DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

PHILIPPE DOUSTE-BLAZY O NACISKACH PRZEMYSŁU FARMACEUTYCZNEGO – VIDEO NAPISY TŁ. PL {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Od początku pandemii koronawirusa chlorochinę oraz jej pochodną – hydroksychlorochinę – uważano za jedne z najbardziej obiecujących w terapii chorych na COVID-19. 22 maja czasopismo „The Lancet” opublikowało artykuł, który twierdził, że taka terapia nie tylko nie przynosi korzyści, ale i może powodować m.in. arytmię serca. Dziś autorzy tego badania wycofują się, a „The Lancet” przeprasza za tę publikację. O co w tym chodzi? Na pytanie odpowiada krótko Philippe Douste-Blazy – m.in. były kandydat na dyrektora generalnego WHO i były podsekretarz generalny ONZ.
Więcej o tym:
23 maja 2020: Philippe Douste-Blazy – były kandydat na dyrektora generalnego WHO i były podsekretarz generalny ONZ ujawnia, że podczas zamkniętego spotkania w Chattam House w 2020 r. redaktorzy czasopism „The Lancet” i „New England Journal of Medicine” wyrazili swoje obawy związane z presją przemysłu farmaceutycznego na ich czasopisma. Sprawa dotyczy naszego zdrowia i jest tak poważna, że Philippe Douste-Blazy poinformował o tym na antenie BFM TV – najchętniej oglądanej stacji informacyjnej we Francji, z 10 milionów widzów dziennie.

banner-wizytowka-1580899038

VIDEO TŁ NAPISY PL 

Za: bitchute.com

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: