DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

ONZ FORSUJE SATANISTYCZNĄ POLITYKĘ ŚWIATOWEJ EUGENIKI. {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Przywódca Organizacji Narodów Zjednoczonych proklamował dzieciobójstwa i politykę antyrodzinną priorytetami ONZ. Opornych mogą spotkać sankcje.

Amerykańskie media. 19.02.2016: Przywódca ONZ, nie licząc się z opinią krajów o tradycyjnej moralności, proklamował aborcje i politykę antyrodzinną jako priorytety ONZ na najbliższe 15 lat. Wszystkich opornych wobec zatwierdzonego przez ONZ głównego nurtu mogą spotkać sankcje. 86 krajów wystąpiło przeciwko ideologii antyrodzinnej jednakże kierownictwo ONZ uznało opinię większości krajów za niewystarczającą.

ONZ żąda wprowadzania polityki antyrodzinnej.

Amerykańskie media 19 lutego 2016 roku poinformowały, że przywódca ONZ, w imieniu wszystkich krajów świata, proklamował politykę antyrodzinną i zniszczenie człowieka w łonie matki dwoma najważniejszymi kierunkami rozwoju posthumanizmu na najbliższe 15 lat. Media informują, że wcześniej liczne kraje świata występowały przeciwko ideologii antyrodzinnej jako głównemu nurtowi, jednakże przywódca ONZ, nie licząc się z opinią krajów o tradycyjnej moralności, proklamował aborcje i politykę antyrodzinną jako priorytety ONZ. Media wskazują, że wszystkich opornych, wobec zatwierdzonej przez ONZ polityki, mogą spotkać sankcje.

W ubiegłym tygodniu w siedzibie ONZ miała miejsce prezentacja 6 znaczków pocztowych, które będą oficjalnymi znaczkami ONZ. Na sześciu obrazkach przedstawione są orgie zboczeńców . Projekt opracowano od samego początku z myślą o zrównaniu w prawach ideologów antyrodziny a następnie zastąpienie, rzekomo, „wymierających” tradycyjnych wartości rytuałami antyrodziny.

86 krajów wystąpiło przeciwko ideologii antyrodziny. Jednakże kierownictwo ONZ uznało opinię większości za niewystarczającą.

Mniejszość, która lobbowała na rzecz wartości antyrodzinnych, przekonała szefa ONZ, że polityka antyrodzinna potrzebna jest światu jak powietrze.

Polityka antyrodzinna ONZ na najbliższe 15 lat.

Źródło: http://www.ngrguardiannews.com/2016/02/gay-stamp-lagos-lawyer-calls-for-un-scribes-resignation/

„My od dawna i nie bez trwogi podkreślamy, że ONZ, jak widzimy, jest organizacją bardzo uzależnioną od tych właśnie „sił, które zaszczepiają w świecie zło” i w istocie ta organizacja samodzielnie o niczym nie decyduje. Jest niemało przykładów na taką działalność ONZ. Dla nas wystarczającym przykładem jest chociażby ten fakt, że wszyscy, pracujący na Ukrainie eksperci ONZ, jak na komendę, nie „zauważyli” ujawnionych w Donbasie grobów cywilnych mieszkańców (patrz: http://dsnmp.ru/oon-pozhurila-karateley/).

Albo taka, przykładowo, informacja, że w ONZ toczą się bardzo ważne negocjacje od rezultatu których zależy to czy zwolennicy aborcji i przeciwnicy rodziny dostaną w swoje ręce nową broń jako że w 2015 roku kończy się realizacja poprzednich priorytetów międzynarodowego rozwoju i zacznie się realizacja nowych zadań, tak zwanych „Zadań zrównoważonego rozwoju”.

Ich projekt jest już gotowy i, niestety, nie są w nim uwzględnione interesy rodziny. Za to są tam punkty, które będą dokładnie wykorzystane przez międzynarodowych zwolenników dzieciobójstwa, „edukacji” seksualnej i sodomickiej ideologii.

Tak więc, między innymi, ich założenia wymagają powszechnego wdrożenia „praw reprodukcyjnych” a także „powszechnego dostępu” do „informacji i oświaty” odnośnie zdrowia seksualnego, co oznacza zwalczanie jakichkolwiek ograniczeń dotyczących aborcji, oraz przymusowego wprowadzania w szkołach programów „edukacji” seksualnej, propagujących wśród dzieci niemoralność, seksualną „swobodę” i niebezpieczne praktyki, w tym sodomię, i to bez brania pod uwagę woli rodziców.

I wywieranie presji na kraje w celu zalegalizowania adopcji dzieci przez pary homoseksualne albo „zamawiania sobie dzieci u matek-surogatek”. I tak UNICEF, fundacja ONZ, wezwała wszystkie kraje świata do prawnego uznania par homoseksualnych i do uznania homoseksualnego „rodzicielstwa”.

To wezwanie zawarte jest w opublikowanym, oficjalnym dokumencie UNICEF, zatytułowanym „Wykorzenienie dyskryminacji dzieci i rodziców pod względem orientacji seksualnej i/albo tożsamości genderowej”.

I jeżeli „Cele zrównoważonego rozwoju” będą przyjęte bez zmian to zwolennicy aborcji i zniszczenia rodziny otrzymają nową, potężną broń Zleceniodawcy, jak sądzę, i cele tego dokumentu są oczywiście dla wszystkich jasne, „kto i po co zamawia muzykę”. Na razie wiadomo, że w ONZ opór wobec tego procesu jest słaby

globalna.info

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: