To jest rzeczywisty rachunek

Click to access 2020-HEBH-5672.pdf

Gdyby usunęli podpunkt 3 sekcji 3 ORAZ dodali karę i odszkodowanie ustawowe do tego, co pracownik może odzyskać w sekcji 4, byłby to dobry rachunek. Ale tak jak jest obecnie napisane, jest to po prostu okropne dla wolności. W treści ustawy stwierdza się, że „Pracodawca może jako warunek zatrudnienia, jako warunek zatrudnienia na określonym stanowisku lub jako warunek otrzymania dodatkowego wynagrodzenia lub innych świadczeń, wymagać od pracownika lub potencjalnego pracownika przestrzegania orzeczenie sądowe, które nakazuje pracownikowi lub przyszłemu pracownikowi podjęcie czynności opisanych w podpunkcie (1). [Podpunkt (1) obejmuje konieczność:] (a) Wszczepienia lub poddania się procedurze wszczepienia urządzenia pracownikowi lub przyszłemu pracownikowi b) wstrzyknąć lub otrzymać zastrzyk wyrobu pracownikowi ” s lub przyszłego organu pracownika. (c) Spożywanie, wdychanie lub w inny sposób włączanie urządzenia do ciała pracownika lub potencjalnego pracownika. ”Tak więc, wymagając od osoby wszczepienia, wstrzyknięcia lub spożycia urządzenia, jest CAŁKOWICIE niezgodne z konstytucją, ustawodawca przyjął tę ustawę ZEZWALAJĄC pracodawcom na zmuszanie pracowników tak długo, jak nakazał to sąd. Tak więc, o ile sąd nakaże tę niekonstytucyjną inwazję na ciało jednostki, ustawodawca w pełni ją popiera! Ponadto ustawa dopuszcza jedynie rzeczywiste odszkodowanie, koszty sądowe i rozsądne opłaty adwokackie i nakaz zakazujący dalszych naruszeń. Oznacza to, że gdy zostaniesz zwolniony za odmowę wstrzyknięcia urządzenia (mikroczipa itp.) do organizmu, możesz otrzymać tylko taką kwotę, jaką możesz udowodnić, że straciłeś w wyniku tego. Kary karne (w celu podkreślenia potencjalnym sprawcom, że tego rodzaju wymóg nałożony na pracowników NIE będzie tolerowany) oraz odszkodowania ustawowe (czyli kwota, którą ustawodawca ustala w dolarach, aby ułatwić poszkodowanemu ściągnięcie odszkodowania z tytułu czynu zabronionego) przez drugą stronę – innymi słowy, poszkodowany musi tylko wykazać, że druga strona naruszyła to prawo i nie wymaga od niej udowodnienia konkretnej kwoty, którą wypłaciła), mógł łatwo zostać uwzględniony w tym rachunku , ale tak nie było. Tak więc ustawa nie tylko pozwala na niekonstytucyjne ingerencję pracodawcy w ciało osoby, ale także poważnie ogranicza wysokość odszkodowania, jakie może otrzymać poszkodowany pracownik, gdy pozwie pracodawcę. ZADZWOŃ i WYŚLIJ E-MAIL swojego przedstawiciela stanowego ORAZ senatora stanu, aby im powiedzieć, że ta niekonstytucyjna inwazja na nasze ciała NIE będzie tolerowana! Aby zobaczyć pełny rachunek przyjęty przez Izbę, zobacz:

Click to access 2020-HEBH-5672.pdf

Za: You Tube

miejsce-na-reklame.

3 thoughts on “Bill wymaga od pracodawców dobrowolnego stosowania wszczepionych mikroczipów dla pracowników {Autor Gabi}

  1. a jak się wyjmuje po pracy? bo nie chce go mieć po skończeniu pracy.
    nie chce na stałe. jeżeli „to jest tak małe, to nie da się tego przykleić do ciała?”

    1. co jeśli ktoś stworzy rękawiczki Faradaya?, „lub ubranie Faradaya?” więc takie wszczepienie „mikroczipu”, gów** da. skoro urządzenie nie będzie mieć kontaktu ze światem zewnętrznym przez blokowanie sygnału poprzez „klatkę Faradaya”.

      1. napiszcie temu „bilowi”… że ktoś sygnał „czipu będzie blokować”. i żadnym prawem nie będą mogli wyegzekwować blokowania sygnału.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: