DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Indie dzielą się hydroksychlorochina ze 108 krajami { Czy jest w nich Polska? Nie widzę Polski! Autor Gabi}

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Dyplomacja koronawirusa: Indie dzielą się hydroksychlorochina ze 108 krajami

PLIK - W ten czwartek, 9 kwietnia 2020 r. Zdjęcie z pliku, chemik wyświetla tabletki hydroksychlorochiny w New Delhi w Indiach.  Naukowcy z Brazylii przerwali część badań nad lekiem na malarię reklamowanym jako potencjalna metoda leczenia koronawirusa po problemach z rytmem serca u jednej czwartej osób, biorąc pod uwagę wyższą…
AP Photo / Manish Swarup, File

Indie dostarczają około 85 milionów tabletek hydroksychlorochiny (HCQ) i około 500 milionów tabletek paracetamolu do 108 krajów, powiedział w czwartek Hindustan Times jeden z czołowych przedstawicieli rządu Indii .

banner-wizytowka-1580899038

„Tak jak mówimy, w sumie ponad 4000 przesyłek do 60 krajów zostało zatwierdzonych do wysyłki” – powiedział niezidentyfikowany urzędnik państwowy. Zaopatrzenie medyczne docelowo dotrze do 108 krajów. To oprócz 1000 ton granulatu paracetamolu, które Indie wysłały do ​​innych krajów w celu wyprodukowania tabletek, wynika z raportu.

Lekarze na całym świecie stosują hydroksychlorochinę (HCQ) do leczenia pacjentów z koronawirusem w Wuhan. Paracetamol stosuje się w celu obniżenia gorączki i leczenia niewielkich dolegliwości bólowych ciała, objawów wirusa.

Według doniesień Indie wysłały leki na koronawirusa do ponad 100 krajów w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Duża część pomocy została wysłana na podstawie zagranicznych czarterów ewakuacyjnych, lotów indyjskich sił powietrznych i ładunków dyplomatycznych. Ogromne przedsięwzięcie stało się jeszcze bardziej skomplikowane z powodu globalnych ograniczeń lotów z powodu pandemii koronawirusa w Wuhan. Indie są jednym z wielu krajów, które wstrzymały podróże lotnicze.

Indie wysłały tabletki HCQ do republik Mauritiusa i Seszeli – narodów wyspiarskich na zachodnim Oceanie Indyjskim – za pośrednictwem specjalnych samolotów Indyjskich Sił Powietrznych w środę.

Obecnie trwają starania, aby Indie dostarczyły lekarstwa na koronawirusa do Afganistanu na mocy specjalnej karty.

Według indyjskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych pięć milionów tabletek HCQ i duża ilość paracetamolu zostały już wysłane lub są obecnie w drodze do 31 krajów jako pomoc medyczna w globalnej walce z koronawirusem z Wuhan.

„Nacisk położono na odprawę przesyłek do tych przyjaznych krajów, które są bardzo dotknięte wirusem [koronawirusem Wuhan]. Będziemy również rozpatrywać prośby z innych krajów, które szukały pomocy w tej godzinie potrzeby. Nastąpi to za dzień lub dwa – powiedział wysoki rangą indyjski urzędnik.

Po upewnieniu się, że Indie mają wystarczającą ilość lekarstw na krajowe dostawy – w tym odpowiednie zapasy buforowe na najgorszy scenariusz – rząd mówi, że zaczął przekazywać nadwyżki leków innym krajom.

„Ogólnie rzecz biorąc, prawie wszystko, co było gotowe i leżało na lotniskach [i] portach, z których nie można było korzystać w kraju od 14 kwietnia, zostało dopuszczone do eksportu” – powiedział urzędnik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Dzięki kontraktom handlowym Indie dostarczyły już 80 milionów tabletów HCQ do 24 krajów, w tym do Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Rosji, Francji, Hiszpanii i Holandii. Kraj wysłał również duże ilości paracetamolu do 52 krajów, w tym do Włoch, Szwecji i Singapuru. W niektórych przypadkach wniesiono zarówno HCQ, jak i tabletki paracetamolu.

Indie wcześniej oświadczyły, że nie wypuszczą tabletek HCQ do innych krajów, aby zapewnić wystarczającą ilość lekarstw na potrzeby ich krajowych dostaw. 6 kwietnia Indie zgodziły się wypuścić miliony tabletek HCQ do Stanów Zjednoczonych po tym, jak prezydent Donald Trump poprosił kraj o honorowanie poprzedniego zamówienia, które Stany Zjednoczone złożyły na pigułki.

breitbart.com

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: